سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

برگزاری مجمع سالیانه هیات فوتبال آذربایجان شرقی (فقط تیتر خبر)

شاطر
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

برگزاری مجمع سالیانه هیات فوتبال آذربایجان شرقی (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 6/12/2015, 6:52 pm

گاتزتادلوسپورت/ لیائیچ؛ این اینتر زیبا کاپ |۱۵:۲۸ بازیکنان نفت به تمرینات تیم امید اضافه شدند برنا نیوز |۱۵:۲۷ عکس خبری:: حضور تونی اولیویرا در ترمینات تیم تراکتورسازی تبریز نسیم آنلاین |۱۵:۲۶ وحید طالب لو: تا روزی که مفید باشم در استقلال می مانم نسیم آنلاین |۱۵:۲۶ حضور عضو هیئت مدیره و پیرمرد شدن عمران زاده سراج24 |۱۵:۲۵ برزای: هدف ما قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی است سراج24 |۱۵:۲۵ حضور آقاجانیان در تمرین نفت تهران/ بیرانوند در آغوش مارکار + عکس فارس نیوز |۱۵:۲۵ طالب لو: به جای ناراحتی از نیمکت نشینی و دادن انرژی منفی بیشتر تلاش می کنم سراج24 |۱۵:۲۵ کاوه محرابی در کمیته ورزشکاران وادا ابقاء شد فارس نیوز |۱۵:۲۵ استقلال فردا به مصاف امیدهایش می رود سراج24 |۱۵:۲۵ برزای: هدف استقلال قهرمانی است دانا |۱۵:۲۴ نظر طالب لو در مورد نیمکت نشینی در استقلال دانا |۱۵:۲۴ حضور اعضای شورای فنی در تمرین شاگردان بنا مهر نیوز |۱۵:۲۳ چهار تیم از لیگ دسته اول فوتسال کنار گذاشته شدند مهر نیوز |۱۵:۲۳ اژدری زاده: نیت ما مقابل هجمه های عامدانه تغییر نمی کند/ به هیچ وجه از شرایط تیم فولاد رضایت ندارم خبرگزاری تسنیم |۱۵:۲۳ طارمی اردوی پرسپولیس را ترک کرد خبرگزاری تسنیم |۱۵:۲۳ حضور مخفیانه عضو هیأت مدیره استقلال/ شوخی نوازی با مجیدی! میزان |۱۵:۲۳ دروازه بان استقلال:امیدوارم بتوانم به استقلال کمک کنم واحد مرکزی خبر |۱۵:۲۳ فیلم | اخبار ورزشی ساعت 13:15 روز یکشنبه 15 آذر 1394 پارس فوتبال |۱۵:۲۳ تکرار یک اتفاق عجیب در بارسلونا پس از 16 سال ورزش سه |۱۵:۲۳ اتوبوس مورینیو در آستانه سقوط (کاریکاتور) طرفداری |۱۵:۲۲ مرتضی پورعلی گنجی به جای رحمتی مهمان برنامه نود خواهد بود طرفداری |۱۵:۲۲ شجاعی: ذوب آهن همیشه حضور قدرتمندی در آسیا داشته است طرفداری |۱۵:۲۲ هادی ساعی: طلای المپیکم را دزد برد، دنبالش نرفتم خبر آنلاین |۱۵:۲۲ تمرینات اختصاصی پروپجیچ (عکس) سایت هواداران فوتبال |۱۵:۲۲ 24 تکواندوکار المپیکی معرفی شدند/ عاشورزاده و خدابخشی نمایندگان ایران تا این لحظه ایسنا |۱۵:۲۱ ایران پوریان: تونی گفت به دلیل بیماری همسرش نمی تواند در ایران بماند ورزش11 |۱۵:۲۱ شجاعی روی جلد نشریه قطری (عکس) برنا نیوز |۱۵:۲۱ خیز بلند اسبقی و مردانی برای کسب سهمیه برنا نیوز |۱۵:۲۱ منصوری برنده بازی نیمه تمام فوتسال شد باشگاه خبرنگاران |۱۵:۲۱ تونی در تمرین سرخ های تبریز/ برف تراکتور را خاموش نکرد باشگاه خبرنگاران |۱۵:۲۱ لغو دیدار استقلالی ها باشگاه خبرنگاران |۱۵:۲۱ شکست عاشورزاده مقابل حریف کره ای+فیلم باشگاه خبرنگاران |۱۵:۲۱ قضاوت دوباره داور حاشیه ساز در لیگ برتر باشگاه خبرنگاران |۱۵:۲۱ هتریک ایرانیان در کسب مدال نقره باشگاه خبرنگاران |۱۵:۲۱ درخشش نمایندگان ایران با 7 مدال رنگارنگ باشگاه خبرنگاران |۱۵:۲۱ نایب قهرمانی ایران در هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان او-اسپرت باشگاه خبرنگاران |۱۵:۲۱ برزای: امیدوارم خاکپور باز هم مرا دعوت کند باشگاه خبرنگاران |۱۵:۲۱ چه کسی در پرسپولیس 800 میلیون گرفته؟ 9 صبح |۱۵:۲۰ برانکو ماندنی است 9 صبح |۱۵:۲۰ تنها مصدوم سرخ پوشان 9 صبح |۱۵:۲۰ اوزیل: بهترین بازی هایم در آرسنال است 9 صبح |۱۵:۲۰ ورزش ناشنوایان قم کمبودهای مالی زیادی دارد قم نیوز |۱۵:۱۸ جیمی ردنپ: تصمیم مورینیو در مورد کوستا صحیح بود طرفداری |۱۵:۱۶ ابراز رضایت مربیان از کلاس آموزشی دن گاسپار طرفداری |۱۵:۱۶ ۲۴ تکواندوکار المپیک معرفی شدند نسیم آنلاین |۱۵:۱۵ داور حاشیه ساز پرسپولیسی ها به لیگ برتر باز می گردد خبرگزاری دانشجو |۱۵:۱۵ غایب بزرگ مراسم قرعه کشی یورو ۲۰۱۶ مشخص شد خبرگزاری دانشجو |۱۵:۱۵ کاریکاتور/ اتوبوس چلسی در خطر سقوط به دسته پایین تر خبرگزاری تسنیم |۱۵:۱۴ گوتی پاسخ جرارد پیکه را داد گوتی پاسخ جرارد پیکه را داد ایسنا |۱۵:۱۲ سوارس: ناخواسته بازیکن حریف را زدم ایسنا |۱۵:۱۲ طالب لو: جایگاه ها برای کسی نیست که بخواهم پس بگیرم/ پتانسیل آسیایی شدن را داریم ایسنا |۱۵:۱۲ رضایی: با جذب دو بازیکن سایپا را تقویت می کنیم فارس نیوز |۱۵:۱۲ کلاس های رایگان برای توسعه وودبال خبر آنلاین |۱۵:۱۲ برزای: هدف ما قهرمانی در لیگ و جام حذفی است/ تلاش می کنم دوباره به تیم امید دعوت شوم فوتبال ایران |۱۵:۱۲ رضایی: با جذب2بازیکن تیم را تقویت می کنیم ورزش سه |۱۵:۱۲ قربانی: پیشنهاد مربیگری تارتار را پذیرفتم ورزش سه |۱۵:۱۲ مرگ هوادار والنسیا پس از گل این تیم به بارسا ورزش سه |۱۵:۱۲ تمرکز طارمی، تحرک رضاییان (عکس) ورزش سه |۱۵:۱۲ ساعت 18؛ آخرین تمرین پرسپولیس در کیش ورزش سه |۱۵:۱۱ حضور آقاجانیان در تمرین نفت فوتبال ایران |۱۵:۱۱ رضایی: با جذب دو بازیکن سایپا را تقویت می کنیم ایفنام |۱۵:۱۱ آذری: از ذوب آهن بازیکنی جدا نمی شود/ گل محمدی بعد از هفته هفدهم لیست می دهد ایفنام |۱۵:۱۱ پلاتینی غایب برزگ مراسم قرعه کشی یورو 2016 ایفنام |۱۵:۱۱ تصمیم عادل فردوسی پور و تعجب اشکان دژاگه نامه نیوز |۱۵:۱۰ طارمی: در 12 ساعت 14 هزار کامنت داشتم! نامه نیوز |۱۵:۱۰ طالب لو: جایگاه ها برای کسی نیست که بخواهم پس بگیرم نامه نیوز |۱۵:۱۰ پاردیو: لوکاکو می تواند دروگبا را الگوی خود قرار دهد طرفداری |۱۵:۰۹ کارنامه بهترین بازیکن فوتبال ایران +جدول 598 |۱۵:۰۸ تکذیب جدایی برانکو از پرسپولیس 598 |۱۵:۰۸ کارل فرای: چقدر بدشانس بودیم (عکس) برنا نیوز |۱۵:۰۸ لهستان، چک و اوکراین حریفان تدارکاتی ایران برنا نیوز |۱۵:۰۸ کاپیتان سابق استقلال دستیار تارتار شد برنا نیوز |۱۵:۰۸ تلاش برای کسب سهمیه ریو برنا نیوز |۱۵:۰۸ آخرین تلاش برای کسب سهمیه برنا نیوز |۱۵:۰۸ برزای: امسال دو جام می خواهیم برنا نیوز |۱۵:۰۸ طالب لو: به خاطر نیمکت نشینی در استقلال انرژی منفی نمی دهم برنا نیوز |۱۵:۰۸ مدافع ملی پوش پرسپولیس هم مصدوم شد؟ + عکس پرسپولیس نیوز |۱۵:۰۸ گریه های آقای گزارشگر روی آنتن زنده + تصاویر 598 |۱۵:۰۸ رنکینگ کاراته کاها در لیگ جهانی 2015/پورشیب در مکان پنجم ستارگان کاراته |۱۵:۰۷ عکس/ شوخی با سرِ منصوریان در شب تولدش مشرق نیوز |۱۵:۰۶ جرج و کری بهترین های شرق و غرب NBA ورزش سه |۱۵:۰۶ سوارز: به عدم عبدنور را نزدم ورزش سه |۱۵:۰۶ واکنش بازیکن استقلال به پیشنهاد پرسپولیسی ها مشرق نیوز |۱۵:۰۶ سخنگوی پرسپولیس دریافت پول را تکذیب کرد میزان |۱۵:۰۶ سکان هدایت تراکتور را چه کسی در دست می گیرد؟ خدمت |۱۵:۰۵ تقویت کننده جدید انصاری فرد در پانینیوس+تصویر کاپ |۱۵:۰۵ اردوی استقلال اهواز در تهران کاپ |۱۵:۰۵ جهانداری: مشکل خرید امتیاز فولاد نوین باید حل شود کاپ |۱۵:۰۵ برای اولین بار درشانزده سال اخیر، بارسا تعویضی نکرد کاپ |۱۵:۰۵ حضور مربی تیم ملی در تمرین نفت کاپ |۱۵:۰۵ شاهین طبع: برابرثامن نگران بازیکنان مصدوم هستم/هنوز به آمادگی نرسیدیم کاپ |۱۵:۰۵ درخشش نمایندگان ایران با ۷ طلا و نقره و برنز در مسترالمپیای روسیه نسیم آنلاین |۱۵:۰۵ حضور رحمتی در نود منتفی شد؛ پورعلی گنجی، مهمان ویژه برنامه ۹۰ نسیم آنلاین |۱۵:۰۵ چهار تیم از لیگ دسته یک فوتسال کنار گذاشته شدند نسیم آنلاین |۱۵:۰۵ طالب لو: به جای ناراحتی از نیمکت نشینی و دادن انرژی منفی بیشتر تلاش می کنم ورزش11 |۱۵:۰۴ حضور آقاجانیان در تمرین نفت خبرگزاری تسنیم |۱۵:۰۴ ۶ شهر میزبان هفته هفتم لیگ برتر هندبال شدند خبرگزاری دانشجو |۱۵:۰۳ مدال نقره برای نمایندگان ایران حضور مربی تیم ملی در تمرین نفت کاپ |۱۵:۰۵ شاهین طبع: برابرثامن نگران بازیکنان مصدوم هستم/هنوز به آمادگی نرسیدیم کاپ |۱۵:۰۵ درخشش نمایندگان ایران با ۷ طلا و نقره و برنز در مسترالمپیای روسیه نسیم آنلاین |۱۵:۰۵ حضور رحمتی در نود منتفی شد؛ پورعلی گنجی، مهمان ویژه برنامه ۹۰ نسیم آنلاین |۱۵:۰۵ چهار تیم از لیگ دسته یک فوتسال کنار گذاشته شدند نسیم آنلاین |۱۵:۰۵ طالب لو: به جای ناراحتی از نیمکت نشینی و دادن انرژی منفی بیشتر تلاش می کنم ورزش11 |۱۵:۰۴ حضور آقاجانیان در تمرین نفت خبرگزاری تسنیم |۱۵:۰۴ ۶ شهر میزبان هفته هفتم لیگ برتر هندبال شدند خبرگزاری دانشجو |۱۵:۰۳ مدال نقره برای نمایندگان ایران خبرگزاری دانشجو |۱۵:۰۳ در تیم امید حق به حق دار خواهد رسید/ استقلال امید اول قهرمانی است مهر نیوز |۱۵:۰۳ نمرات بازیکنان بارسلونا در دیدار برابر والنسیا اعلام شد؛ ماسکرانو ضعیف ترین و نیمار بهترین! طرفداری |۱۵:۰۲ سوارز: برخوردم با عبد النور غیر عمدی بود طرفداری |۱۵:۰۲ برزاری: خیلی زود است که بگوییم قهرمان می شویم یا نه طرفداری |۱۵:۰۲ حضور مدرسان نروژی و ژاپنی در دوره مربیگری فوتبال بانوان طرفداری |۱۵:۰۲ آذری: از ذوب آهن بازیکنی جدا نمی شود ورزش سه |۱۵:۰۱ کسب 7 مدال پرورش اندام ایران در مستر المپیا ورزش سه |۱۵:۰۱ بازگشت داور حاشیه ساز پرسپولیسی ها به لیگ ورزش سه |۱۵:۰۱ منوچهری: قربانی برای تقویت کادر فنی جذب شد باشگاه خبرنگاران |۱۵:۰۱ مصدومان تراکتور بر اثر سرمای تبریز باشگاه خبرنگاران |۱۵:۰۱ نکوپایان نقره گرفت باشگاه خبرنگاران |۱۵:۰۱ حسین عبدی: مسائل مالی در پرسپولیس شفاف است باشگاه خبرنگاران |۱۵:۰۱ طالب لو: تا روزی که مفید باشم در استقلال می مانم باشگاه خبرنگاران |۱۵:۰۱ منت جدید سر هواداران پرسپولیس/ حقوق هیات مدیره ای! جام نیوز |۱۵:۰۱ مسجد جامعی در بیمارستان بستری شد فراز نیوز |۱۵:۰۰ گزینه برانکو برای جانشینی نوروزی کیست؟ 9 صبح |۱۴:۵۹ پیشنهاد مجدد پرسپولیس به دروازه بان استقلال 9 صبح |۱۴:۵۹ اگر دو عامل از بین برود شرایط پرسپولیس بهتر می شود 9 صبح |۱۴:۵۹ فان خال: اگر سوارز در یونایتد بود آماربهتری داشت 9 صبح |۱۴:۵۹ محرابی در کمیته ورزشکاران وادا ابقا شد برنا نیوز |۱۴:۵۷ آذری: از ذوب آهن بازیکنی جدا نمی شود/ گل محمدی بعد از هفته هفدهم لیست می دهد فارس نیوز |۱۴:۵۵ طنز تلخ روسای فوتبال در قاره آمریکا طرفداری |۱۴:۵۵ مدافع والنسیا شرایط خود بعد از برخورد با سوارز را با عکس توضیح می دهد طرفداری |۱۴:۵۵ لیگ برتر بسکتبال؛ محرومیت یک جلسه ای برای تماشاگران گرگان طرفداری |۱۴:۵۵ حضور مارکار آقاجانیان در تمرین نفت تهران طرفداری |۱۴:۵۵ فیلم | تمرینات طاقت فرسای ملی پوشان برای المپیک پارس فوتبال |۱۴:۵۵ فیلم | اولتیماتوم استقلالی ها به فدراسیون فوتبال پارس فوتبال |۱۴:۵۵ حمودی: بازی استقلال حساس است اما ... ورزش سه |۱۴:۵۴ بیل: فصل خوبی را پشت سر نمی گذارم آریا نیوز |۱۴:۵۴ دور رفت لیگ دسته اول والیبال بانوان در گرگان پایان یافت مهر نیوز |۱۴:۵۴ برزای: هدف ما قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی است نامه نیوز |۱۴:۵۳ پیشنهاد مجدد پرسپولیس به دروازه بان استقلال نامه نیوز |۱۴:۵۳ محمد نوری – پرسپولیس جدی شد نامه نیوز |۱۴:۵۳ فیلم/ اجرای فن زیبای 4 امتیازی کشتی در فوتبال مشرق نیوز |۱۴:۵۳ عبدی: اختلاف رقم در پرداخت ها به خاطر اختلاف رقم طلب های سال های گذشته است خبرگزاری تسنیم |۱۴:۵۳ حضور بازیکنان نفت در تمرین/ تمرینات متنوع برای بازیکنان خبرگزاری دانشجو |۱۴:۵۳ عاشورزاده و خدابخشی المپیکی شدند ایمنا |۱۴:۵۲ پلاتینی غایب برزگ مراسم قرعه کشی یورو 2016 فارس نیوز |۱۴:۵۲ گزارش تمرین استقلال جهان نیوز |۱۴:۵۲ طارمی: دیگر تحمل نداشتم خانواده ام فحش بخورند مشرق نیوز |۱۴:۵۱ برگزاری مجمع سالیانه هیات فوتبال آذربایجان شرقی
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

رد: برگزاری مجمع سالیانه هیات فوتبال آذربایجان شرقی (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 6/12/2015, 6:57 pm

پلاتینی غایب برزگ مراسم قرعه کشی یورو 2016 فارس نیوز |۱۴:۵۲ گزارش تمرین استقلال جهان نیوز |۱۴:۵۲ طارمی: دیگر تحمل نداشتم خانواده ام فحش بخورند مشرق نیوز |۱۴:۵۱ برگزاری مجمع سالیانه هیات فوتبال آذربایجان شرقی برنا نیوز |۱۴:۵۰ رد شایعه پایان همکاری برانکو با پرسپولیس ورزش سه |۱۴:۴۹ تونی اولیویرا در تمرین تراکتورسازی حاضر شد ورزش11 |۱۴:۴۹ عاشورزاده:نمی دانم چرا گریه ام گرفت/ امیدوارم در المپیک جبران کنم مهر نیوز |۱۴:۴۹ ضربه کاشته های فوق العاده و به یادماندنی در محوطه جریمه(ویدیو) ایفنام |۱۴:۴۹ ورزشکاران ایران جزو پولدارترین های جهان! تیتر1 |۱۴:۴۹ علی مرادی:نباید چیزی را از مردم پنهان کرد بولتن نیوز |۱۴:۴۹ طارمی: دیگر تحمل نداشتم خانواده ام فحش بخورند مشرق نیوز |۱۴:۴۸ تصاویری ازتمرینات تیم نونهالان سپاهان درمالزی فولاد مبارکه سپاهان |۱۴:۴۶ شایعه روز/ ستاره های نامدار در آستانه پیوستن به استقلال جام نیوز |۱۴:۴۵ برگزاری مسابقات کاراته بزرگداشت یوم الله 9 دی در تهران ستارگان کاراته |۱۴:۴۵ پورشیب: کسب یک طلا و یک نقره عملکرد خوبی است/ فدراسیون کاراته باید آرامش داشته باشد ستارگان کاراته |۱۴:۴۵ برزای: هدف ما قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی است خبرگزاری تسنیم |۱۴:۴۵ تونی تراکتور را تمرین داد/ آینده ام بسته به تصمیم هیئت مدیره است مهر نیوز |۱۴:۴۵ قلعه نویی با تراکتور به مصاف استقلال می رود؟ 598 |۱۴:۴۵ عملیات غیرممکن؛ جباری – استقلال 598 |۱۴:۴۴ آخرین جلسه تمرینی سرخپوشان در زمین اصلی 598 |۱۴:۴۴ در برنامه 90 فردین بازی درآوردم اما با حذف رئال دیوار من دو سانت بلندتر شد! 598 |۱۴:۴۴ عکس/ سنگ تمام همسر مهاجم شیاطین مشرق نیوز |۱۴:۴۴ تصمیم فردوسی پور و تعجب اشکان دژاگه 598 |۱۴:۴۴ رضاییان در یک صورت با پرسپولیس تمرین می کند جام نیوز |۱۴:۴۴ روزهای غم انگیز در قطر / کاپیتان دلتنگ بازوبند "پرسپولیس" 598 |۱۴:۴۳ واکنش برانکو به حمله هواداران علیه طارمی 598 |۱۴:۴۳ گزینه نهایی نیمکت تراکتورسازی مشخص شد 598 |۱۴:۴۳ با سبقت از سانچس؛ رونالدو حالا سومین گلزن برتر لالیگاست کاپ |۱۴:۴۳ واکنش باشگاه پرسپولیس به احتمال فسخ قرارداد برانکو 598 |۱۴:۴۳ 24 تکواندوکار حاضر در المپیک معرفی شدند؛ عاشورزاده و خدابخشی مسافران ریو طرفداری |۱۴:۴۲ تنها راه بازگشت جباری به ایران برای بازی در استقلال 598 |۱۴:۴۲ افشارزاده؛ برهانی بازیکن کلیدی ما است و در استقلال خواهد ماند 598 |۱۴:۴۲ ظریف سکوتش را شکست؛ کواچ در فحش دادن صاحب سبک بود 598 |۱۴:۴۲ واکنش قلعه نویی به پیشنهاد تراکتورسازی 598 |۱۴:۴۲ کاشانی: فسخ قرارداد برانکو را بشنو و باور نکن!/ پرسپولیس مشکل پرداختی ندارد پرسپولیس نیوز |۱۴:۴۲ نوری به درد پرسپولیس نمی خورد / پرسپولیس شاهکار کند سهمیه بگیرد 598 |۱۴:۴۱ توصیه برانکو به مهاجم اول تیمش 598 |۱۴:۴۱ دیدارهای خاطره انگیز تیم ملی ایران/ ایران و کره شمالی(1972)/ ویدئو کاپ |۱۴:۴۱ پورحیدری؛ آبی پوش شدن مطهری کذب است 598 |۱۴:۴۱ یکشنبه 1394/09/15 ساعت: 01:30 مسابقات جهانی تکواندو مکزیک : - زنده از شبکه ورزش 598 |۱۴:۴۱ یکشنبه 1394/09/15 ساعت: 10:15 جایزه بزرگ جودو ژاپن : - زنده از شبکه ورزش 598 |۱۴:۴۱ گزارش تمرین استقلالی ها در سرمایی شیبه زمستان باشگاه خبرنگاران |۱۴:۴۱ یکشنبه 1394/09/15 ساعت: 19:30 هفته 15 لیگ برتر انگلیس : نیوکسل - لیورپول زنده از شبکه ورزش 598 |۱۴:۴۱ استقلال پیگیر وضعیت ملی پوشان امید آریا نیوز |۱۴:۴۰ یکشنبه 1394/09/15 ساعت: 23:15 هفته 15 سری آ ایتالیا : کارپی - آث میلان زنده از شبکه ورزش 598 |۱۴:۴۰ استقلالی ام و به پرسپولیس نمی روم/ هدف مان پیروزی در تبریز است مهر نیوز |۱۴:۴۰ دوشنبه 1394/09/16 ساعت: 01:30 مسابقات جهانی تکواندو مکزیک : - زنده از شبکه ورزش 598 |۱۴:۴۰ ﺳﻪشنبه 1394/09/17 ساعت: 17:00 هفته 10 لیگ برتر والیبال : جواهری گنبد - شهرداری ارومیه زنده از شبکه ورزش 598 |۱۴:۴۰ ﺳﻪشنبه 1394/09/17 ساعت: 23:15 لیگ قهرمانان اروپا گروه A : رئال مادرید - مالمو زنده از شبکه ورزش 598 |۱۴:۴۰ ﺳﻪشنبه 1394/09/17 ساعت: 23:15 لیگ قهرمانان اروپا گروه B : وولفسبورگ - منچستریونایتد زنده از شبکه سه چهارشنبه 1394/09/18 ساعت: 23:15 لیگ قهرمانان اروپا گروه F : المپیاکوس - آرسنال زنده از شبکه سه 598 |۱۴:۳۹ چهارشنبه 1394/09/18 ساعت: 23:15 لیگ قهرمانان اروپا گروه E : بایرلورکوزن - بارسلونا زنده از شبکه ورزش 598 |۱۴:۳۹ طالب لو: سال های گذشته هم از پرسپولیس پیشنهاد داشتم/ باید به جوان ها کمک کرد فوتبال ایران |۱۴:۳۹ پنجشنبه 1394/09/19 ساعت: 23:35 لیگ اروپا گروه J : تاتنهام - موناکو زنده از شبکه ورزش 598 |۱۴:۳۹ عبدی: کذب است، 880 میلیون نگرفتم/ قرار نیست قرارداد برانکو فسخ شود فوتبال ایران |۱۴:۳۹ عملکرد «آقای گل جهان» درقواره مربیگری 598 |۱۴:۳۹ گزارش تمرین استقلال؛ شوخی های طالب لو و رحمتی با ترابپور/ پروپیچ تمرین نکرد فوتبال ایران |۱۴:۳۹ اظهارنظر مربی دروازه بانان تیم ملی درباره رحمتی 598 |۱۴:۳۹ بازیکنانی که اولویت استقلال هستند بولتن نیوز |۱۴:۳۹ گلزنی هرسه عضو BBC برای رئال دریک بازی بعد از ۸ ماه خبرگزاری دانشجو |۱۴:۳۹ شاگردان کی روش 13 خرداد ۹۵ با مقدونیه و 18 خرداد به مصاف نروژ می روند 598 |۱۴:۳۹ مالدینی: در کودکی عاشق یوونتوس بودم/ به خاطر حرف یک خبرنگار خداحافظی کردم ایفنام |۱۴:۳۹ نگاهی به فوتبال اروپا در شب گذشته 94/09/15(ویدیو) ایفنام |۱۴:۳۸ پرسپولیسی ها قهرمان چهارجانبه (عکس) ورزش سه |۱۴:۳۸ مدیرعامل فولاد خوزستان:موانع سوری جور می کنند تا سربازان ما را در تیم های خودشان نگه دارند خبر آنلاین |۱۴:۳۸ طالب لو: به جای ناراحتی از نیمکت نشینی و دادن انرژی منفی بیشتر تلاش می کنم خبرگزاری تسنیم |۱۴:۳۷ نامزدهای برترین تیرانداز سال 2015 جهان معرفی شدند خبرگزاری تسنیم |۱۴:۳۷ برزای:به دلیل حضور مهره های با تجربه بازی به من نمی رسید سایت هواداران فوتبال |۱۴:۳۷ طالب لو:هیچ کس ازنیمکت نشینی خوشش نمی آید/برای تیم اختلال ایجادنمی کنم سایت هواداران فوتبال |۱۴:۳۷ مهدی رحمتی به 90 نمی رود جهان نیوز |۱۴:۳۶ حسین عبدی: مسائل مالی در پرسپولیس شفاف است نسیم آنلاین |۱۴:۳۶ رسمی؛ ترکیب دو تیم بولونیا و ناپولی طرفداری |۱۴:۳۶ حرف درستی که علی دایی زد و باید طلایش گرفت مهر نیوز |۱۴:۳۵ تکمیل پروژه های ورزشی تهران 200 میلیارد تومان بودجه می خواهد برنا نیوز |۱۴:۳۴ عبدی: اگر ۸۸۰ میلیون بگیریم، بازهم کم است/ به تعهدات مان به برانکو پایبندیم قدس آنلاین |۱۴:۳۴ درآمد نجومی احکام انضباطی برای فدراسیون فوتبال قم فردا |۱۴:۳۴ گزارش تمرین صبح امروز استقلال ورزش11 |۱۴:۳۳ کاوه رضایی: می خواهم مرد سال آسیا شوم ورزش سه |۱۴:۳۲ عکس | برهانی و دروازه بان سابق استقلال و پرسپولیس پارس فوتبال |۱۴:۳۲ رونالدو بازهم رکورد شکست میزان |۱۴:۳۱ محمد نوری یکقدم به پرسپولیس نزدیک شد میزان |۱۴:۳۱ وزنه برداری شانس کسب یک تا دو طلا در المپیک را دارد ایلنا |۱۴:۳۰ یوونتوس با سنگربان اینترناسیونال به توافق رسید طرفداری |۱۴:۲۹ طالب لو: ما پتانسل حداقل آسیایی شدن را داریم؛ بازی با تراکتور همیشه در تبریز سخت است طرفداری |۱۴:۲۹ آخرین جلسه تمرینی سرخپوشان در زمین اصلی برگزار می شود خبرگزاری دانشجو |۱۴:۲۸ نتایج روز نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بوکس اعلام شد برنا نیوز |۱۴:۲۸ اسکواش بازان ایران چهار مدال نقره کسب کردند برنا نیوز |۱۴:۲۸ طالب لو: پتانسیل آسیایی شدن را داریم ایسنا |۱۴:۲۸ کارنامه بهترین بازیکن فوتبال ایران +جدول دانا |۱۴:۲۷ گزارش تمرین استقلال؛ برف پاییزی! دانا |۱۴:۲۷ تکذیب جدایی برانکو از پرسپولیس دانا |۱۴:۲۷ تمرین تراکتورسازی در حضور تونی اولیویرا دانا |۱۴:۲۷ استیماچ: با کی روش همزادپنداری دارم مشرق نیوز |۱۴:۲۷ فیلم | گل زنی ستاره ایرانی الاصل در لیگ جزیره | اخبار کوتاه پارس فوتبال |۱۴:۲۶ برزای: حداقل سهمیه آسیایی را می گیریم ورزش سه |۱۴:۲۶ آیا تایگر وودز می تواند دوباره گلف بازی کند؟ ورزش سه |۱۴:۲۶ طالب لو: در گذشته هم از پرسپولیس پیشنهاد داشتم ورزش سه |۱۴:۲۶ حضور آقاجانیان در تمرین نفت تهران واحد مرکزی خبر |۱۴:۲۵ اعزام شمشیربازان به رقابت های جایزه بزرگ آمریکا واحد مرکزی خبر |۱۴:۲۵ امیر حمزه توسلی رئیس انجمن وودبال ایران شد آقاجانیان در تمرین نفت تهران حاضر شد نسیم آنلاین |۱۴:۲۵ مالدینی: در کودکی عاشق یوونتوس بودم/ به خاطر حرف یک خبرنگار خداحافظی کردم فارس نیوز |۱۴:۲۵ وقتی آرامش کیمیا می شود/ اعاده حیثیتی که تراکتور را زمین گیر کرده است آناج |۱۴:۲۳ واکنش حدادی فر به دوپینگی بودن ذوبی ها مشرق نیوز |۱۴:۲۳ واکنش حسین عبدی به حاشیه های جدید فردا نیوز |۱۴:۲۳ رحتمی به 90 نمی رود/ پورعلی گنجی میهمان این هفته فردوسی پور خبر آنلاین |۱۴:۲۲ ایزدیار رکورد ملی 100 متر کرال پشت را شکست/ کسب یک نشان نقره تیمی برای نماینده ایران برنا نیوز |۱۴:۲۲ استقلال – جباری؛ مثل دو خط موازی! فوتبال ایران |۱۴:۲۲ پاسخ منفی طالب لو به پرسپولیس فوتبال ایران |۱۴:۲۱ برزای:به دلیل حضور مهره های با تجربه بازی به من نمی رسید کاپ |۱۴:۲۱ طالب لو: با تمرکز فراوان به کار خود ادامه می دهیم کاپ |۱۴:۲۱ نفتی ها آمدند / کری مهاجمان و دروازه بانان تیم ملی امید در آنتالیا کاپ |۱۴:۲۱ 6 شهر میزبان هفته هفتم لیگ برتر هندبال باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ تمرین نوبت صبح تیم امید باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ شوخی عجیب و جالب بازیکنان بارسلونا+فیلم باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ پایان کار وزیری با کسب عنوان چهارمی باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ از وضعیت فولاد راضی نیستم/ بازیکنان سرباز ما باید برگردند مهر نیوز |۱۴:۲۰ اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ نارسینا قهرمان لیگ دسته یک بسکتبال بانوان شد باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ تعطیلی باشگاه تیراندازی در تهران تکذیب شد باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ فیلم | اخبار ورزشی بانوان امروز 15 آذر 1394 پارس فوتبال |۱۴:۲۰ عبدی: اگر 880 میلیون بگیریم، بازهم کم است/ به تعهدات مان به برانکو پایبندیم/ فسخ قراردادش صحت ندارد پرسپولیس نیوز |۱۴:۲۰ 4 مدال نقره اسکواش بازان در تورنمنت مالزی ورزش سه |۱۴:۲۰ برنامه دیدارهای تیم ملی در اردوی اروپایی ورزش سه |۱۴:۲۰ اعلام برنامه های تیم ملی هندبال بولتن نیوز |۱۴:۲۰ واکنش حدادی فر به دوپینگی بودن ذوبی ها مشرق نیوز |۱۴:۱۸ اسامی داوران هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال اعلام شد ایلنا |۱۴:۱۷ کلوپ: فرگی کتاب تاریخ فوتبال است / درهای لیورپول بروی جرارد باز است ورزش11 |۱۴:۱۷ بلاتر و پلاتینی روز ۱۶ دسامبر محاکمه می شوند خبرگزاری دانشجو |۱۴:۱۷ اعلام اسامی داوران هفته بیست ویکم لیگ برتر فوتسال خبرگزاری تسنیم |۱۴:۱۶ گزارش تمرین استقلال شوخی های طالب لو و رحمتی با ترابپور و حضور کردنوری/ پروپیچ تمرین نکرد، آزادی یادگار امام شد! سایت هواداران فوتبال |۱۴:۱۶ رسوایی همجنسگرایی کریستیانو رونالدو فاش شد! سایت هواداران فوتبال |۱۴:۱۶ مظلومی: همه از استقلال راضی هستند جز دو نفر سایت هواداران فوتبال |۱۴:۱۶ استقلال فردا به مصاف امیدهایش می رود سایت هواداران فوتبال |۱۴:۱۶ واکنش ستاره سابق استقلال به پرسپولیسی شدن تیم منتخب ایران نامه نیوز |۱۴:۱۶ براتی: کرار قانونا مشکلی برای ثبت قرارداد با تیم سوم ندارد نامه نیوز |۱۴:۱۶ بازیکنان پرسپولیس: عضو هیأت مدیره 880 میلیون گرفته، ما هیچی! پرسپولیس نیوز |۱۴:۱۶ شنیده شدن شعار "فلورنتینو استعفا بده!" در جریان دیدار رئال برابر ختافه طرفداری |۱۴:۱۵ داستان هالیوودی لستر؛ زنده باد روباه ها طرفداری |۱۴:۱۵ حضور تونی در تمرین امروز تراکتور (عکس) طرفداری |۱۴:۱۵ فیلم: وقتی دل پیرو هوادار ایرانی خود را سورپرایز کرد فردا نیوز |۱۴:۱۴ کاوه محرابی در کمیته ورزشکاران وادا ابقا شد نسیم آنلاین |۱۴:۱۴ شاگردان کی روش ۱۳ خرداد با مقدونیه و ۱۸ خرداد به مصاف نروژ می روند/ دیدار با ایتالیا گزینه روی میز قدس آنلاین |۱۴:۱۴ کلوپ: جرارد نسخه جوانتر فرگوسن است مشرق نیوز |۱۴:۱۴ اتوبوس چلسی در آستانه سقوط از دره(کارتون) ورزش سه |۱۴:۱۴ حضور آقاجانیان در تمرین نفتی ها برنا نیوز |۱۴:۱۳ ستاره جوان تیم ملی که شاید نیم فصل اروپایی شود آریا نیوز |۱۴:۱۳ اسامی بوکسورهای پیروز در روز نخست 9 صبح |۱۴:۱۳ مدیرعامل اسبق تراکتورسازی اسناد جدیدی را رسانه ای کرد 9 صبح |۱۴:۱۳ استقلال به مصاف امیدهایش می رود

اكنون 21/7/2018, 2:15 pm ميباشد