سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

ناسا با کیفیت ترین تصاویر مربوط به سیاره پلوتون را منتشر کرد (فقط تیتر خبر)

شاطر
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

ناسا با کیفیت ترین تصاویر مربوط به سیاره پلوتون را منتشر کرد (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 6/12/2015, 7:18 pm

تلاش برای حضور رییس جمهور در نمایشگاه الکامپ 2015 خبر آنلاین |۱۰:۳۵ زائران اربعین ۲۱ میلیون دقیقه تماس تلفنی گرفتند ایستنا |۱۰:۳۳ زائران اربعین چند دقیقه با تلفن صحبت کردند؟ خبر آنلاین |۱۰:۳۱ نامدارترین خدمات ابری در فضای مجازی صبحانه آنلاین |۱۰:۲۷ چیپست اسنپدراگون 820 مورد استفاده در گلکسی اس 7 عملکرد خوبی را در تست چند هسته ای از خود نشان داد دیجیاتو |۱۰:۲۶ خرید کارخانه حسگرهای تصویری توشیبا توسط سونی / ادغام واحد رایانه توشیبا با فوجیتسو و وایو خبر آنلاین |۱۰:۲۵ کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت، بیلد ۲۰۱۶ از تاریخ ۳۰ مارس تا ۱ آپریل برگزار خواهد شد گجت نیوز |۱۰:۲۴ تماشا کنید : کانسپتی عجیب از آیفون ۷ که موقع سقوط فرود می آید ! گجت نیوز |۱۰:۲۴ هوشمند نقاشی کنید آی سی تی پرس |۱۰:۲۰ سخنگوی مخابرات : ارائه قرارداد SLA برای افزایش رضایتمندی مشتریان آی سی تی پرس |۱۰:۲۰ نخستین پایگاه داده سم جهان برای توسعه درمان بیماری ها آی سی تی پرس |۱۰:۲۰ گوشی 4 اینچی iPhone 7c پاییز سال آینده عرضه می شود شهر سخت افزار |۱۰:۱۷ نتایج بررسی عملکرد نسخه مخصوص تراشه اسنپدراگون 820 برای استفاده در سامسونگ گلکسی S7، منتشر شد ترنجی |۱۰:۱۶ مهندس رضوانی: اینترنت پرسرعت 25 هزار روستا تا پایان سال، راه اندازی می شود وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۱۰:۱۲ آی فون 7c در شهریورماه ۱۳۹۵ معرفی خواهد شد آی تی رسان |۱۰:۱۲ بررسی هواوی نکسوس 6P: شاید زمانی دیگر! آی تی رسان |۱۰:۱۲ آگهی افزارها ویروس جدید گوشی های هوشمند ایتنا |۱۰:۱۰ برگزاری مجمع افزایش سهام، پس از اخذ مجوز از سوی سازمان خصوصی سازی و بورس آی سی تی پرس |۹:۵۸ توسعه گروه جدید آنتی بیوتیک ها معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۹:۴۶ اعطاء جایزه بهترین اختراع به ساخت نانوسیستم پرتودرمانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۹:۴۶ راه اندازی سرورهای اصلی اینترنت در ایران ایستنا |۹:۴۴ نسخه جدید گوگل ناو پیامک ها را برایتان می خواند تا به آنها پاسخ دهید زومیت |۹:۴۲ استقبال بالای خریداران از ساعت هوشمند لوکس تگ هوئر زومیت |۹:۴۲ تهیه شناسنامه فناوری برای شرکت های صنعت فناوری اطلاعات کشور ایتنا |۹:۴۱ اسمارت فون را میتوان با آب و صابون شست آی سی تی پرس |۹:۳۸ تعمیر خطوط لوله انتقال نفت و گاز با فناوری نانو در کشور آی سی تی پرس |۹:۳۷ ساخت نانوپروب های فعال الکتریکی برای سیگنال گیری اختلالات سلول عصبی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۹:۳۵ حمایت از طراحی صنعتی محصولات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۹:۳۵ تحرک شرکت های کامپیوتری چینی ایستنا |۹:۳۲ شناسنامه فناوری برای شرکت های صنعت فناوری اطلاعات تهیه می شود مجله موبایل و تکنولوژی |۹:۲۹ گوشی جدید اچ تی سی وان X9، تاییدیه وای فای را دریافت کرد ترنجی |۹:۲۹ پردازنده گرافیکی GTX 965M Ti اوایل سال 2016 معرفی می شود شهر سخت افزار |۹:۲۸ نامدارترین خدمات ابری در فضای مجازی ایتنا |۹:۲۳ تحلیلگران خبر از فروش ۶ میلیون اپل واچ در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۵ می دهند دیجیاتو |۹:۲۰ اسمارت فونی با روکش طلای ۲۴ عیار عرضه شد ایستنا |۹:۱۹ تخفیف ویژه خرید سیم کارت و اینترنت رایگان رایتل به مناسبت روز دانشجو فارنت |۹:۱۸ این خودرو احتمالا به مریخ میرود آی سی تی پرس |۹:۱۶ ساخت هولوگرام سه بعدی برای اولین بار در جهان آی سی تی پرس |۹:۱۶ سامانه کنترل حجم مصرفی اینترنت اپراتورها راه اندازی شد آی سی تی پرس |۹:۱۶ آینده پرداخت متعلق به برنامک ها است آی سی تی پرس |۹:۱۶ عرضه امن ترین سنسور اثر انگشت ایستنا |۸:۴۹ بهترین موبایل اندرویدی سال 2015 از نگاه androidauthority ترنجی |۸:۴۳ فیلم ها و تصاویر مجازی را لمس کنید ایستنا |۸:۳۴ مایکروسافت بخش هایی از موتور جاوا اسکریپت مرورگر اِج را متن باز خواهد کرد. وینفون |۸:۲۴ BMW اعلام کرده تا از ایمنی اتومبیل های خودران مطمئن نشود، آن ها را تولید نمی کند! آی تی رسان |۸:۲۱ جزییات هوشمند شدن شهر قم خبر آنلاین |۸:۱۵ نامدارترین خدمات ابری در فضای مجازی خبر آنلاین |۸:۰۲ استفاده از گوشی گلکسی S6 اکتیو به عنوان توپ در هاکی! خوارزمی |۴:۴۷ آموزش نحوه ی پرینت فایل PDF در سیستم عامل های مختلف مجله موبایل و تکنولوژی |۳:۲۴ PSX 2015: تصاویر جدیدی از عنوان انحصاری Ni No Kuni II: Revenant Kingdom منتشر شد آموزش نحوه ی پرینت فایل PDF در سیستم عامل های مختلف مجله موبایل و تکنولوژی |۳:۲۴ PSX 2015: تصاویر جدیدی از عنوان انحصاری Ni No Kuni II: Revenant Kingdom منتشر شد گیمفا |۲:۵۵ PSX 2015: عنوان Psychonauts in the Rhombus of Ruin برای پلی استیشن وی آر معرفی شد گیمفا |۲:۲۱ PSX 2015: تصاویر بیشتری از شخصیت جدید عنوان Street Fighter V منتشر شد گیمفا |۲:۲۱ PSX 2015: تریلر جدیدی از Ratchet & Clank منتشر شد + تاریخ انتشار گیمفا |۲:۲۱ PSX 2015: استودیو اولانچ عناوین جدیدی را برای پلی استیشن وی آر معرفی کرد گیمفا |۱:۵۰ PSX 2015: عنوان Ace Combat 7 برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن وی آر معرفی شد گیمفا |۱:۵۰ PSX 2015: تصاویر بسیار زیبایی از عنوان Ace Combat 7 با کیفیت ۴K منتشر شد گیمفا |۱:۵۰ ناسا تصاویری جدید و بسیار واضح از سیاره پلوتو را منتشر کرد دیجیاتو |۱:۴۰ چند روش برای بلاک کردن مزاحمان خود از گوشی اندرویدی+آموزش دیتا لینک |۱:۱۶ PSX 2015: اپیک گیمز سرانجام اطلاعاتی را از عنوان Paragon معرفی کرد گیمفا |۱:۱۶ پس زمینه زیبا نسخه بازسازی عنوان Final Fantasy VII را مشاهده کنید گیمفا |۱:۱۶ PSX 2015: عنوان Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom برای پلی استیشن۴ معرفی شد + تریلر معرفی گیمفا |۱:۱۶ گزارش تصویری ایتنا // ده گوشی هوشمند برتر ۲۰۱۵ ایتنا |۱:۱۱ عظیم ترین “بات نت” دنیا با کمک مایکروسافت سرکوب شد! وینفون |۰:۵۲ چرا خاطرات انسان هیچگاه کاملا صحت ندارند؟ دیجیاتو |۰:۵۰ Mission E، خودروی الکتریکی پورشه و رقیب تسلا در سال ۲۰۲۰عرضه خواهد شد زومیت |۰:۴۶ گرامیداشت روز نینجا با یاد قهرمانان قدیمی زومیت |۰:۲۴ PSX 2015: نسخه بازسازی شده عنوان The King of Fighters XIV معرفی شد گیمفا |۰:۰۸ PSX 2015: شخصیت جدید Battleborn رونمایی شد؛ با Toby آشنا شوید گیمفا |۰:۰۸ PSX 2015: غربی ها نیز Yakuza Zero را تجربه خواهند کرد! گیمفا |۰:۰۸ PSX 2015: عنوان جدید FAT Princess Adventures فردا بر روی پلی استیشن۴ عرضه می شود | محتوای اضافی رایگان به زودی گیمفا |۰:۰۸ نمونه عکس هایی از پروژه لغو شده لومیا مکلارن (Lumia McLaren) مشخص شد ترنجی |۰:۰۱ هواوی گوشی هوشمند Honor 7 را در ایران معرفی کرد فارنت |دیروز مایکروسافت لیست بهترین بازی هایی که می توان با دسته در ویندوز ۱۰ انجام داد را منتشر کرد. وینفون |دیروز PSX 2015: عنوان MLB 16 The Show معرفی شد گیمفا |دیروز PSX 2015: با نمایش جدیدی از گیم پلی عنوان انحصاری Ni Oh همراه ما باشید گیمفا |دیروز PSX 2015: نسخه بازسازی شده عنوان Day of the Tentacle برای PS4 و PS Vita معرفی شد گیمفا |دیروز PSX 2015: تریلر جدیدی از Street Fighter V منتشر شد گیمفا |دیروز بازی آتاری مخفی شده در بخش جستجوی تصاویر گوگل! زوم تک |دیروز بررسی وان ای 9 پلاس اچ تی سی (+HTC One E9) زومیت |دیروز محققان ادعا می کنند موفق به ساخت اولین هولوگرام رنگی سه بعدی شده اند آی تی رسان |دیروز پرداخت غرامت ۵۴۸ میلیون دلاری سامسونگ به اپل لپ تاپ مدیا |دیروز نسخه اصلی دیتاپک۲ PES 2016 را دانلود کنید+کرک آنلاین و آفلاین دیتا لینک |دیروز ۲۰۱۵ PSX: تریلر جدیدی از فاینال فانتزی ۷ منتشر شد گیمفا |دیروز PSX 2015: مجمو عه ای از نقشه های جدید با نام Awakening برای Call of Duty: Black Ops III معرفی شد گیمفا |دیروز PSX 2015: عنوان جدید سازندگان Trine با نام Shadwen رونمایی شد گیمفا |دیروز PSX 2015: شاهد نمایش جدید Uncharted 4: A Thief’s End باشید گیمفا |دیروز PSX 2015: شاهد نمایشی کامل از نسخه بازسازی عنوان Final Fantasy 7 باشید گیمفا |دیروز با دیسک های سخت خداحافظی کنید سافت گذر |دیروز فوجیتسو، توشیبا و وایو رایانه های شخصی خود را ادغام می کنند سافت گذر |دیروز همکاری بیل گیتس و مارک زاکربرگ برای سرمایه گذاری انرژی های پاک سافت گذر |دیروز تصویر رندر شده از لومیا 850 مایکروسافت فاش شد سافت گذر |دیروز مارک زاکربرگ دلیل نبخشیدن پول به بنیاد های خیریه را شرح داد سافت گذر |دیروز نوکیا با دوربین ۶۰ هزار دلاری وارد حوزه واقعیت مجازی می شود سافت گذر |دیروز تولید تیشرت ضد عرق تابناک |دیروز بهترین گوشی های هوشمند بازار با قیمت زیر ۶۰۰ هزار تومان - آذر ۹۴ زومیت |دیروز تراشه A9 اپل در صدر فهرست برترین پردازنده ها سافت گذر |دیروز مایکروسافت در ماه اکتبر بیشتر از اپل، تبلت فروخته است سافت گذر |دیروز ایران در جدول توسعه اینترنت جایگاه نامناسب ۹۱ را کسب کرد باتری ها و پیشرفت های صورت گرفته برای افزایش عمر آنها دیجیاتو |دیروز لیست برخی ازکلمات بیشتر جستجو شده در سال ۲۰۱۵ از نگاه موتور جستجو Bing ترنجی |دیروز الماس، دیگر سخت ترین ماده جهان نیست زومیت |دیروز PSX 2015: نسخه رایانه های شخصی عنوان Final Fantasy 7 امروز بر روی پلی استیشن ۴ در دسترس است گیمفا |دیروز سونی بخش سنسور کمپانی توشیبا را خرید زوم تک |دیروز انتشار تصویر و مشخصات منتسب به گوشی شیائومی Mi 5 گجت نیوز |دیروز امتحان کردن قابلیت کانتینیوم در ویندوز ۱۰ موبایل، عقیده ی من را به کل دگرگون کرد! وینفون |دیروز پوشش رویداد PlayStation Experience [در حال بروزرسانی] دیجیاتو |دیروز مروری بر دنیای بازی های ویدیویی در هفته ای که گذشت [7 آذر الی 14 آذر] دیجیاتو |دیروز از حالا با Google Now می توانید پیامک ها را بشنوید و به آنها پاسخ بدهید دیجیاتو |دیروز آتش گرفتن آیفون ۶ دیتا لینک |دیروز تصاویری از یک نسخه کنسل شده Half Life منتشر شد! گیمفا |دیروز سه کمپانی توشبیا، وایو و فوجیتسو ادغام میشوند زوم تک |دیروز چگونه صفحاتی طراحی کنیم که سریع تر بارگذاری شوند خوارزمی |دیروز چگونه از ویروس و مشکلات امنیتی در گوشی های اندرویدی به دور باشیم؟ آی تی رسان |دیروز طرح «ناب» کلید خورد فاوانیوز |دیروز فهرست ۱۰ کشور اول دنیا در سرعت اینترنت / ایران رتبه ۹۱ فاوانیوز |دیروز با مبلغ در نظر گرفته زاکربرگ برای تاسیس بنیاد چن و زاکربرگ، چه کالاهایی را می توان تهیه کرد؟ زومیت |دیروز ۱۵ روش برای استفاده بهینه از تبلت و گوشی قدیمی تان isf |دیروز چالش های شرکت های نوآور در ایران isf |دیروز مقایسه دوربین نکسوس 5x با آیفون 6 اس، اکسپریا زد 5 پریمیوم، ال جی جی 4 و گلکسی نوت 5 زومیت |دیروز Uncharted: The Nathan Drake Collection با تخفیف ۵۰ درصدی در پی اس ان همراه شده است گیمفا |دیروز منتظر کاهش شدید دما در کشور باشید کوگانا |دیروز چگونه از هک تلگرام جلوگیری کنیم؟ +آموزش کوگانا |دیروز ترفند جدید سرقت گوشی در پایتخت کوگانا |دیروز کارخانه چینی مقصود طعمه حریق شد+ عکس کوگانا |دیروز قرائت بخش هایی از نامه رهبری در سازمان ملل کوگانا |دیروز پناهیان: در اربعین باید سربازان آخرالزمانی تربیت شوند کوگانا |دیروز آخرین آمار ورود زائران به کشور کوگانا |دیروز شرایط افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال آینده کوگانا |دیروز وقتی پوشش های ایرانی اسلامی برنده جایزه مد می شوند کوگانا |دیروز واردات 16 میلیون دلاری بیل و خرده چوب در 7 ماه کوگانا |دیروز مشخصات گوشی C1 نوکیا لو رفت کوگانا |دیروز همدانی، جعفری و قاسم سلیمانی درس آموخته مکتب خمینی اند/همدانی ظرفیت های مغفول سوریه را پای کار آورد کوگانا |دیروز تصاویر بیش تری از مک لارن، گوشی کنسل شده ی مایکروسافت منتشر شد. وینفون |دیروز خودروی الکتریکی پورشه در سال ۲۰۲۰ و با تکنولوژی های پیشرفته باتری عرضه خواهد شد دیجیاتو |دیروز کجارو: ۴۸ واقعیت جالب در مورد روسیه که نمی دانستید زومیت |دیروز تحقیقات جدید رابطه با شکستن مفاصل و انگشتان زومیت |دیروز فیسبوک امکان استریم زنده ویدئو را به اپلیکیشن iOS خود افزود دیجیاتو |دیروز زیرساخت ارتباطی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری تهران فراهم می شود. مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز تماشا کنید: بازگشایی جعبه Fallout 4 Pip-Boy Edition مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز چگونه کاربران مزاحم را در تلگرام بلاک کنیم ؟( دو راه حل ) زوم تک |دیروز چگونه ویندوز ۷ و ۸.۱ را به ۱۰ آپدیت کنیم؟ زوم تک |دیروز مخفی کردن فایل زوم تک |دیروز افزایش سرعت اندروید زوم تک |دیروز چند روش جدید و کاربردی برای کنترل گوشی های اندرویدی مفقود شده! زوم تک |دیروز روشی برای قفل گذاشتن برروی پوشه ها در ویندوز بدون استفاده از یک نرم افزار خاص زوم تک |دیروز تصاویر جدید Yakuza 5 شخصیت های پشتیبان بازی را نشان می دهد گیمفا |دیروز مایکروسافت توضیح می دهد: هدست واقعیت افزوده هولولنز چگونه کار می کند؟ ترنجی |دیروز ناسا با کیفیت ترین تصاویر مربوط به سیاره پلوتون را منتشر کرد

اكنون 23/10/2017, 8:41 pm ميباشد