سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

معرفی کتاب طرح کسب و کار (فقط تیتر خبر)

شاطر
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

معرفی کتاب طرح کسب و کار (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 7/12/2015, 11:07 pm

سایت هایوهو : گوشی های لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال هم اکنون می توانند بیلد ۱۰۵۸۶.۲۹ ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنند. وینفون |۲۳:۰۲ کامپیوتر جدید ایسوس روی فلش مموری سافت گذر |۲۳:۰۱ این شما و این هم گوشی های جدید هفته سافت گذر |۲۳:۰۱ بهترین نرم افزار هواشناسی اندروید سافت گذر |۲۳:۰۱ آیا ممکن است حجم یک فایل صفر باشد؟ سافت گذر |۲۳:۰۱ سامسونگ باید 548 میلیون دلار جریمه به اپل بدهد خوارزمی |۲۲:۵۹ کوله پشتی نامرئی برای لپ تاپ سافت گذر |۲۲:۵۶ «مسترکارت» برای ورود به ایران خیز برداشت سافت گذر |۲۲:۵۶ آپدیت اندروید 6 مارشملو گلکسی نوت 4 ظاهراً آغاز شده است! سافت گذر |۲۲:۵۶ مایکروسافت ارزان ترین ویندوزفون مجهز به ویندوز 10 را آغاز کرد سافت گذر |۲۲:۵۶ توئیتر از این پس به جای بریدن تصاویر آنها را کامل نمایش خواهد داد سافت گذر |۲۲:۵۶ ادوبی اپلیکیشن لایت روم را برای اندروید نیز رایگان کرد سافت گذر |۲۲:۵۰ با Cardboard Camera تصاویر سه بعدی واقعیت مجازی بسازید سافت گذر |۲۲:۴۴ اریکسون با اپراتورهای موبایل و اینترنت ایران مذاکره کرد سافت گذر |۲۲:۴۴ استیو بالمر: درآمد مایکروسافت از خدمات ابری قابل قبول نیست سافت گذر |۲۲:۴۴ اندروید ۶ برای HD2، گوشی قدیمی اچ تی سی پورت شد سافت گذر |۲۲:۴۴ زومجی یک ساله شد زومیت |۲۲:۴۱ «زن فون مکس» جدیترین عضو خانواده گوشی های هوشمند ایسوس سافت گذر |۲۲:۳۸ موزیلا برخی تبلیغات را از فایرفاکس حذف می کند سافت گذر |۲۲:۳۸ گوگل نتایج جستجوی موبایل مربوط به سرگرمی را بهبود می بخشد سافت گذر |۲۲:۳۸ سردار هادیانفر: تلگرام باید سرورهای خود را به ایران منتقل کند دیتا لینک |۲۲:۳۳ تماشاخانه: استفاده نابجا از جت پک در Star Wars Battlefront، صحنه های عجیب از Fallout 4! گیمفا |۲۲:۳۳ نرم افزار ویندوز دیوایس ریکاوری تول، با پشتیبانی از گوشی های لومیا ۹۵۰، ۹۵۰XL و ۵۵۰ به روز رسانی شد. وینفون |۲۲:۳۰ احتمال فیلترینگ تلگرام بالا رفت؛ تلگرام باید سرورهای خود را به ایران بیاورد! آی تی رسان |۲۲:۲۴ عرضه آپدیت اندروید 6 برای گلکسی نوت 4 آغاز شد آی تی رسان |۲۲:۲۳ تماشا کنید: حمل یک لیوان نوشیدنی روی لوله تانک بدون ریختن حتی یک قطره زومیت |۲۲:۱۹ تماشا کنید: تست مقاومت آیپد پرو مجله موبایل و تکنولوژی |۲۲:۱۱ ادوبی اپلیکیشن لایت روم را برای اندروید نیز رایگان کرد / دانلود کنید فارنت |۲۲:۰۹ پنل های OLED آیفون را احتمالا ژاپن دیسپلی تولید خواهد کرد ترنجی |۲۲:۰۳ احتمال اضافه شدن بخش داستانی به عنوان Star Wars: Battlefront گیمفا |۲۱:۵۹ اختصاصی گیمفا: دانلود تمامی نمایش های The Game Awards 2015 با بهترین کیفیت گیمفا |۲۱:۵۹ چگونه نمایشگرهای لمسی را تمیز کنیم؟ ترنجی |۲۱:۳۹ چشم انداز 2016 مایکروسافت: انسان ها دیگر گفتگوی مستقیم با هم نخواهند داشت دیجیاتو |۲۱:۳۵ نگاهی بر عجیب ترین پتنت های ثبت شده برای هواپیماها دیجیاتو |۲۱:۳۵ کاوشگر Akatsuki وارد مدار ونوس شد دیجیاتو |۲۱:۳۴ کاهش رشد جهانی فروش تلفن های هوشمند چگونه به کام اپل خواهد بود؟ دیجیاتو |۲۱:۳۴ پلیس فرانسه خواستار ممنوعیت استفاده از Tor و شبکه های وای-فای عمومی شد دیجیاتو |۲۱:۳۴ سرگرمی به سبک فرانسوی؛ معرفی چهار بازی استودیوی گیم لافت با امکان خرید ریالی دیجیاتو |۲۱:۳۳ شمار جان باختگان آنفلوآنزا به 33 نفر رسید کوگانا |۲۱:۳۲ پیکر 7 شهید مدافع حرم در قم تشییع شد کوگانا |۲۱:۳۲ رئیس پارلمان عراق به سفیر ایران چه گفت؟ کوگانا |۲۱:۳۲ استفاده از گاز اشک آور در مراسم 16 آذر دانشگاه علامه کوگانا |۲۱:۳۱ توئیتر از این پس به جای بریدن تصاویر آنها را کامل نمایش خواهد داد فارنت |۲۱:۳۱ سرباز ارتش جان 3 بیمار را نجات داد کوگانا |۲۱:۳۱ رکورد بیشترین تماس خارجی ایران شکسته شد کوگانا |۲۱:۳۱ استفاده از راه حل آمریکایی برای حل مشکل سیب زمینی کوگانا |۲۱:۳۱ اعتراض سوریه به شورای امنیت درباره حمله آمریکا به مواضع ارتش کوگانا |۲۱:۳۰ پرتاب انسان به فضا به صورت زیرمداری تا پایان برنامه ششم توسعه کوگانا |۲۱:۳۰ گوگل این بار خون شما را می خواهد کوگانا |۲۱:۳۰ شرط ایران برای ادامه فعالیت تلگرام شرط ایران برای ادامه فعالیت تلگرام کوگانا |۲۱:۲۹ آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 95 کوگانا |۲۱:۲۹ تجهیز ناوشکن های نداجا به موشک کروز ۳۰۰ کیلومتری کوگانا |۲۱:۲۹ 80کیلومتر را بعشق زیارت اهل بیت رسول الله قدم برداشتم کوگانا |۲۱:۲۸ امکان شنیدن و پاسخ به پیامک ها به دستیار صوتی گوگل اضافه شد کوگانا |۲۱:۲۸ فست دیکشنری به زودی برنامه ی یونیورسال خود را منتشر خواهد کرد. وینفون |۲۱:۲۶ بررسی گوشی آنر 7 هواوی (Huawei Honor 7) زومیت |۲۱:۲۵ فرمانده پلیس فتا : تلگرام باید سرورهای خود را به ایران منتقل کند گجت نیوز |۲۱:۲۲ درز تصاویر رندر شده و ابعاد منتسب به گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 پلاس فارنت |۲۱:۱۳ اپلیکیشن ایرانی Loadkit Download Manager به زودی آپدیت بزرگی دریافت خواهد کرد. وینفون |۲۰:۵۴ پلیس فتا: تلگرام برای ادامه ی فعالیت باید سرورهای خود را به خاک ایران بیاورد isf |۲۰:۵۴ مشکل رنگ پریدگی در نکسوس های گوگل با یک به روزرسانی رفع می شود آی تی رسان |۲۰:۵۴ اپراتور ها آزمایش ویندوز 10 موبایل بر روی گوشی های ویندوزی را آغاز کردند ترنجی |۲۰:۵۲ با مد جدید GTA V بخش داستانی را با دوستان خود تجربه کنید گیمفا |۲۰:۴۸ بازگشت دوباره مکس: عنوان Max Payne برای کنسول پلی استیشن۴ درجه بندی سنی شد گیمفا |۲۰:۴۸ سامانه همراه گمرک راه اندازی شد سیبنا |۲۰:۴۳ پیش بینی ۷ اتفاق در دنیای آی تی در سال ۲۰۱۶ زوم تک |۲۰:۳۹ کجارو: کدام استان ها عکس بیشتری در فینال مسابقه عکاسی داشته اند؟ زومیت |۲۰:۳۷ آشنایی با یکی از بزرگ ترین مدل های ساخته شده از جهان هستی تا به امروز زومیت |۲۰:۳۷ وسترن دیجیتال از هارد درایو 10 ترابایتی انباشته از هلیوم خود رونمایی کرد فارنت |۲۰:۳۲ رندر هایی تازه از گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 پلاس منتشر شد ترنجی |۲۰:۳۰ نسخه ی آزمایشی Speed Test با طعم HTML5 هم اکنون در دسترس است ترنجی |۲۰:۳۰ وضعیت کیفی شرکتهای اینترنتی اعلام شد ایستنا |۲۰:۲۴ رقم دقیق تعرفه اینترنت موبایل در کشور ایستنا |۲۰:۲۲ ۲۰۰ تومان بدهید، پیشواز ثابت بخرید ایستنا |۲۰:۲۰ وزیر مخابرات افغانستان: افغانستان را با کمک ایران بازسازی می کنیم ایستنا |۲۰:۲۰ دعوت واعظی از روحانی برای حضور در الکامپ ایستنا |۲۰:۱۹ وزیر ارتباطات: حجم عظیمی از ترافیک خارجی ایران با افغانستان است ایستنا |۲۰:۱۷ تصاویر جدید عنوان انحصاری Dreams را در نمایشگاه PSX مشاهده کنید گیمفا |۲۰:۱۶ Dirt Rally در ماه آوریل به کنسول ها می آید گیمفا |۲۰:۱۶ نسخه بتا عنوان The Division تا سال ۲۰۱۶ تاخیر خورد| نسخه آلفا مخصوص Xbox one این هفته آغاز می شود گیمفا |۲۰:۱۶ ایده گوگل برای گرفتن نمونه خون بدون استفاده از سوزن! فارنت |۲۰:۱۴ مقایسه عمر باتری پرچمداران ویندوز ۱۰ با برترین گوشی های دنیا / لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰XL زوم تک |۲۰:۰۷ وقتی یک دختر 4 ساله با کمک کنترل از راه دور یک کامیون را می راند [تماشا کنید] دیجیاتو |۲۰:۰۳ دسترسی به ویکی پدیا دوباره در چین مسدود شد دیجیاتو |۲۰:۰۳ فوت 28 بیمار مبتلا به آنفلوآنزا در کرمان کوگانا |۲۰:۰۲ پوشش «بیمه سلامت» برای اتباع مجاز افغان کوگانا |۲۰:۰۲ عکس/ دیدنی ترین عکس از یک روز برفی کوگانا |۲۰:۰۱ بازداشت 53حامی داعش در فضای مجازی توسط پلیس فتا کوگانا |۲۰:۰۱ انتشار کتاب پاسخ های رهبر انقلاب به پرسش های دانشجویی کوگانا |۲۰:۰۱ نفت داعش کجا پالایش می شود کوگانا |۲۰:۰۰ شاکی آدم ر بایی، جن گیر از آب درآمد کوگانا |۲۰:۰۰ فعالیت 1800 ماشین برف روب در سطح پایتخت کوگانا |۲۰:۰۰ قرآن منسوب به دستخط مبارک امام حسن(ع)+ عکس کوگانا |۱۹:۵۹ معرفی ارزان ترین موبایل جهان با سنسور اثر انگشت +عکس کوگانا |۱۹:۵۹ دلیل کاهش ظرفیت تاکسیرانی در روزهای برفی کوگانا |۱۹:۵۸ سنگ تمام ایلامی ها در خدمت به زائران اربعین در هوای برفی+ عکس کوگانا |۱۹:۵۸ آخرین وضعیت انسداد جاده ها به دلیل برف و کولاک شدید کوگانا |۱۹:۵۸ ماهواره های زباله خوار به فضا می روند کوگانا |۱۹:۵۸ راه های منتهی به شمال بسته است همکاری شبکه های اینترنتی برای متوقف کردن داعش کوگانا |۱۹:۵۷ آغاز ثبت نام دوره های دکتری و ارشد آزاد از امروز کوگانا |۱۹:۵۷ با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور فضای رایگان به استارتاپ ها در الکامپ اختصاص داده می شود ایستنا |۱۹:۵۳ کرتانا از این پس در برگزاری مناسبت ها شما را همراهی می کند! وینفون |۱۹:۵۰ پیش فروش مودم های رای فای 4G رایتل ایستنا |۱۹:۵۰ درخشش عناوین الکترونیک آرتز! | لیست پرفروش ترین بازی های انگلستان اعلام شد گیمفا |۱۹:۴۴ سونی اشتراک یک ساله Playstation Now را معرفی کرد گیمفا |۱۹:۴۴ شباهت عجیب شخصیت جدید Uncharted 4 به بازیگری دیگر خبرساز شد گیمفا |۱۹:۴۴ بازی Eagle Flight برای پلی استیشن وی آر معرفی شد + تریلر گیمفا |۱۹:۴۴ ۴ کپی بسیار خنده دار از گوشی های آیفون تا به امروز زوم تک |۱۹:۳۵ زومجی: معرفی فیلم Self/Less زومیت |۱۹:۳۵ 5 نکته جالب درباره کودکان که پیش از این نمی دانستید! آی تی رسان |۱۹:۳۳ طرح ویژه نمایشگاه الکامپ 94 رایتل ایستنا |۱۹:۲۹ مدیران سونی از مراسم PlayStation Experience می گویند دیجیاتو |۱۹:۲۸ خنک کننده های شخص ثالث باعث خم شدن پردازنده های اینتل می شوند دیجیاتو |۱۹:۲۸ شرکت HGST از هارد دیسک جدید و ده ترابایتی خود پرده برداشت دیجیاتو |۱۹:۲۷ الکترونیک آرتز در فکر ورود به حوزه واقعیت مجازی است دیجیاتو |۱۹:۲۷ مشکلات حقوقی پرچم داران جدید شرکت Xiaomi لپ تاپ مدیا |۱۹:۲۷ بیانیه باشگاه استقلال نسبت به برخی سودجویی های اپراتورهای تلفن همراه ایستنا |۱۹:۱۶ پلیس فتا: تلگرام برای ادامه ی فعالیت باید سرورهای خود را به خاک ایران بیاورد زومیت |۱۹:۰۷ گوگل پتنت ابزاری برای نمونه برداری از خون بدون نیاز به سرنگ ثبت کرده است زومیت |۱۸:۴۴ رانندگی از راه دور دختر بچه ۴ ساله با کامیون جدید ولوو + فیلم دیتا لینک |۱۸:۳۵ نصب دکل های موبایل در ساختمان های دولتی مجله موبایل و تکنولوژی |۱۸:۳۱ فیلم نت؛ تجربه ای مشابه نت فلیکس در ایران [رپورتاژ آگهی] دیجیاتو |۱۸:۳۰ با دانگل PC QM1 ایسوس بیشتر آشنا شوید؛ کامپیوتری شخصی که می تواند در جیب شما جا شود دیجیاتو |۱۸:۳۰ معاون رگولاتوری: کنترل حجم مصرف اینترنت تمامی اپراتورها ممکن شد ایستنا |۱۸:۲۶ هدیه رایتل به مناسبت روز دانشجو ایستنا |۱۸:۲۵ زوم اپ: مرور بدون تبلیغ صفحات وب با Magic AdBlock زومیت |۱۸:۰۸ پلیس فتا: تلگرام باید سرورهای خود را به داخل ایران منتقل کند ایتنا |۱۸:۰۸ وزیر ارتباطات خبر داد: مذاکرات اریکسون با اپراتورهای موبایل و اینترنت ایران ایستنا |۱۸:۰۶ دیدار وزیر مخابرات و فناوری اطلاعات افغانستان با فعالان بخش خصوصی ایران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۱۸:۰۵ تعرفه های انحصاری اینترنت الکامپ ۲۱ ایستنا |۱۷:۵۸ مشاور رگولاتور ارتباطی خبر داد: اینترنتی شدن ۳ هزار روستا تا ۱۵ روز آینده ایستنا |۱۷:۵۷ بروزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو برای سامسونگ Galaxy Note 4 عرضه شد؟! شهر سخت افزار |۱۷:۵۶ وزیر نوآوری سوئد در دیدار با واعظی: سرمایه گذاری بیشتری در ICT ایران می کنیم ایستنا |۱۷:۵۳ آموزش ساخت تصاویر متحرک در اندروید آی تی رسان |۱۷:۴۳ با مراحل ساخت پیشرانه ی فورد موستانگ جی تی ۳۵۰ آشنا شوید زومیت |۱۷:۳۷ تماشا کنید: از نسخه ویژه بازی Dying Light تحت عنوان Enhanced Edition رونمایی شد گیمفا |۱۷:۳۰ بازسازی Final Fantasy 7 به صو رت قسمتی خواهد بود مگر اینکه بخش هایی حذف شوند گیمفا |۱۷:۳۰ گروه Anonymous می خواهد داعش را در فضای آنلاین «به سخره بگیرد» دیجیاتو |۱۷:۲۵ فِراری مسابقه ای را برای طراحی خودروی سال 2040 خود برگزار می کند دیجیاتو |۱۷:۲۵ انتشار بازی «آتش بست: ترکمنچای» / عکس خبر آنلاین |۱۷:۲۲ گوگل نتایج جستجوی موبایل مربوط به سرگرمی را بهبود می بخشد زومیت |۱۷:۱۰ خطر لو رفتن آدرس واقعی IP کاربران VPN افتانا |۱۷:۰۸ دانشمندان در حال کار بر روی روشی برای سرکوب قیام روبات ها در آینده هستند! فارنت |۱۷:۰۷ بازی ایرانی آتش بست: ترکمنچای در بازار داخلی منتشر شد دیجیاتو |۱۷:۰۱ برای اولین بار در تاریخ، یک نفر از فضا در مسابقه دوی ماراتن شرکت می کند دیجیاتو |۱۷:۰۰ معرفی Camera MX؛ اپلیکیشن ویرایشگر عکس و ویدئو با قابلیت بازگرداندن زمان دیجیاتو |۱۷:۰۰ تشکر واعظی از همتای عراقی برای افزایش کیفیت ارتباطی زائران ایستنا |۱۶:۵۹ معرفی کتاب طرح کسب و کار
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

رد: معرفی کتاب طرح کسب و کار (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 7/12/2015, 11:12 pm

تاریخ انتشار نسخه ژاپنی بازی Attack on Titan مشخص شد گیمفا |۱۶:۵۷ اتمام مرحله مقدماتی المپیاد تکنسین های ایران زوم تک |۱۶:۵۵ بازداشت ۷۲۳ مجرم سایبری در تهران ایستنا |۱۶:۵۴ بهترین برخورد با روسایی که جز خودشان، کس دیگری را نمی بینند فناوری و نوآوری |۱۶:۴۷ نخستین شماره ماهنامه «دانش بنیان» منتشر شد فناوری و نوآوری |۱۶:۳۶ تحقیقات نشان داد: تأثیر سرما بر کاهش وزن و سلامت بدن! فناوری و نوآوری |۱۶:۳۶ یک میان رده ویندوزی جدید در راه است آی تی رسان |۱۶:۳۶ باراک اوباما: باید جلوی سواستفاده گروه های تروریستی از فناوری های نوین را گرفت زومیت |۱۶:۳۵ رشته مدیریت شناختی راه اندازی می شود فناوری و نوآوری |۱۶:۲۵ کشف راه حلی برای پایان دردهای جسمانی فناوری و نوآوری |۱۶:۲۵ سمینار برنامه «پزشک پژوهشگر» با حضور دکترستاری فناوری و نوآوری |۱۶:۲۵ آمار محبوبیت شبکه های اجتماعی داخلی +جدول صبحانه آنلاین |۱۶:۲۴ مدل مفهومی خودروی الکتریکی دیتا لینک |۱۶:۲۳ پیشخرید Lumia 550 در ایالات متحده و اروپا آغاز شد مجله موبایل و تکنولوژی |۱۶:۲۲ بنچمارک جدید گلکسی اس 7 با چیپست Snapdragon 820 از عملکرد فوق العاده این چیپست خبر می دهد شهر سخت افزار |۱۶:۱۹ اکنون می توانید در iTunes Match تا ۱۰۰ هزار قطعه موسیقی را ذخیره کنید دیجیاتو |۱۶:۱۳ مایکروسافت در پی ایده شما جهت ساخت اپلیکیشن برای هولولنز است دیجیاتو |۱۶:۱۳ اریکسون با اپراتورهای موبایل و اینترنت ایران مذاکره کرد isf |۱۶:۱۳ ۴ راهکار برای غلبه بر کمرویی، از زبان ۴ درونگرا دیجیاتو |۱۶:۱۳ مایکروسافت عرضه لومیا 550؛ ارزان ترین ویندوزفون مجهز به ویندوز 10 را آغاز کرد فارنت |۱۶:۰۶ GOLDEN NEWS / خبرهای طلایی یکشنبه 16 آذر آی سی تی پرس |۱۶:۰۴ آغاز انتشار بروزرسانی Android 6.0 برای Galaxy Note 4 مجله موبایل و تکنولوژی |۱۶:۰۲ در سرما به فکر بی کاپشن ها باشیم زومیت |۱۵:۵۹ تعرفه آوای پیشواز تلفن ثابت اعلام شد+مناطق ارائه شده ایتنا |۱۵:۵۶ Gigabyte Aorus X5 قدرتمند ترین و پرسروصداترین لپ تاپ بازی! آی سی تی نیوز |۱۵:۴۵ ایران و افغانستان در زمینه نرم افزار های فارسی همکاری می کنند. مجله موبایل و تکنولوژی |۱۵:۴۴ سامسونگ دعوتنامه کنفرانس CES 2016 خود را ارسال کرد؛ تا 15 دی ماه منتظر بمانید ترنجی |۱۵:۴۰ سریع ترین راه های انتقال فایل میان رایانه شخصی و افزاره های همراه آی سی تی نیوز |۱۵:۳۶ ASRock -Z170X1-3.1؛ مادربردی مقرون به صرفه با درگاه پرسرعت USB 3.1 شهر سخت افزار |۱۵:۳۲ تصاویر یک خودروی مفهومی الکتریکی فناوری و نوآوری |۱۵:۳۰ باید زمینه های تبادل علمی و فناوری دانشگاه ها با مراکز علمی جهان توسعه یابد فناوری و نوآوری |۱۵:۳۰ برای خرید اینترنتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟ آی سی تی نیوز |۱۵:۲۶ گوگل مجبور به حذف 440 هزار لینک از لیست جستجوی خود شد آی سی تی پرس |۱۵:۲۲ قدیمیترین هواپیمای جاسوسی دنیا بعد از هر 4700 ساعت پرواز دوباره ساخته میشود آی سی تی پرس |۱۵:۲۲ موزیلا برخی تبلیغات را از فایرفاکس حذف می کند زومیت |۱۵:۱۷ HTC One A9 یک گوشی شیک و مجلسی! آی سی تی نیوز |۱۵:۱۷ برند های ناشناخته موبایل با چه امیدی به ایران می آیند؟ آی سی تی نیوز |۱۵:۱۷ کسی فعلا به خرید کامپیوتر فکر نمی کند آی سی تی نیوز |۱۵:۱۵ پیام های اشتباه را در وایبر پاک کنید آی سی تی نیوز |۱۵:۱۵ با برترین اپلیکیشن های سال 2015 به انتخاب گوگل پلی آشنا شوید دیجیاتو |۱۵:۱۰ کورتانا اکنون می تواند برخی وب سایت ها را تنها با دریافت نامشان در مرورگر Edge باز کند دیجیاتو |۱۵:۱۰ پژوهشگران با استفاده از پرینترهای سه بعدی رگ های خونی «زنده» تولید کردند دیجیاتو |۱۵:۰۹ ۵ مورد ضروری که باید در طرح کسب وکار (Business plan) گنجانده شود خوارزمی |۱۵:۰۸ توییتر اجرای فیلم ها را آسان کرد آی سی تی نیوز |۱۵:۰۴ ورود چند حساب کاربری در اینستاگرام آی سی تی نیوز |۱۵:۰۴ ICT جهان در نیمه اول آذر ماه 94 آی سی تی نیوز |۱۵:۰۴ شبکه اجتماعی مخصوص سرگرمی آی سی تی نیوز |۱۵:۰۴ مخفی کردن درایوها با حذف برچسب آی سی تی نیوز |۱۵:۰۴ 8 پیش بینی برای دنیای آی تی در سال 2016 ایتنا |۱۵:۰۳ فروشگاه اینترنی ۱۸۰ راه اندازی شد فروشگاه اینترنی ۱۸۰ راه اندازی شد تابناک |۱۵:۰۲ تقدیر یونسکو از حمایت ها و فعالیت های مدیر عامل شرکت خدمات اول مخابرات آی سی تی پرس |۱۵:۰۱ شبکه Li-Fi برای 100 برابر کردن سرعت اینترنت آی سی تی نیوز |۱۴:۵۳ معرفی بهترین آنتی ویروس های آنلاین آی سی تی نیوز |۱۴:۵۳ بررسی هفت پیغام خطای شناخته شده مرورگرها آی سی تی نیوز |۱۴:۵۳ دعوتنامه رسمی سامسونگ برای CES 2016 ارسال شد آی تی رسان |۱۴:۴۸ ارائه اندروید ۶.۰ برای Galaxy Note 4 لپ تاپ مدیا |۱۴:۴۷ نقش شبکه های اجتماعی در فعالیت های تروریستی آی سی تی نیوز |۱۴:۴۲ تعرفه آوای پیشواز تلفن ثابت +مناطق ارائه شده صبحانه آنلاین |۱۴:۴۱ هکاتون پاییزه هک اند چنج هفته آخر آذر برگزار میشود + عکس آی سی تی پرس |۱۴:۴۰ «ذنفون مکس» جدیترین عضو خانواده گوشی های هوشمند ایسوس زومیت |۱۴:۳۴ آپدیت اندروید 6 مارشملو گلکسی نوت 4 سامسونگ ظاهراً آغاز شده است! فارنت |۱۴:۳۳ مقایسه بهترین تبلت های هیبریدی سال ۲۰۱۵ گجت نیوز |۱۴:۳۳ عرضه لومیا ۵۵۰ در اروپا آغاز شد؛ عرضه جهانی به زودی. وینفون |۱۴:۳۱ نسخه 47 مرورگر کروم از راه می رسد ایتنا |۱۴:۲۵ باید زمینه های تبادل علمی و فناوری دانشگاه ها با مراکز علمی جهان توسعه یابد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۱۴:۲۳ پلیس فتا: تلگرام باید سرورهایش را به ایران بیاورد خبر آنلاین |۱۴:۱۸ گزینه های احتمالی برای جانشینی ماریسا میر، مدیرعامل یاهو دیجیاتو |۱۴:۱۳ گوگل چگونه «بنیاد رزبری» را ترغیب به ساخت یک کامپیوتر پنج دلاری کرد؟ دیجیاتو |۱۴:۱۳ اعطای وام به بازی سازان رایانه ای آی سی تی نیوز |۱۴:۱۰ هشدار دادستانی به وزارت ارشاد آی سی تی نیوز |۱۴:۱۰ گوشی۶ سال پیشِ HTC HD2، اندروید 6.0 پورت شده دریافت می کند زومیت |۱۴:۱۰ کارت گرافیک GTX 970 Twin Turbo گیگابایت؛ برای گیمرهایی که می خواهند متفاوت باشند شهر سخت افزار |۱۴:۰۷ بررسی محبوبیت شبکه های اجتماعی داخلی و انتظارات کاربران از آنها شهر سخت افزار |۱۴:۰۷ با ظاهر اندروید 6 بر روی گلکسی نوت 4 آشنا شوید؛ آپدیت برای مجارستان عرضه شده است ترنجی |۱۴:۰۵ سخت کوش: با چهار تبلتی که می تواند در ابعاد حرفه ای نیاز شما را برآورده کند، آشنا شوید ترنجی |۱۴:۰۵ استیو بالمر: درآمد مایکروسافت از خدمات ابری قابل قبول نیست زومیت |۱۴:۰۵ شبکه های اجتماعی آمریکایی مدعی مقابله بی سروصدا با داعش شدند ایتنا |۱۴:۰۴ شکست رکورد بیشترین تماس خارجی ایران صبحانه آنلاین |۱۴:۰۴ وضعیت کیفی شرکت های اینترنتی اعلام شد ایتنا |۱۴:۰۲ اجازه نصب دکل های موبایل در ساختمان های دولتی داده شد خبر آنلاین |۱۴:۰۰ نسل پنجم اینترنت بی سیم در ژاپن راه اندازی می شود ایتنا |۱۳:۵۸ انتقال میزبانی سایت های پربازدید غیر ایرانی در ایران فراهم می شود خبر آنلاین |۱۳:۵۸ داعش چه بخشی از دنیای فناوری را تسخیر کرده است ایتنا |۱۳:۵۶ برخط جهان فناوری امروز 7 دسامبر را دنبال کنید آی سی تی پرس |۱۳:۵۵ nuans-neo عجیب ترین گوشی ویندوزفون در سال های اخیر از ژاپن فرا می رسد! ایتنا |۱۳:۴۰ آغاز عرضه گوشی هوشمند HTC One A9 به بازار ایران ایتنا |۱۳:۴۰ آغاز کمپین توانمندسازی دانش آموزان و معلمان منطقه دشتیاری آی سی تی پرس |۱۳:۳۴ رقم دقیق تعرفه اینترنت موبایل در کشور آسمان خبر |۱۳:۲۸ آغاز دریافت تصاویر با کیفیت سیاره پلوتو از فضاپیمای نیوهورایزنز ناسا گجت نیوز |۱۳:۲۲ فیلم های سیاه در فضای مجازی؛ هتک حیثیت با جزای اندک آی سی تی نیوز |۱۳:۱۶ فهرست کسانی که وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات نصیبشان شده ایستنا |۱۳:۱۵ وزیر مخابرات افغانستان: افغانستان را با کمک ایران بازسازی می کنیم ایستنا |۱۳:۱۱ وزیر ارتباطات: حجم عظیمی از ترافیک مکالمات خارجی ایران با افغانستان است ایستنا |۱۳:۱۱ مدیرعامل ایرانیان نت میگوید افزایش دوره انحصار این شرکت اردیبهشت ماه در کمیسیون تنظیم مقررات تصویب شده بود ایستنا |۱۳:۱۱ جزییات دیدار وزیر مخابرات و فناوری اطلاعات افغانستان با دکتر واعظی خبر آنلاین |۱۳:۱۰ قدردانی واعظی از وزیر ارتباطات عراق مجله موبایل و تکنولوژی |۱۳:۰۹ چگونه اکانت اینستاگرام خودرا غیرفعال کنیم؟ +آموزش تصویری صبحانه آنلاین |۱۳:۰۹ تشکر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از وزیر ارتباطات جمهوری عراق خبر آنلاین |۱۳:۰۷ روز شمار فراز و فرودهای برگزاری انتخابات الکترونیکی در ایران بازی جدید توسعه دهنده The Stanley Parable به رایگان منتشر شد دیجیاتو |۱۳:۰۲ معرفی شرکتهای برتر ارائه دهنده اینترنت در آبان ماه 1394 خبر آنلاین |۱۳:۰۲ چین بیش از 200 اپ استور برای اندروید دارد اما گوگل پلی در این میان بی نصیب مانده دیجیاتو |۱۳:۰۱ ۴ روند برجسته حوزه بازاریابی دیجیتال که باید حتماً مد نظر قرار دهید دیجیاتو |۱۳:۰۱ تیم iFixit گشودن اجزای داخلی تلفن هوشمند ZTE Axon را آموزش می دهد دیجیاتو |۱۳:۰۰ وزیر مخابرات و فناوری اطلاعات افغانستان در دیدار با دکتر واعظی/ جایگاه خاص ایراندر روابط با افغانستان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۱۲:۵۵ زنگ خطر تهدید کسب وکارهای ایرانی در فضای مجازی آی سی تی نیوز |۱۲:۵۳ الزام وزارت ارتباطات برای تدوین نقشه راه 5 ساله ICT آی سی تی نیوز |۱۲:۵۳ رقبای دلاری در آستانه حذف رقبای ریالی از بازار مجازی آی سی تی نیوز |۱۲:۵۲ خیز دولت برای الغاء ماده 14 قانون وزارت ارتباطات و ارایه خدمات تلویزیون همراه آی سی تی نیوز |۱۲:۵۲ ایران الکامپ 2015 : در قرعه کشی های متنوع مبین نت شرکت کنید آی سی تی پرس |۱۲:۵۲ اریکسون با اپراتورهای موبایل و اینترنت ایران مذاکره کرد زومیت |۱۲:۴۹ اعلام وضعیت کیفی شرکتهای اینترنتی صبحانه آنلاین |۱۲:۴۹ کجارو: راز هایی که خلبانان هرگز نمی گویند زومیت |۱۲:۴۹ دکتر واعظی: مشترکات ایران و افغانستان باعث گسترش همکاریها شده است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۱۲:۳۸ آیفون ۴ اینچی جدید اپل احتمالا آیفون ۷C نام خواهد داشت گجت نیوز |۱۲:۳۳ 8 پیش بینی برای دنیای آی تی در سال 2016 خبر آنلاین |۱۲:۳۱ دانشمندان موفق به چاپ سه بعدی رگهای بدن انسان شدند آی سی تی پرس |۱۲:۳۱ مشکل حاد در آپدیت اندروید گوشی های سامسونگ زوم تک |۱۲:۰۵ «مسترکارت» برای ورود به ایران خیز برداشت ایتنا |۱۲:۰۴ پلیس فتا امسال 723 مجرم اینترنتی را گرفت ایتنا |۱۲:۰۴ این بار نوبت پردازنده هاست؛ پردازنده های Skylake اینتل زیر فشار خنک کننده های جانبی خم می شوند! فارنت |۱۲:۰۲ اپلیکیشن دوربین Google Cardboard منتشر شد آی تی رسان |۱۱:۵۸ آیا انتظارها برای ورود گوشی ایسوس زنفون مکس به پایان میرسد؟ آی سی تی پرس |۱۱:۴۹ اپراتور های تلفن همراه در حال آزمایش ویندوز ۱۰ موبایل بر روی گوشی های ویندوز فونی هستند. وینفون |۱۱:۴۴ با PINE64 آشنا شوید؛ کامپیوتری کامل با قابلیت اجرای اندروید و Linux فقط 15 دلار شهر سخت افزار |۱۱:۴۳ نسل پنجم اینترنت بی سیم در ژاپن راه اندازی می شود خبر آنلاین |۱۱:۳۹ دعوتنامه سامسونگ برای کنفرانس ۱۵ دی ماه در CES 2016 ارسال شد زومیت |۱۱:۳۸ خروج سامسونگ از فهرست 5 فروشنده برتر فناوری های پوشیدنی ایتنا |۱۱:۳۱ هوشمند کردن اسلحه؛ راهی برای مبارزه با تیراندازی ناگهانی به مردم ایتنا |۱۱:۳۱ رقابت خودروهای واقعی در جهان واقعیت مجازی را تماشا کنید دیجیاتو |۱۱:۳۰ نسخه پی سی Far Cry Primal با تاخیر عرضه خواهد شد دیجیاتو |۱۱:۳۰ انتشار تصاویر جدید از تلفن هوشمند مک لارن محصول مایکروسافت دیجیاتو |۱۱:۲۹ اپلیکیشن Smart View امکان برقراری ارتباط میان دستگاه های موبایل و تلویزیون های سامسونگ را فراهم می کند دیجیاتو |۱۱:۲۹ تصاحب بازار منطقه ای، راهکار فرار از افول بازار کامپیوتر ایتنا |۱۱:۲۸ لیست جدید آمار فروش دستگاههای پوشیدنی اعلام شد / اثری از سامسونگ دیده نمیشود آی سی تی پرس |۱۱:۲۷ تریلر جدیدی از Gravity Rush Remastered منتشر شد گیمفا |۱۱:۲۳ کدام بازی های پلی استیشن ۲ بر روی PS4 اجرا خواهند شد ؟ گجت نیوز |۱۱:۲۲ سرانجام سامسونگ به پرداخت غرامت ۵۴۸ میلیون دلاری به اپل محکوم شد گجت نیوز |۱۱:۲۲ بلک بری پریو به ایران آمد + قیمت در بازار گجت نیوز |۱۱:۲۲ خدمات ابری Office 365 مایکروسافت از کار افتاد ایتنا |۱۱:۱۸ جدول مقایسه عمر باطری لومیا 950 ایکس ال و 950 با گوشی های روز دنیا خبر آنلاین |۱۱:۱۳ انتشار تصاویر بیشتری از گوشی هوشمند مک لارن مایکروسافت که هیچگاه به تولید انبوه نرسید! فارنت |۱۱:۰۶ عرضه گوشی HTC One A9 در ایران آغاز شد + عکس آی سی تی پرس |۱۱:۰۶ زبان برنامه نویسی Swift متن باز شد ایتنا |۱۱:۰۵ خطر انقراض در کمین پرندگان مهاجر زومیت |۱۱:۰۴ تصاویری از Galaxy S6 به همراه اندروید ۶ منتشر شد گویا آی تی |۱۱:۰۲ اوباما: اینترنت به تروریست ها کمک می کند تا ذهن ها را مسموم کنند ایتنا |۱۱:۰۱ آغاز ارائه خدمات مخابراتی رایگان با استفاده از وای.فای در آمریکا ایتنا |۱۰:۵۰ هند دومین کشور جهان از نظر شمار کاربران اینترنت

اكنون 19/8/2017, 9:19 pm ميباشد