سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)

شاطر
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 7/12/2015, 11:26 pm

سایت هایوهو : پیام رسان ایمن مورد تایید اسنودن به مرورگرهای شما می آید ایتنا |۲ روز قبل خودروی آینده فرمول یک با فکر کنترل میشود آی سی تی پرس |۲ روز قبل سیم کارت های جدید با چه کدی واگذار میشوند؟ آی سی تی پرس |۲ روز قبل پروژه بمب های «جاذبه ای» هسته ای آمریکا isf |۲ روز قبل لوگوی جدید الکامپ و چند سوال ایتنا |۲ روز قبل مایکروسافت یک به روز رسانی را برای ویندوز ۱۰ منتشر کرد. وینفون |۲ روز قبل انعقاد تفاهم نامه همکاری 5 ساله بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشگاه تهران خبر آنلاین |۲ روز قبل یاهو به خط پایان نزدیک می شود ایستنا |۲ روز قبل جای خالی نهادهای نظارتی : دولت باز هم جلسات هیات مدیره مخابرات را تحریم کرد ایستنا |۲ روز قبل تراشه A9 اپل در صدر فهرست برترین پردازنده ها از دیدگاه بنچمارک انتوتو زومیت |۲ روز قبل آیفون جدید ۴ اینچی در راه است ایتنا |۲ روز قبل سؤالی که مدل کسب و کار اپل بر مبنای آن طراحی شده است دیجیاتو |۲ روز قبل انتشار تصویری که گفته می شود به تلفن هوشمند Mi 5 شیائومی تعلق دارد دیجیاتو |۲ روز قبل کنفرانس بیلد مایکروسافت در تاریخ ۱۱ فروردین ماه برگزار می شود دیجیاتو |۲ روز قبل ارتقاء قدرت تشخیص نوعی گوش الکترونیک با استفاده از نرم افزارهای محاسباتی و پردازشی آی سی تی پرس |۲ روز قبل سامسونگ اینترنت، مرورگر اختصاصی سامسونگ برای هدست واقعیت مجازی آی سی تی پرس |۲ روز قبل با ShareIt فایل ها را با سرعت ۴۰ برابر بلوتوث انتقال دهید+دانلود دیتا لینک |۲ روز قبل پوشش نمایشگاه ۲۰۱۵ PlayStation Experience | چمدان ها را ببندید! گیمفا |۲ روز قبل مقابله پلیس آمریکا با شبکه بوت مخرب دورک ایتنا |۲ روز قبل آغاز حمایت از نرم افزارهای بومی/ طرح «ناب» کلید خورد isf |۲ روز قبل سامسونگ با پرداخت غرامت 548 میلیون دلاری به اپل موافقت کرد ایتنا |۲ روز قبل شناسنامه دار کردن توان داخلی راهی به سوی بازارهای بین المللی ICT خبر آنلاین |۲ روز قبل رونمایی از پیشرفته ترین ربات های جهان در نمایشگاه توکیو ایتنا |۲ روز قبل اندروید و آی.او.اس منسوخ می شوند ایتنا |۲ روز قبل بیلد 10586.29 ویندوز 10 موبایل منتشر شد؛ یک گام نزدیک تر به نسخه نهایی شهر سخت افزار |۲ روز قبل به روز رسانی جدید سفت افزار سرفس بوک سرفس پرو ۴، بهبود هایی در صفحه نمایش به همراه دارد. وینفون |۲ روز قبل کجارو: ۵ نکته برای داشتن سفری بهتر به ارمنستان زومیت |۲ روز قبل بازار ۱۵۰ میلیارد دلاری نرم افزارهای سازمانی تا پایان ۲۰۱۵ ایتنا |۲ روز قبل ۵ بازی که می توانید جایگزین Clash of Clans کنید +دانلود صبحانه آنلاین |۲ روز قبل واعظی:شبکه ارتباطات کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیک تقویت می شود خبر آنلاین |۲ روز قبل شماره جدید ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات منتشر شد ایتنا |۲ روز قبل مایکروسافت اطلاعات جدیدی از عملکرد اکس باکس وان در جمعه سیاه منتشر کرد گیمفا |۲ روز قبل فهرست ۱۰ کشور اول دنیا در سرعت اینترنت/ تازه ترین رتبه ایران isf |۲ روز قبل متن کامل نامه مارک زاکربرگ به دخترش isf |۲ روز قبل تصاویر لورفته لومیا 850؛ ظریف ترین گوشی مایکروسافت خبر آنلاین |۲ روز قبل از سال 2016 فایلهای ویدئویی با فرمت 4K برای مشتریان Direct TV پخش میشود آی سی تی پرس |۲ روز قبل معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات: تدوین نظام نوآوری بخش ICT یک ضرورت است آی سی تی پرس |۲ روز قبل اسمارت فونی با روکش طلای ۲۴ عیار عرضه شد ایتنا |۲ روز قبل مایکروسافت با پشت سر گذاشتن اپل رتبه اول فروش تبلت ها را کسب کرد ترنجی |۲ روز قبل اقدام عجیب وان پلاس : عرضه قاب محافظ برای آیفون ۶ اس اپل ! گجت نیوز |۲ روز قبل ایران خواستار مقررات گذاری در حوزه اینترنت اشیا شد ایتنا |۲ روز قبل پیش آزمونی بر نظریه امواج گرانشی انیشتین زومیت |۲ روز قبل اندروید و آی او اس منسوخ می شوند صبحانه آنلاین |۲ روز قبل چیپ ست اپل A9 در صدر بنچمارک AnTuTu آی سی تی پرس |۲ روز قبل در حاشیه کنفرانس WRC-۱۵ / رئیس رگولاتوری ایران با دبیرکل ITU دیدار کرد آی سی تی پرس |۲ روز قبل 10 تیتر داغ دنیای آی تی؛ از اسامی خریداران یاهو تا حمله جهانی به تأسیس خیریه توسط زاکربرگ خبر آنلاین |۲ روز قبل معرفی بهترین ماوس های گیمینگ دنیا+تصاویر دیتا لینک |۲ روز قبل HP شریک ابری Azure می شود ایتنا |۲ روز قبل MSI فانتوم جدیدی به دنیای گیمر ها اعزام می کند شهر سخت افزار |۲ روز قبل همراه اول مدعی ابراز رضایت زائرین همراه اولی اربعین از خدمات ارتباطی این اپراتور شد ایستنا |۲ روز قبل داعش چه بخشی از دنیای فناوری را تسخیر کرده؟ تابناک |۲ روز قبل مخابرات میگوید نوسازی شبکه عامل قطع آنتن همراه اول در برخی نقاط است ایستنا |۲ روز قبل معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات: تدوین نظام نوآوری بخش ICT یک ضرورت است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۲ روز قبل تا سال 2035 نیمی از مشاغل ژاپن در تسخیر ربات ها خواهد بود! آی تی رسان |۲ روز قبل زوم اپ: پخش فایل های ویدئویی و صوتی با HDPlayer زومیت |۲ روز قبل موسسه KGI Securities : آیفون ۶C اوایل سال ۲۰۱۶ و با چیپست A9 خواهد آمد گجت نیوز |۲ روز قبل لیست ده کشور برتر دنیا در سرعت اینترنت / جدیدترین جایگاه ایران زوم تک |۲ روز قبل نسخه جدید یاهو مسنجر با تغییرات فراوان معرفی شد + لینک دانلود اندروید و iOS گجت نیوز |۲ روز قبل +KVADPhoto؛ یک ویرایشگر حرفه ای برای ویندوز وینفون |۲ روز قبل ۱۰ کلمه پرمخاطب فناوری در سال ۲۰۱۵/ اپل در صدر خبر آنلاین |۲ روز قبل آمازون در تلاش است تا واقعیت افزوده را به خانه ها بیاورد آی سی تی پرس |۲ روز قبل پیاده روی شیعیان در ایام اربعین همایش وحدت است آی سی تی پرس |۲ روز قبل استفاده از شبکه های اجتماعی برای مبارزه با ایدز ایتنا |۲ روز قبل بر اساس گزارش IDC، «شیائومی» اکنون سومین فروشنده بزرگ ابزارهای پوشیدنی است دیجیاتو |۲ روز قبل کنفرانس خبری توسعه دهندگان مایکروسافت در ۳۰ مارس لپ تاپ مدیا |۲ روز قبل فهرست ۱۰ کشور اول دنیا در سرعت اینترنت/ تازه ترین رتبه ایران خبر آنلاین |۲ روز قبل فهرست قیمت گوشی تلفن همراه در بازار تهران ایستنا |۲ روز قبل پایان جاسوسی NSA از تماس های تلفنی ایتنا |۲ روز قبل ایران خواستار مقررات گذاری در حوزه اینترنت اشیا شد افتانا |۲ روز قبل سیم کارت های جدید با چه کدی واگذار می شوند؟ خبر آنلاین |۲ روز قبل هوشمند نقاشی کنید ایتنا |۲ روز قبل جف کیلی امیدوار است تا باز هم مراسم Game Awards را برگزار کند گیمفا |۲ روز قبل ادوبی فلش نمیمیرد، بلکه نام جدیدی پیدا میکند آی سی تی پرس |۲ روز قبل انعقاد تفاهمنامه همکاری بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران آی سی تی پرس |۲ روز قبل تجربه امنیت زیر چتر برترین آنتی ویروس جهان آی سی تی پرس |۲ روز قبل راه کارهای ایجاد شبکه های توزیع محتوا در کشور بررسی می شود ایتنا |۲ روز قبل در حاشیه کنفرانس WRC-۱۵/ رئیس رگولاتوری ایران با دبیرکل ITUدیدار کرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۲ روز قبل ۱۰ کلمه پرمخاطب فناوری در سال ۲۰۱۵ ایتنا |۲ روز قبل اندازه گیری یک فعالیت غیرمنتظره در ماه آی سی تی پرس |۲ روز قبل چگونه برای فایل های PDF رمزگذاری کنیم؟+آموزش دیتا لینک |۲ روز قبل مدیر کل امور اداری و توسعه منابع انسانی منصوب شد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل سونی تصمیم دارد خانواده اکسپریا Z6 را در قالب پنج موبایل رونمایی کند دیجیاتو |۲ روز قبل نوکیا با دوربین ۶۰ هزار دلاری وارد حوزه واقعیت مجازی می شود زومیت |۲ روز قبل MSI گونه LIGHT edition از دو کارت گرافیک R9 390 و R9 380 را عرضه می کند شهر سخت افزار |۲ روز قبل جدیدترین گوشی هوآوی با نام Enjoy 5S به طور رسمی عرضه شد زوم تک |۲ روز قبل فهرست ۱۰ کشور اول دنیا در سرعت اینترنت ایتنا |۲ روز قبل میدان مغناطیسی زمین وارونه نخواهد شد آی سی تی پرس |۲ روز قبل اتحادیه جهانی ارتباطات (ITU) فهرست ۱۰ کشور اول دنیا در سرعت اینترنت را منتشر کرد آی سی تی پرس |۲ روز قبل با آگهی دهندگان به شبکه های ماهواره ای برخورد می شود. مجله موبایل و تکنولوژی |۲ روز قبل با بهترین ماوس های گیمینگ دنیا آشنا شوید آی تی رسان |۲ روز قبل توانگری به هنر است... معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل راهکار جدید مایکروسافت برای مسدود کردن تبلیغ افزارها افتانا |۲ روز قبل پیاده روی شیعیان در ایام اربعین همایش وحدت است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۲ روز قبل نتایج تست AnTuTu بر روی چیپست های بازار؛ پادشاهی Apple A9 ترنجی |۲ روز قبل تبدیل فرمت های مختلف در تلفن همراه توسط این نرم افزار+دانلود دیتا لینک |۲ روز قبل چرا بازی های ایرانی نمی توانند رقابت کنند؟ ایتنا |۲ روز قبل عضو کمیسیون بودجه مجلس: بازگشت سهام مخابرات به دولت با وجود امضای 100 نماینده؛ به درخواست سهامدار عمده منتفی است ایستنا |۲ روز قبل انعقاد تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۲ روز قبل تولید الماس در دمای اتاق آی سی تی پرس |۲ روز قبل رندرهای منتشر شده از تلفن هوشمند لومیا 850 حکایت از بدنه ای باریک و فلزی برای آن دارند دیجیاتو |۲ روز قبل اپل زبان برنامه نویسی اختصاصی خود، Swift را متن باز کرد دیجیاتو |۲ روز قبل مارک زاکربرگ دلیل نبخشیدن پول به بنیاد های خیریه را شرح داد زومیت |۲ روز قبل سیم کارت های جدید با چه کدی واگذار می شوند؟ ایتنا |۲ روز قبل آی تی کلیپ: دنیایی متفاوت و جذاب از آی تی را با ما تجربه کنید! آی تی رسان |۲ روز قبل زمان عرضه تبلت Pixel C گوگل مشخص شد آی تی رسان |۲ روز قبل قیمت زیر ۱۰۰ دلار به همراه سنسور اثر انگشت / ZTE جدیدترین عضو خانواده Blade خود را معرفی کرد زوم تک |۲ روز قبل عمر باتری گلکسی جی 2 (Galaxy J2) منتشر شد ترنجی |۲ روز قبل معروفترین بدافزارهای جاسوسی کدامند؟ ایتنا |۲ روز قبل استفاده از هوش مصنوعی در بهبود فرآیندهای تجاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل موفقیت "IBM" در کاهش ابعاد ترانزیستورها با نانولوله های کربنی آی سی تی پرس |۲ روز قبل فناوری جدید برای ساخت خودروهای دوستدار محیط زیست آی سی تی پرس |۲ روز قبل راهکارهای ایجاد شبکه های توزیع محتوا در کشور بررسی میشود آی سی تی پرس |۲ روز قبل بهبود رشد گوجه فرنگی با استفاده از نانوذرات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل سیم کارت های جدید با چه کدی واگذار می شوند؟ صبحانه آنلاین |۲ روز قبل مجموعه ای زیبا از تصاویر زمینه با کیفیت ۴K. وینفون |۲ روز قبل نسخه Win32 پیام رسان اسکایپ با دو ویژگی جدید آپدیت شد وینفون |۲ روز قبل دستورالعمل ساخت سه دستگاه مرتبط با نانوفناوری DNA آی سی تی پرس |۲ روز قبل داعش چه بخشی از دنیای فناوری را تسخیر کرده است؟ خبر آنلاین |۲ روز قبل درز تصاویر رندر شده منتسب به لومیا 850 مایکروسافت؛ نازک، فلزی و مجهز به ویندوز 10 موبایل فارنت |۲ روز قبل تصویر رندر شده از لومیا 850 مایکروسافت فاش شد زومیت |۲ روز قبل بررسی فنی خودرو پورشه ۹۱۱ توربوی جدید+تصاویر دیتا لینک |۲ روز قبل معرفی گوشی پاناسونیک Eluga Mark در هند دیتا لینک |۲ روز قبل لومیا 850 بدنه ای نازک و فریم فلزی خواهد داشت [شایعه] آی تی رسان |۲ روز قبل افکت AR جدید سونی برای تعطیلات کریسمس منتشر شد ترنجی |۲ روز قبل نگاه اول؛ بررسی کوتاه لومیا 950 و لومیا 950XL در فارنت فارنت |۲ روز قبل سیم کارت های جدید با چه کدی واگذار می شوند؟ تابناک |۲ روز قبل بیلد ۱۰۵۸۶.۲۹ به عنوان نخستین آپدیت تجمعی ویندوز ۱۰ موبایل برای اینسایدر ها منتشر شد؛ بدون باگ و سرشار از بهبود! وینفون |۲ روز قبل استفاده از جلبک برای ساخت باتری تابناک |۲ روز قبل سونی تجارت سنسورهای عکس شرکت توشیبا را به قیمت 155 میلیون دلار خرید شهر سخت افزار |۲ روز قبل عملکرد رام ویندوزی در گوشی شیائومی را تماشا کنید! وینفون |۲ روز قبل برخط جهان فناوری امروز 3 دسامبر را دنبال کنید آی سی تی پرس |۲ روز قبل محققین، فضاپیمایی ساخته اند که آواره های فضایی را به سوخت تبدیل می کند دیجیاتو |۲ روز قبل کاربران گوشیهای اپل از نسخه iOS 9.0 استفاده میکنند آی سی تی پرس |۲ روز قبل اپسون دستگاه بازیافت کاغذ برای شرکتها ساخت آی سی تی پرس |۲ روز قبل بهترین بازی های سال در مراسم 2015 Game Awards معرفی شدند؛ Witcher 3 بهترین بازی سال شهر سخت افزار |۲ روز قبل لیست خنک کننده های سازگار با پردازنده های Skylake و سوکت LGA 1151 شهر سخت افزار |۲ روز قبل ایران الکامپ 2015 : نشانه نمایشگاه الکامپ معرفی شد آی سی تی پرس |۲ روز قبل رشد ارزش بازار فرابورس همزمان با ششمین عرضه اولیه امسال آی سی تی پرس |۲ روز قبل TGA 2015: طبق صحبت های مدیر عامل CD Project RED عنوان The Witcher 4 در دست ساخت است گیمفا |۲ روز قبل ۱۰ درصد از جمعیت دنیا مسئول انتشار نیمی از گازهای گلخانه ای است زومیت |۲ روز قبل حدیثی ناب از امام صادق علیه السلام سافت گذر |۲ روز قبل سیانوژن 13 از تماس صوتی تحت شبکه پشتیبانی می کند سافت گذر |۲ روز قبل بلک بری Priv با روکش طلای 24 عیار سافت گذر |۲ روز قبل انتقاد شدید استیو بالمر از مدیرعامل مایکروسافت سافت گذر |۲ روز قبل چگونه مایکروسافت تحولی عظیم در کنترلر اکس باکس وان ایجاد کرد؟ دیجیاتو |۲ روز قبل نسخه دو سیم کارته نکسوس 5X در راه است آی تی رسان |۲ روز قبل حسگر اثر انگشت عالی، از قابلیت های خیلی دیدنی honor 7 سافت گذر |۲ روز قبل فقط با ۷۰ دلار صاحب اولین کامپیوتر آندرویدی واقعی دنیا شوید سافت گذر |۲ روز قبل تریلر جدیدی از گیم پلی عنوان Dark Souls III منتشر شد + تاریخ انتشار گیمفا |۲ روز قبل این گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید!
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

رد: گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 7/12/2015, 11:29 pm

ذوب آهن، سایپا را شکست داد برنا نیوز |۲۳:۲۰ پیکان متوقف شد برنا نیوز |۲۳:۲۰ پیروزی مدعیان/ دانشگاه آزاد بازهم شکست خورد برنا نیوز |۲۳:۲۰ نظر بکهام درباره میزبانی قطر و روسیه فردا نیوز |۲۳:۲۰ جان تری و همسرش در شهر بازی + عکس جام نیوز |۲۳:۱۷ محمد صلاح به تمرینات رم بازگشت بولتن نیوز |۲۳:۱۴ آقای فوتبالیست در اتومبیل گران قیمتش+عکس فردا نیوز |۲۳:۱۳ آلگری: به دنبال صدرنشینی در گروه هستیم؛ به دیدار مقابل فیورنتینا فکر نمی کنم طرفداری |۲۳:۱۳ شورله:میخواهیم با شکست دادن یونایتدتاریخ سازشویم ورزش سه |۲۳:۰۷ فیلم | سفر یلدایی لوزانو در راه سخت والیبال پارس فوتبال |۲۳:۰۷ اتفاق وحشتناک در صحنه / شلیک 7 گلوله به سمت ملی پوش سابق! جام نیوز |۲۳:۰۵ پیش بازی بنفیکا - اتلتیکومادرید؛ ببر و صدرنشین شو! طرفداری |۲۳:۰۴ باشگاه پرسپولیس خواهان جذب پورعلی گنجی شد کاپ |۲۳:۰۲ برانکو تصمیمش را درباره نوری گرفت کاپ |۲۳:۰۲ هدایتی:این سه اسطوره پرسپولیس را از یاد نمی برم کاپ |۲۳:۰۲ رسیدگی به فرجام خواهی پلاتینی دردادگاه CAS ورزش سه |۲۳:۰۲ ناراحتی بازیکن تیم ملی از اتفاق تلخی که برای کودک اهل خمینی شهر افتاد ناراحتی بازیکن تیم ملی از اتفاق تلخی که برای کودک اهل خمینی شهر افتاد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این کودک توسط خانواده اش به بیمارستان اشرفی اصفهانی در خمینی شهر برده شده بود تا جراحت چانه او بخیه زده شود. اما خانواده... خبر آنلاین |۲۳:۰۲ در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ باشگاه خبرنگاران |۲۳:۰۱ یورنته: بازی مقابل یوونتوس بسیار ویژه است بولتن نیوز |۲۲:۵۹ بوفون: یوونتوس مانند فصل2003 قدرتمند است بولتن نیوز |۲۲:۵۹ قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان در راه بلژیک بولتن نیوز |۲۲:۵۹ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان بولتن نیوز |۲۲:۵۹ اسبقی شانس حضور در المپیک را از دست داد بولتن نیوز |۲۲:۵۹ ضعیف ترین بازیکن استقلال کیست؟ 9 صبح |۲۲:۵۹ شایعه پرسپولیسی بودنم صحت ندارد! 9 صبح |۲۲:۵۹ دوست داشتم به پرسپولیس بروم 9 صبح |۲۲:۵۹ جای خالی فولاد خوزستان در آسیا 2016 ورزش خوزستان |۲۲:۵۹ مرگ هوادار پرسپولیس برای باشگاه مهم نبود! قدس آنلاین |۲۲:۵۸ بوفون (2): بارسلونا مدعی اصلی فتح لیگ قهرمانان است طرفداری |۲۲:۵۷ گزارش لحظه به لحظه؛ دور سوم جام حذفی انگلستان طرفداری |۲۲:۵۷ عکسی از دختران کشتی گیر ایران نامه نیوز |۲۲:۵۶ توتی با گرگ ها تمدید می کند برنا نیوز |۲۲:۵۶ درگیری خونین در زمین فوتبال+تصاویر جهان نیوز |۲۲:۵۶ فوتبال ایران و آمریکا هم سطح است مشرق نیوز |۲۲:۵۱ لحظات ماندگار گلزن ترین دروازه بان تاریخ +فیلم مشرق نیوز |۲۲:۵۱ کاروان پرسپولیس با تأخیر وارد تهران شد برنا نیوز |۲۲:۵۰ گزارش لحظه به لحظه برنامه نود ورزش سه |۲۲:۵۰ اعلام رای دیدار تیم لیگ برتری فوتسال بانوان برنا نیوز |۲۲:۵۰ شواینی و فن خال در منچستریونایتد، زمانی براى تورین دوم طرفداری |۲۲:۴۹ برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی کهن و تقوی طرفداری |۲۲:۴۹ فرگوسن:لیورپول با کلوپ به موفقیت می رسد بولتن نیوز |۲۲:۴۸ گزارش تمرین عصر تیم ملی امید بولتن نیوز |۲۲:۴۸ سوقصد به جان کشتی گیر سابق تیم ملی بولتن نیوز |۲۲:۴۸ سانچس ،بازیکن سال انگلیس به انتخاب هواداران بولتن نیوز |۲۲:۴۸ استراحت پیکه و اینیستا در دیدار با لورکوزن بولتن نیوز |۲۲:۴۸ ناراحتی لورن بلان از صحبت های هافبک جوان تیمش بولتن نیوز |۲۲:۴۸ کاریکاتور/ جنگ جدید فوتبال ما! آفتاب |۲۲:۴۶ هاشمی: در صورت اجرایی شدن طرح های مالی وزارتخانه، تحولی بزرگ ایجاد می شود برنا نیوز |۲۲:۴۴ بوفون: یوونتوس مانند فصل 2003 قدرتمند است؛ می توانیم با هر حریفی روبرو شویم طرفداری |۲۲:۴۲ پیش بازی سویا - یوونتوس؛ بیانکونری مانعی بزرگ برای سومین قهرمانی متوالی سویا در لیگ اروپا طرفداری |۲۲:۴۲ بوفون: یوونتوس مانند فصل 2003 قدرتمند است؛ می توانیم با هر حریفی روبرو شویم طرفداری |۲۲:۴۲ پیش بازی سویا - یوونتوس؛ بیانکونری مانعی بزرگ برای سومین قهرمانی متوالی سویا در لیگ اروپا طرفداری |۲۲:۴۲ قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان ایران در راه بلژیک طرفداری |۲۲:۴۲ یخچالی یخ بازی را شکست؛ ادگار درخشید/ پترو همچنان در تعقیب نفت باشگاه خبرنگاران |۲۲:۴۱ ورزشگاه اعجاب انگیز میزبان پرسپولیس مشرق نیوز |۲۲:۴۱ حمله به داور، اتفاقی تکراری! روزنامه جوان |۲۲:۴۱ داورزنی، فقط 3 رقیب پیدا کرد روزنامه جوان |۲۲:۴۱ تمجید فدراسیون جهانی از قلی نژاد روزنامه جوان |۲۲:۴۱ قضاوت داوران زن ایرانی در تنیس روی میز روزنامه جوان |۲۲:۴۱ لیگ هندبال در ایستگاه هفتم روزنامه جوان |۲۲:۴۱ هفته دهم لیگ برتر والیبال روزنامه جوان |۲۲:۴۱ شمشیربازان در امریکا به دنبال کسب سهمیه المپیک روزنامه جوان |۲۲:۴۱ فیلم | آخرین تمرین سرخپوشان در کیش 15 آذر 1394 پارس فوتبال |۲۲:۴۱ فقط به نفع یک نفر کنار می روم کاپ |۲۲:۴۰ واکنش شدید رحمتی به ماجرای کودک اصفهانی+ عکس 9 صبح |۲۲:۴۰ سران چلسی حماقت کردند 9 صبح |۲۲:۴۰ برترین بازیکن سال 2015 انگلیس انتخاب شد 9 صبح |۲۲:۴۰ تیراندازی به ملی پوش سابق کشتی نامه نیوز |۲۲:۳۹ ورزشگاه اعجاب انگیز میزبان پرسپولیس بولتن نیوز |۲۲:۳۹ سامر:عجله ای برای تمدید قرارداد آلونسو نداریم بولتن نیوز |۲۲:۳۹ یووه بدون مانژوکیچ و اورا مقابل سویا بولتن نیوز |۲۲:۳۹ 10 تا از ثروتمندترین باشگاه های جهان / ویدیو کاپ |۲۲:۳۸ ترکیب رئال مادرید مقابل مالمو(ویدیو) ایفنام |۲۲:۳۸ تکنیک های بوندس لیگایی(ویدیو) ایفنام |۲۲:۳۸ فروزان: از پرسپولیس پیشنهاد دارم اما رسمی نشده است سایت هواداران فوتبال |۲۲:۳۷ جویباری و امیری همچنان مسئول نقل و انتقالات استقلال اند سایت هواداران فوتبال |۲۲:۳۷ یووه بدون مانژوکیچ و اورا مقابل سویا ورزش سه |۲۲:۳۴ برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی کهن و تقوی ورزش11 |۲۲:۳۱ هاسلبنگ رسما به عنوان سرمربی کوئینز پارک رنجرز معرفی شد +عکس ورزش11 |۲۲:۳۱ یورنته: بازی مقابل یوونتوس بسیار ویژه است طرفداری |۲۲:۲۹ برادران نویل در والنسیا، مکتب 2015 طرفداری |۲۲:۲۹ هشدار جدی استاندار خوزستان به تیم های فولاد، استقلال اهواز و نفت آبادان طرفداری |۲۲:۲۹ جرئیات سوء قصد به جان آزادکار کرمانشاهی فردا نیوز |۲۲:۲۹ تبعیت دشان از تصمیم فدراسیون در مورد بنزما عصر ایران |۲۲:۲۶ میرزاپور: مظاهری، اخباری وبیرانوند بهترینند عصر ایران |۲۲:۲۶ روزنامه پیروزی 17 آذر | بازیکنانی که لیاقت پیراهن پرسپولیس را دارند | گزینه های نقل و انتقالاتی که پرسپولیس تکذیب می کند | تکلیف پنالتی زدن طارمی روشن شد پارس فوتبال |۲۲:۲۴ آزادکار ملی پوش کرمانشاهی مورد اصابت گلوله قرار گرفت فردا نیوز |۲۲:۲۲ مدافع تیم ملی هلند همبازی جهانبخش شد باشگاه خبرنگاران |۲۲:۲۱ وکیل پلاتینی و بلاتر به دادگاه ورزش دعوت شدند باشگاه خبرنگاران |۲۲:۲۱ استعداد یابی تیم ملی فوتسال توسط تقی پور باشگاه خبرنگاران |۲۲:۲۱ شکست سنگین آینده سازان در روز قهر اسلاوکو! باشگاه خبرنگاران |۲۲:۲۱ شلیک 7گلوله بر پیکر ملی پوش ایران و قهرمان آسیا 9 صبح |۲۲:۲۱ چه کسی بهترین گل هفته لیگ قهرمانان اروپا را زد؟ 9 صبح |۲۲:۲۱ دیدار حساس متین و پیکان در لیگ برتر والیبال اطلاعات |۲۲:۲۰ توقف خانگی پیکان برابر مس در لیگ دسته اول فوتبال اطلاعات |۲۲:۲۰ اخبار کوتاه ورزشی اطلاعات |۲۲:۲۰ مردانی طلایی شد؛ ایران با 3 سهمیه در المپیک اطلاعات |۲۲:۲۰ جهان فوتبال اطلاعات |۲۲:۲۰ بنیتس: بازیکن مطیع و حرف گوش کن می خواهم/ مقایسه msn و bbc ناعادلانه است/ شاید بیل دفاع چپ باشد! سایت هواداران فوتبال |۲۲:۱۹ روزنامه همشهری ورزشی 17 آذر | شاید ده میلیون نفر از قیافه من خوششان نیاید! | قلعه نویی بعد از بازی با استقلال؟ | استقلال هرگز صدر جدول را از دست نمی دهد پارس فوتبال |۲۲:۱۹ پرسپولیسی های خانواده امام بیشتر هستند کاپ |۲۲:۱۸ جذب نوری نظر شخصی من است کاپ |۲۲:۱۸ سرمربی استقلال اهواز 3 جلسه محروم شد کوگانا |۲۲:۱۶ بیرین از موفقیت آرسنال در یونان مطمئن است طرفداری |۲۲:۱۵ الکسیس سانچز به عنوان برترین بازیکن سال 2015 لیگ برتر انگلیس انتخاب شد ورزش11 |۲۲:۱۴ «گرندپری» به تکواندوکاران ایرانی سهمیه کامل نداد قدس آنلاین |۲۲:۱۳ فیلم | اخبار ورزشی ساعت 18:45 شبکه3 دوشنبه 16 آذر 1394 پارس فوتبال |۲۲:۱۳ کواچ ۱۷ هزار یورو می گیرد و می رود همشهری |۲۲:۱۱ شاهزاده ایرانی روی دست دژاگه همشهری |۲۲:۱۱ گزارش تمرین نوبت عصر تیم ملی امید مشرق نیوز |۲۲:۱۱ وزارت ورزش تایید کرد: نهاد مسئول اتاق کفاشیان را تفتیش کرد همشهری |۲۲:۱۱ نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد فردا نیوز |۲۲:۰۹ رسانه های انگلیسی: کنته جانشین مورینیو می شود طرفداری |۲۲:۰۸ روزنامه نود 17 آذر | دوست دارم رئیس فدارسیون شوم! | فقط به نفع یک نفر کنار می روم | تیم من جاسوس ندارد | حمله اسطوره پرسپولیس به کفاشیان پارس فوتبال |۲۲:۰۸ کشتی گیر ملی پوش با شلیک گلوله مورد سوء قصد قرار گرفت وبگاه قلم |۲۲:۰۶ سامر:عجله ای برای تمدید قرارداد آلونسو نداریم ورزش سه |۲۲:۰۶ شلیک هفت گلوله بر پیکر ملی پوش ایران و قهرمان آسیا/ حال فریدون قنبری وخیم است میزان |۲۲:۰۵ سوقصد با اسلحه به جان کشتی گیر سابق تیم ملی خبرگزاری دانشجو |۲۲:۰۵ سوقصد با اسلحه به جان کشتی گیر سابق تیم ملی/ قنبری گلوله باران شد ایفنام |۲۲:۰۵ واکنش رحمتی به بازکردن بخیه های صورت کودک چهار ساله مشرق نیوز |۲۲:۰۱ بنزما: از چیزی نترسیده ام! قدس آنلاین |۲۲:۰۱ آمار خیره کننده هواداران سرهنگ «علیفر» در دنیای مجازی قدس آنلاین |۲۲:۰۱ بدهی پرسپولیس به« برجام» ربط ندارد قدس آنلاین |۲۲:۰۱ سپاهان ترسناک می شود قدس آنلاین |۲۲:۰۱ برنامه هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران سایت هواداران فوتبال |۲۲:۰۰ میانگین گل اسفناک در لیگ برتر سایت هواداران فوتبال |۲۲:۰۰ جواد نکونام: با یک پرس غذا نظرشان درباره من عوض می شود!/با اسم من برای خودشان تبلیغ کردند سایت هواداران فوتبال |۲۲:۰۰ سوقصد به جان کشتی گیر سابق تیم ملی ورزش سه |۲۲:۰۰ گل مسی به رم بهترین گل هفته لیگ قهرمانان شد باشگاه خبرنگاران |۲۲:۰۰ سانچز مرد سال فوتبال انگلیس شد باشگاه خبرنگاران |۲۲:۰۰ مسافران کولمبو مشخص شدند باشگاه خبرنگاران |۲۲:۰۰ تکیه سن ایچ بر مبلمان صدرنشینی/ صدرنشینی شهرداری ساوه با غلبه بر رسالت مدعی باشگاه خبرنگاران |۲۲:۰۰ درآمد کمیته فوتسال به قیمت سرگردانی16 تیم باشگاه خبرنگاران |۲۲:۰۰ فیلم | اخبار کوتاه ورزشی ساعت 18:45 شبکه3 دوشنبه 16 آذر 1394 پارس فوتبال |۲۱:۵۷ استیون بیت آشور:به زودی به تیم ملی برمی گردم/ فوتبال ایران و آمریکا هم سطح است ورزش11 |۲۱:۵۷ ملو: شرایط خوبی دارم، من قوی هستم ورزش11 |۲۱:۵۷ تیراندازی به ملی پوش سابق ایران جهان نیوز |۲۱:۵۵ ورزشگاه اعجاب انگیز میزبان پرسپولیس ورزش سه |۲۱:۵۴ ناراحتی لورن بلان از صحبت های هافبک جوان تیمش ورزش سه |۲۱:۵۴ مهلت ثبت نام نامزدهای تصدی ریاست فدراسیون والیبال تمام شد خبرگزاری دانشجو |۲۱:۵۳ سوقصد با اسلحه به جان کشتی گیر سابق تیم ملی/ قنبری گلوله باران شد فارس نیوز |۲۱:۵۲ برانکو: از این همه موقعیت خراب کردن در حال دیوانه شدن هستم/طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست 598 |۲۱:۵۲ باشگاه پرسپولیس به ما گفت از باشگاه نفت شکایت کنید 598 |۲۱:۵۲ حضور ناگهانی مأموران امنیتی در اتاق رییس فدراسیون فوتبال قدس آنلاین |۲۱:۵۱ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان مشرق نیوز |۲۱:۵۱ گلستان قهرمان کبدی جوانان کشور شد مهر نیوز |۲۱:۴۹ 3 تکواندوکار ایرانی به شیاپ چانگ ریو رسیدند روزنامه جوان |۲۱:۴۷ شیاطین سرخ بدون رونی به صعود می اندیشند روزنامه جوان |۲۱:۴۷ با کادر فنی مشکل داشتم روزنامه جوان |۲۱:۴۷ مهر تأیید سجادی بر اختلافات

اكنون 24/9/2017, 4:43 am ميباشد