سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)

شاطر
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 8/12/2015, 9:45 pm

هایوهو : متن پیش نویس قطعنامه ۱+۵ درباره «پی ام دی» جام جم آنلاین |۱۴:۱۰ مذاکرات کمیسیون مشترک با طعم کریسمس + عکس قم فردا |۱۴:۰۸ آیت الله خلخالی به روایت تصویر الف |۱۴:۰۸ افزایش دلایل کوچک زاده برای استعفا تابناک |۱۴:۰۸ نوبخت: در رابطه با حصر، دولت اقدامات اثربخش لازم را انجام خواهد داد عصر ایران |۱۴:۰۷ جوانفکر به دادگاه احضار شد بولتن نیوز |۱۴:۰۶ پیشروی های گسترده رزمندگان سوری در جنوب استان حلب واحد مرکزی خبر |۱۴:۰۶ متن پیش نویس قطعنامه ۱+۵ در مورد PMD خبرگزاری دانشجو |۱۴:۰۶ طرح خرابکارانه داعش در لبنان خنثی شد فردا نیوز |۱۴:۰۲ انتقاد اعضای کمیسیون نظارت مجمع از عملکرد هاشمی مشرق نیوز |۱۴:۰۲ اعتراض هسته ای وکلای ملت/ از درگیری لفظی باهنر با عضو هیات رئیسه تا درگیری نعمتی و زاهدی / انتقاد بودجه ای رئیس مجلس به دولت / وزارت اطلاعات تعیین کننده مصادیق مشاغل حساس در کشور شد مشرق نیوز |۱۴:۰۲ رایزنی لاریجانی با شورای هماهنگی اصولگرایان/رهروان ولایت تا قبل از ثبت نام نامزدها اعلام موجودیت می کند آریا نیوز |۱۴:۰۲ واکنش ایران به قطعنامه پیشنهادی ۱+۵ درباره PMD باشگاه خبرنگاران |۱۴:۰۱ عیادت حسین فریدون از مهدی کروبی وبگاه قلم |۱۴:۰۱ منتجب نیا: سکوت عقلای کشور در خصوص چاقوکشی سیاسی جای تعجب دارد وبگاه قلم |۱۴:۰۱ پیام آیت الله هاشمی به همایش زن در مجالس ایران وبگاه قلم |۱۴:۰۱ احتمال عدم حمایت اصلاح طلبان از روحانی در انتخابات ۹۶ افکار نیوز |۱۴:۰۱ خرید و فروش سلاح برای کشتار فلسطینیان تقریب نیوز |۱۴:۰۱ آیت الله علم الهدی: آمریکا به کمتر از بردگی ما راضی نخواهد شد نسیم آنلاین |۱۴:۰۰ بیشترین اشتغال باید به صنایع تبدیلی اختصاص داده شود ایلنا |۱۳:۵۹ عربستان همچنان رکورددار اعدام در جهان است نامه نیوز |۱۳:۵۹ رضا نجفی: انتظار می رود قطعنامه بسته شدن PMD روز ۲۴ آذر تصویب شود نامه نیوز |۱۳:۵۹ شمار شهدای انتفاضه به ۱۱۷ نفر افزایش یافت تحلیل ایران |۱۳:۵۹ بازتاب نامه رهبر انقلاب اسلامی این بار در نشریه اتریشی تحلیل ایران |۱۳:۵۹ نمایندگان موافق و مخالف طرح سنجش تحصیلات تکمیلی چه گفتند؟ تحلیلایران |۱۳:۵۹ وزیر دفاع: اتهامات وارد شده به کشور در زمینه مسائل هسته ای غیرقابل گذشت است نسیم آنلاین |۱۳:۵۸ تحلیل روزنامه اتریشی درباره نامه دوم رهبر انقلاب قم فردا |۱۳:۵۸ آغاز اجلاس کشورهای قلب آسیا شبکه خبر |۱۳:۵۸ رونمایی از بنر سال نو میلادی به وسیله اوباما! بولتن نیوز |۱۳:۵۸ جروز الم پست: بازار ایران برای فعالیت شرکت های چینی بازتر می شود واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ براساس پیش نویس قطعنامه شورای حکام موضوع PMD پایان می یابد خبرگزاری دانشجو |۱۳:۵۷ کنفرانس حمایت از مردم فلسطین در پاکستان واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ کمک 220 میلیون دلاری آمریکایی ها به شهرک سازی های رژیم صهیونیستی واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ نامه رهبری اقدامات ضد فرهنگی داعش را خنثی کرد خبرگزاری دانشجو |۱۳:۵۷ راه اندازی پایگاه های دیده ور با هدف مقابله با آنفولانزای خوکی در فارس واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ همایش آشنایی با کاربردی کردن نانو در بخش کشاورزی در اذربایجان غربی واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ مشکلات استان کرمان باید هر چه سریعتر حل شود خبرگزاری دانشجو |۱۳:۵۷ ثبت دو وقف جدید در ابرکوه واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ مردمی بودن عزاداری ماه محرم رمز ماندگاری آن واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ راه اندازی تلویزیون شهر ی در کوهبنان کرمان واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ دستگیری فروشنده مجسمه عتیقه یک میلیارد ریالی قلابی در اصفهان واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ مقابله با بحران آب با همکاری صدا و سیما و شرکت آب واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ تامین 10 هزار غذای گرم برای زائران پیاده واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ انتصاب رییس هیات بازرسی انتخابات اردبیل واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ افزایش مصرف گاز 24 ساعت گذشته در مازندران واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ تعطیل شدن تعداد دیگری از مدارس خراسان رضوی واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ نشست خبری مبارزه با ایدز در کیش واحد مرکزی خبر |۱۳:۵۷ واکنش ایران به قطعنامه پیشنهادی ۱+۵ درباره PMD فردا نیوز |۱۳:۵۷ ظریف عازم پاکستان شد جمهوریت |۱۳:۵۷ پیام هاشمی به همایش زنان در تاریخ مجالس ایران جمهوریت |۱۳:۵۷ واکنش ایران به قطعنامه پیشنهادی ۱+۵ درباره PMD فردا نیوز |۱۳:۵۷ ظریف عازم پاکستان شد جمهوریت |۱۳:۵۷ پیام هاشمی به همایش زنان در تاریخ مجالس ایران جمهوریت |۱۳:۵۷ ایستگاه راه آهن مکمل زرنام در استان البرز به بهره برداری رسید ایلنا |۱۳:۵۱ مدافعان حرم زیر برف + عکس دانا |۱۳:۵۰ روحانی از 23 نفر از نمایندگان مجلس تذکر گرفت مشرق نیوز |۱۳:۵۰ لیست انتخاباتی «جبهه اعتدال» برای مجلس خبرگان و مجلس دهم آماده شد مشرق نیوز |۱۳:۵۰ پیام هاشمی رفسنجانی به همایش زنان در مجالس ایران ایسنا |۱۳:۵۰ زیردریایی پیشرفته روسیه وارد سواحل سوریه شد فردا نیوز |۱۳:۵۰ جریان قدرت طلب دانشگاه آزاد بدنبال ایجاد فشار بر فرزندان ارزشی است خبرگزاری تسنیم |۱۳:۴۷ ماموریت آژانس در مورد پی ام دی با تصویب قطعنامه پایان می یابد ایلنا |۱۳:۴۷ تصویب قطعنامه پیشنهادی ایران در سازمان ملل فردا نیوز |۱۳:۴۷ رئیس جدید موساد کیست؟ قدس آنلاین |۱۳:۴۶ سیدنی مورنینگ هرالد: عربستان برای حفظ سهمش در بازار، سقف تولید نفت را نادیده می گیرد واحد مرکزی خبر |۱۳:۴۵ مونیز: ایرانیان در راستای اجرای برجام بسیار هوشمندانه حرکت می کنند واحد مرکزی خبر |۱۳:۴۵ تصمیم ارتش رژیم صهیونیستی در استفاده از تجهیزات نظامی جدید واحد مرکزی خبر |۱۳:۴۵ العربی الجدید: فروپاشی تشکیلات خودگردان، کابوس رژیم صهیونیستی است واحد مرکزی خبر |۱۳:۴۵ بابانوئل ؛ خواستار تحریم محصولات اسرائیلی تقریب نیوز |۱۳:۴۴ زمان ارائه لایحه بودجه، کارت اعتباری خرید کالا و برنامه دولت برای خروج مسکن از رکود ایسنا |۱۳:۴۴ واکنش اینستاگرامی محسن رضایی درباره کشیدن بخیه کودک اصفهانی نامه نیوز |۱۳:۴۳ بازخوانی شأن نظارتی شورای نگهبان در مکاتبات ناطق نوری و امامی کاشانی نامه نیوز |۱۳:۴۳ شایعه ورود آنفولانزای کشنده به بوشهر رسید نامه نیوز |۱۳:۴۳ آسوشیتد پرس: 5+1 خواستار بسته شدن پرونده «پی ام دی» شد نامه نیوز |۱۳:۴۳ ظریف به اسلام آباد رفت صراط نیوز |۱۳:۴۳ احتمال عدم حمایت اصلاح طلبان از روحانی صراط نیوز |۱۳:۴۳ نقدی: انتقاد بسیج حزبی نیست صراط نیوز |۱۳:۴۳ امیرعبداللهیان تلاش های سازمان ملل پیرامون حل بحران سوریه را مثبت ارزیابی کرد جام نیوز |۱۳:۴۲ فیلم: لحظه برخاستن و فرود جنگنده f35 فردا نیوز |۱۳:۴۲ چاله سیاه روسی به جنگ داعش رفت+عکس قم فردا |۱۳:۴۲ "قداره کشی عباس پور برای دانشجویان انقلابی دانشگاه علوم و تحقیقات" نسیم آنلاین |۱۳:۴۲ جبهه جوانان امروز در انتخابات مجلس دهم مستقل عمل می کند باشگاه خبرنگاران |۱۳:۴۱ پرونده حمله به روزنامه ایران بار دیگر به جریان افتاد/ جوانفکر به دادگاه احضار شد باشگاه خبرنگاران |۱۳:۴۱ یک آمریکایی به ارسال تجهیزات نظامی برای یک گروه تروریستی در سوریه متهم شد واحد مرکزی خبر |۱۳:۴۰ الجزیره: شورای امنیت قطعنامه یا بیانیه ای علیه ترکیه صادر نمی کند واحد مرکزی خبر |۱۳:۴۰ می خواهند با تطهیر چهره سران فتنه فضای کشور را نا آرام کنند دانا |۱۳:۴۰ تعامل صحیح غرب با جهان اسلام خواست رهبر انقلاب از جوانان غربی است فارس نیوز |۱۳:۴۰ از مطالبه حق انتقاد به مجلس و قوه قضاییه تا بزرگداشت سه شهید ۱۶ آذر ایلنا |۱۳:۳۹ تقدیر از چه کسانی؟!؟ / دلیل تمجید از مخالف امام (ره) چه می باشد؟ حامیان ولایت |۱۳:۳۹ نخست وزیر عراق: ترکیه به قاچاق نفت داعش کمک می کند قدس آنلاین |۱۳:۳۹ متن پیش نویس قطعنامه ۱+۵ درباره «پی ام دی» تحلیل ایران |۱۳:۳۸ انتظار می رود قطعنامه بسته شدن PMD روز ۲۴ آذر تصویب شود تحلیل ایران |۱۳:۳۸ آمریکا و متحدانش می خواهند پرونده هسته ای ایران را ببندند تحلیل ایران |۱۳:۳۸ واکنش اینستاگرامی محسن رضایی درباره کشیدن بخیه کودک اصفهانی تحلیل ایران |۱۳:۳۸ سردار سلیمانی و محسن رضایی در کنار رهبر انقلاب + عکس 9 صبح |۱۳:۳۷ مدافعان حرم در زمستانی طاقت فرسا+عکس 9 صبح |۱۳:۳۷ متن کامل پیش نویس قطعنامه بستن پرونده فعالیت های پیشین ایران به شورای حکام ایلنا |۱۳:۳۷ تذکر کتبی ۲۳ نماینده به رئیس جمهور؛ اتهامات بی اساس آژانس را پاسخ دهید الف |۱۳:۳۵ آل سعود نیروهای نظامی جدید به عدن اعزام می کند قم فردا |۱۳:۳۵ پایان ماموریت آژانس در مورد پی ام دی با تصویب قطعنامه ایسنا |۱۳:۳۵ رئیس جمهور سودان به امارات سفر کرد واحد مرکزی خبر |۱۳:۳۴ خیز دولت برای گران کردن روغن مستضعفان روزنامه جوان |۲۱:۳۲ من حکم می دهم؛ پس هستم! روزنامه جوان |۲۱:۳۲ مذاکره شرکت نفتی روسیه با وزارت نفت بولتن نیوز |۲۱:۳۲ اتفاق باورنکردنی در پرواز تهران - مشهد انتخاب |۲۱:۳۰ نرخ سود اعتبار کالاهای واسطه ای تصویب شد ارانیکو |۲۱:۲۸ کاهش نرخ سود بانکی باز هم عملی نشد نامه نیوز |۲۱:۱۸ قیمت نفت خام برنت برای اولین بار از سال ۲۰۰۹ به زیر ۴۰ دلار رسید خبرگزاری دانشجو |۲۱:۱۵ تقاضا برای نفت در سال ٢٠١٦ بیش از یک میلیون بشکه افزایش می یابد میزان |۲۱:۱۳ تاکید ایران و فنلاند بر توسعه همکاریها در حوزه فناورى ارتباطات شبکه خبر |۲۱:۱۰ سکوی نفتی آذربایجان همچنان در آتش می سوزد شبکه خبر |۲۱:۱۰ ۱۱۵ میلیارد تومان اعتبار به توسعه مکانیزاسیون مازندران تخصیص یافت مهر نیوز |۲۱:۰۸ زعفران کیلویی 300 هزار تومان گران شد جام نیوز |۲۱:۰۸ کاهش نرخ سود بانکی باز هم عملی نشد ایسنا |۲۱:۰۳ مصوبه جدید برای رونق بخش مسکن دانا |۲۱:۰۳ واگذاری مسئولیت جدید بین المللی به بانک مرکزی دانا |۲۱:۰۳ تک نرخی شدن ارز از سال ۹۵ حساب من |۲۱:۰۳ تصویب نرخ سود کالاهای واسطه ای/بررسی کاهش سود بانکی باز هم به تعویق افتاد باشگاه خبرنگاران |۲۱:۰۳ تولید سالانه ۲۰۰ هزار بلدرچین و ۴۰۰ شترمرغ و راه اندازی ۷۰ کارگاه تولیدی روزنامه جوان |۲۱:۰۱ مذاکره صنعت چاپ با خارجی ها برای ارائه تسهیلات ارزی روزنامه جوان |۲۱:۰۱ کارت زرد من زیر سر یکی از نماینده هاست! روزنامه جوان |۲۱:۰۱ به علت آماده نشدن گزارش بانک مرکزی ، نرخ سود بازهم بلاتکلیف ماند اخباربانک |۲۱:۰۰ انتخاب بانک مرکزی به عنوان معاون سازمان بین المللی مالی تحلیل ایران |۲۰:۵۸ وکیل «م.ش» : 4 بشکه نفت به بابک داده اید، اینقدر پول پول نکنید! روزنامه جوان |۲۰:۵۷ ۶ محور دستورالعمل دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی روزنامه جوان |۲۰:۵۶ تصمیم سیاسی و نفوذ فراریان مالیاتی رئیس سازمان امور مالیاتی را برکنار می کند روزنامه جوان |۲۰:۵۶ شورای پول و اعتبار نرخ سود تسهیلات کالاهای واسطه ای را به ۱۸ درصد افزایش داد/ کاهش نرخ سود سپرده سرمایه گذاری ممتاز به ۲ درصد فارس نیوز |۲۰:۵۱ جدول: مظنه آپارتمان های 7 تا 12ساله تهران انتخاب |۲۰:۵۱ واگذاری مسئولیت جدید بین المللی به بانک مرکزی مشرق نیوز |۲۰:۵۱ بیمه سلامت امسال ۵۰۰۰میلیارد تومان کسری بودجه دارد /مواردی را بیمه می کنیم که مرگ ومیر را کاهش میدهد/بیمه سلامت ۷۸۰۰پزشک را به مناطق روستایی فرستاد قدس آنلاین |۲۰:۴۹ وضعیت بافت فرسوده تهران بررسی شد تابناک |۲۰:۴۷ نرخ سود اعتبار کالاهای واسطه ای تصویب شد ایلنا |۲۰:۴۷ واگذاری مسئولیت جدید بین المللی به بانک مرکزی خبرگزاری دانشجو |۲۰:۴۶ بررسی منظم حساب دولت/مراقبت از تغییر کاربری و واگذاری اراضی دولتی باشگاه خبرنگاران |۲۰:۴۵ ضرورت تأمین مالی شرکت ها از طریق بورس اطلاعات |۲۰:۴۴ شرکت های بورسی و معضل پرداخت مالیات بردرآمد اطلاعات |۲۰:۴۴ آسیب ­شناسی بخش کشاورزی اطلاعات |۲۰:۴۴ روز پر تقاضا در بورس انرژی اطلاعات |۲۰:۴۴ قیمت در کشاکش تولیدکننده و مصرف کننده اطلاعات |۲۰:۴۴ نرخ سود کالاهای واسطه ای تصویب شد صراط نیوز |۲۰:۴۱ نرخ سود کالاهای واسطه ای تصویب شد/ مصوبه جدید برای رونق بخش مسکن انتخاب |۲۰:۴۰ مصوبه جدید برای رونق بخش مسکن مشرق نیوز |۲۰:۴۰ نرخ سود کالاهای واسطه ای تصویب شد جام جم آنلاین |۲۰:۳۸ سخت گیری های بی ضابطه و مانع تراشی در بدنه دولت به فساد اداری دامن می زند اقتصاد پرس |۲۰:۳۷ سقوط قیمت طلا به ۱۰۰۰ دلار طی هفته های آینده اقتصاد پرس |۲۰:۳۷ کنسرسیوم قندی ها صاحب بلوک کنترلی قند قزوین شد اقتصاد پرس |۲۰:۳۶ استقرار ۱۵۰۰۰ راهدار در سراسر جاده های کشور مهر نیوز |۲۰:۳۶ قیمت نفت خام برنت برای اولین بار به زیر 40 دلار رسید آناج |۲۰:۳۶ هوا بجزمناطق پرتردد درشرایط سالم باقی ماند خبرگزاری دانشجو |۲۰:۳۵ پرداخت بیش از 11 میلیارد ریال خسارت در تصادف دو دستگاه خودروی سواری توسط بیمه دی ایرانا |۲۰:۳۴ قیمت نفت خام برنت سقوط کرد نامه نیوز |۲۰:۳0
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

رد: قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 8/12/2015, 9:48 pm

سخت گیری های بی ضابطه و مانع تراشی در بدنه دولت به فساد اداری دامن می زند اقتصاد پرس |۲۰:۳۷ سقوط قیمت طلا به ۱۰۰۰ دلار طی هفته های آینده اقتصاد پرس |۲۰:۳۷ کنسرسیوم قندی ها صاحب بلوک کنترلی قند قزوین شد اقتصاد پرس |۲۰:۳۶ استقرار ۱۵۰۰۰ راهدار در سراسر جاده های کشور مهر نیوز |۲۰:۳۶ قیمت نفت خام برنت برای اولین بار به زیر 40 دلار رسید آناج |۲۰:۳۶ هوا بجزمناطق پرتردد درشرایط سالم باقی ماند خبرگزاری دانشجو |۲۰:۳۵ پرداخت بیش از 11 میلیارد ریال خسارت در تصادف دو دستگاه خودروی سواری توسط بیمه دی ایرانا |۲۰:۳۴ قیمت نفت خام برنت سقوط کرد نامه نیوز |۲۰:۳۰ بازار در یک نگاه اطلاعات |۲۰:۲۷ آخرین تغییرات قیمت سهام دربورس تهران اطلاعات |۲۰:۲۷ جدول/ قیمت انواع خودروهای داخلی قم فردا |۲۰:۲۶ از سرگیری پروازهای ایرفرانس به تهران از آوریل 2016 باشگاه خبرنگاران |۲۰:۲۵ فروش سهام مقرون به صرفه نیست/ چشم انداز روشن بازار در پساتحریم باشگاه خبرنگاران |۲۰:۲۵ اقتصاد ایران به یک مرکز فرماندهی مقتدر نیاز دارد قم فردا |۲۰:۱۶ میزان ذخایر طلای چین از مرز 56 میلیون اونس گذشت طلا |۲۰:۰۸ تبلیغ یک خودرو ساخت مراکش در ایران+عکس دانا |۲۰:۰۵ نرخ سکه در مدار نزولی طلا |۲۰:۰۲ بازار ارز کشور به نرخ قبلی باز نمی گردد ایرانا |۲۰:۰۱ پایان هفته ای سرد و خشک در انتظار پایتخت نشین ها واحد مرکزی خبر |۱۹:۵۷ 17 رام قطار فوق العاده برای ایام 28 صفر و شهادت امام رضا (ع) اضافه شد واحد مرکزی خبر |۱۹:۵۷ سرمایه گذاری مشترک و ایجاد توازن در تجارت ایران و فنلاند میزان |۱۹:۵۵ اقتصاد ایران به یک مرکز فرماندهی مقتدر نیاز دارد طلا |۱۹:۵۵ ظرفیت انرژی بادی در کشور بیش از 30 هزار مگاوات است ایرانا |۱۹:۵۴ تقویت بخش خصوصی و کاهش تصدی گری دولت مانع ایجاد رانت خبرگزاری دانشجو |۱۹:۵۱ مرغ باز هم ارزان شد نامه نیوز |۱۹:۵۱ کالبدشکافی یک کارت زرد جهان اقتصاد |۱۹:۵۰ جلوه های مفاهیم قرآنی در شعر عاشورایی معاصر عربی و فارسی جهان اقتصاد |۱۹:۵۰ تعدد قوانین و افزایش نرخ ارز بلای جان بازار شده است جهان اقتصاد |۱۹:۵۰ رفع مشکل سرمایه گذاری در صنعت چاپ با پایان تحریم ها جهان اقتصاد |۱۹:۵۰ آینده ناخوش اقتصادی برزیل جهان اقتصاد |۱۹:۴۹ کاهش رشد اقتصادی آمریکا در سال ۲۰۱۶ جهان اقتصاد |۱۹:۴۹ اصلاح ساختار تشکل های کارگری و کارفرمایی تصویب شد جهان اقتصاد |۱۹:۴۹ اتحادیه اقتصادی اوراسیا و پیوستن ایران به آن جهان اقتصاد |۱۹:۴۸ بازگشت الکامپ به اوج اقتدار جهان اقتصاد |۱۹:۴۸ شرق و غرب برای همکاری با ایران رقابت می کنند واحد مرکزی خبر |۱۹:۴۸ آخوندی : راهداری بی سابقه فصل پاییز در 10 سال اخیر واحد مرکزی خبر |۱۹:۴۸ خودروهای وارداتی در بازار چند؟+ جدول جام نیوز |۱۹:۴۸ رویداد منحصر ایران و هند در تجارت چای جهان اقتصاد |۱۹:۴۸ تقویت بخش خصوصی و کاهش تصدی گری دولت مانع ایجاد رانت باشگاه خبرنگاران |۱۹:۴۳ ریشه فساد از نظر رئیس اتاق بازرگانی جهان نیوز |۱۹:۴۱ جهانگیری: نرخ رشد اقتصادی باید به ۸ درصد ارتقا پیدا کند انتخاب |۱۹:۴۰ قیمت نفت خام برنت برای اولین بار از سال 2009 به زیر 40 دلار رسید اقتصاد پرس |۱۹:۴۰ تلاش برای بازگشت اعتماد مردم به بازی های ایرانی اقتصاد پرس |۱۹:۴۰ ایر فرانس | از سرگیری پرواز مستقیم پاریس ـ تهران پس از ۸ سال همشهری |۱۹:۳۹ جهانگیری: نرخ رشد اقتصادی باید به ۸ درصد ارتقا پیدا کند صراط نیوز |۱۹:۳۸ برترین های صادرات هند در سال 2015 دانا |۱۹:۳۵ انواع خودروهای داخلی در بازار چند؟ + جدول جام نیوز |۱۹:۳۱ واگذاری مسئولیت جدید بین المللی به بانک مرکزی مهر نیوز |۱۹:۳۱ بغداد کالاهای ترکیه را تحریم کرد انتخاب |۱۹:۳۰ تراز تجاری صادرات دارویی کشور منفی است فساد اداری دغدغه سرمایه گذاران خارجی/ ضرورت نگاه جدی به قوانین در راستای حذف مقررات زائد باشگاه خبرنگاران |۱۹:۲۵ چرا بین حقوق کارکنان دولت، تفاوت وجود دارد؟ صراط نیوز |۱۹:۲۴ ایران معاون سازمان خدمات مالی اسلامی در سال ۲۰۱۶ شد 9 صبح |۱۹:۲۱ بهترین تبلت های زیر ۷۰۰ هزار تومان تیتر1 |۱۹:۱۶ رئیس اتاق بازرگانی تهران: فساد اداری فقط اختلاس نیست واحد مرکزی خبر |۱۹:۱۱ افزایش ۳۲ درصدی صادرات غیر نفتی پارس جنوبی تحلیل ایران |۱۹:۱۰ کاهش نرخ سود امشب هم بررسی نمی شود خبر آنلاین |۱۹:۰۹ بانک مرکزی به عنوان معاون سازمان بین المللی هیات خدمات مالی اسلامی انتخاب شد ایلنا |۱۹:۰۵ بانک قوامین مشتری خدمات پست خوزستان ایلنا |۱۹:۰۵ از سر گیری پروازهای ایر فرانس به تهران 9 صبح |۱۹:۰۴ رئیس سازمان حمایت: قیمت گذاری روغن نباتی حذف نمی شود واحد مرکزی خبر |۱۹:۰۳ واگذاری اراضی دولتی، متوقف شده است / دو موسسه و یک بانک از بازرسی و شفاف سازی، سرپیچی کرده اند ایلنا |۱۹:۰۱ 37 میلیون تُن کانسنگ ذخیره طلای استان آناج |۱۹:۰۰ کارشکنی ایران برای کارشکنان! انتخاب |۱۹:۰۰ همایش مبارزه با فساد و ارتقای سلامت اداری مهر نیوز |۱۸:۵۲ فساد اداری در ایران، دغدغه همه هیئت های تجاری خارجی خبرگزاری تسنیم |۱۸:۵۲ ایران معاون سازمان خدمات مالی اسلامی در سال ۲۰۱۶ شد خبرگزاری تسنیم |۱۸:۵۲ شرایط فروش رنو ساندرو اعلام شد ارانیکو |۱۸:۴۹ مرغ باز هم ارزان شد دانا |۱۸:۴۹ مهم ترین اخبار و رویدادهای اقتصادی امروز باشگاه خبرنگاران |۱۸:۴۵ تاخیر7 ساعت پروازهواپیمایی آتا مسافران را سرگردان کرد باشگاه خبرنگاران |۱۸:۴۵ بلوک مدیریتی سهام «قچار» پس از 5 روز رقابت فروش رفت فارس نیوز |۱۸:۳۸ هیچکس از تراکتورسازی با من تماس نگرفته/ بعضی ها شیطنت می کنند سراج24 |۱۸:۳۸ پیشنهاد جالب لبنانی ها به سیف؛ رئیس کلی که ۳۳ سال عوض نشد سراج24 |۱۸:۳۸ اطلاعات مکانی 45 میلیون نقطه روستایی و شهری به روز رسانی شد میزان |۱۸:۳۷ قیمت نفت خام برنت برای اولین بار از سال 2009 به زیر 40 دلار رسید میزان |۱۸:۳۷ منطقه ویژه اقتصادی وزارت ارتباطات به شبکه گاز متصل شد تحلیل ایران |۱۸:۳۳ نظام بانکی یار اقتصاد نیست تحلیل ایران |۱۸:۳۳ آلوده ترین نقاط پایتخت کجا هستند؟ صراط نیوز |۱۸:۳۲ وام 3میلیون تومانی شهرداری تهران به زنان سرپرست خانوار انتخاب |۱۸:۳۰ هتل و هواپیما در آستانه گرانی جام نیوز |۱۸:۲۹ نبود سرمایه کافی، شرکت های بیمه را از ایفای تعهدات خود باز داشته است دانا |۱۸:۲۹ قیمت نفت خام برنت سقوط کرد فردا نیوز |۱۸:۲۸ فساد، مانع سرمایه گذاری در کشور است ایلنا |۱۸:۲۸ سخت گیری های بیش از اندازه عامل فساد اداری است خبرگزاری تسنیم |۱۸:۲۸ مرغ باز هم ارزان شد 9 صبح |۱۸:۲۷ بغداد کالاهای ترکیه را تحریم کرد الف |۱۸:۲۴ پاستیل بخوریم یا نه؟ ایستانیوز |۱۸:۲۰ آپارتمان ۷۰ متری در تهران چند؟ +جدول ایستانیوز |۱۸:۲۰ قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد-تهران ۸۴۰ هزار تومان ایستانیوز |۱۸:۲۰ موفقیت بسته خروج از رکود درگرو چیست؟ نامه نیوز |۱۸:۲۰ مرغ باز هم ارزان شد دانا |۱۸:۱۹ نمایی برفی از پل طبیعت +عکس ایستانیوز |۱۸:۱۷ قیمت جدید آپارتمان در غرب تهران؟ +جدول ایستانیوز |۱۸:۱۷ مظنه آپارتمان های ۷ تا ۱۲ساله تهران؟ +جدول ایستانیوز |۱۸:۱۷ پهپادهای جاسوسی داعش زمین گیر شدند ایستانیوز |۱۸:۱۳ هشدار وزیر دادگستری به بانکداران 9 صبح |۱۸:۱۰ تدوین مانیفست مبارزه با فساد با نظر قوای سه گانه 9 صبح |۱۸:۱۰ «ایرفرانس» پروازهای تهران و پاریس را از سر می گیرد خبرگزاری دانشجو |۱۸:۰۹ قیمت انواع خودروهای داخلی + جدول ایستانیوز |۱۸:۰۹

اكنون 23/10/2017, 8:41 pm ميباشد