سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)

شاطر
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 7/12/2015, 11:31 pm

سایت هایوهو : برگزاری رالی مختلط در روز اربعین! روزنامه جوان |۲۱:۴۷ لبخند روی لبش خشکید! روزنامه جوان |۲۱:۴۷ واکنش رحمتی به بازکردن بخیه های صورت کودک چهار ساله دانا |۲۱:۴۶ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان دانا |۲۱:۴۶ انتقام پتروشیمی از ثامن و شکستی دیگر برای دانشگاه آزاد دانا |۲۱:۴۶ بهترین بازیکن سال 2015 لیگ برتر از نگاه هواداران انتخاب شد دانا |۲۱:۴۶ نظر بکهام درباره میزبانی قطر و روسیه دانا |۲۱:۴۶ عابدزاده علیه کفاشیان: او نمی تواند ریاست کند دانا |۲۱:۴۶ حواشی بسکتبال شیمیدر-شهرداری گرگان(ویدیو) ایفنام |۲۱:۴۳ شلیک هفت گلوله بر پیکر ملی پوش ایران و قهرمان آسیا باشگاه خبرنگاران |۲۱:۴۲ استراحت پیکه و اینیستا در دیدار با لورکوزن ورزش سه |۲۱:۴۲ باشگاه پرسپولیس به ما گفت از باشگاه نفت شکایت کنید سایت هواداران فوتبال |۲۱:۴۱ فیلم | گزارش جالب از مسابقات انتخابی تیم ملی فوتبال دستی ایران در بوکان پارس فوتبال |۲۱:۴۱ روزنامه گل 17 آذر | برانکو این دو نفر را نمی خواهد! | واکنش به شائبه خطی بودن شعار استقلالی ها | نکونام رفت که خبر بدهد اما... پارس فوتبال |۲۱:۴۱ حضور منچستر یونایتد در آلمان بدون ستاره +گزارش تصویری مشرق نیوز |۲۱:۴۱ اخباری کوتاه ازباشگاه بارسلونا خبرگزاری دانشجو |۲۱:۴۱ حمایت اهالی فوتبال از صدرا کوچولو؛ انتقاد شدیدالحن رحمتی از جامعه پزشکی طرفداری |۲۱:۴۰ تیراندازی به ملی پوش کشتی در صحنه صراط نیوز |۲۱:۳۷ شرط مهدی رحمتی برای تمدید قراردادش تیتر1 |۲۱:۳۳ حواشی و نتایج هفته 18 لیگ دسته یک(ویدیو) ایفنام |۲۱:۳۲ بازگشت راموس به تمرینات رئال مادرید(ویدیو) ایفنام |۲۱:۳۲ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان ایفنام |۲۱:۳۲ تیراندازی به ملی پوش کشتی در شهر صحنه خبرگزاری تسنیم |۲۱:۳۱ برگزاری بازی درون تیمی/ نظارت دقیق مایلی کهن بر عملکرد بازیکنان خبرگزاری دانشجو |۲۱:۳۱ فیلم | اردوی تیم ملی فوتوالی در استان گلستان آغاز شد پارس فوتبال |۲۱:۳۱ روزنامه شوت 17 آذر | آخرین فرصت فوتبال ایران! | مذاکره پرسپولیسی ها تکذیب شد | کتک کاری بازیکنان تراکتورسازی! | خودمان هم نمی دانیم چه کسانی فحش می دهند! پارس فوتبال |۲۱:۳۰ الکسیس سانچس ،بازیکن سال انگلیس به انتخاب هواداران ورزش سه |۲۱:۲۷ محمد صلاح به تمرینات رم بازگشت طرفداری |۲۱:۲۶ فیلم | حواشی بازی های امروز بسکتبال ان بی ای پارس فوتبال |۲۱:۲۵ برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی کهن و تقوی تحلیل ایران |۲۱:۲۵ درگیری فیزیکی بازیکنان تراکتور هنگام تمرین 9 صبح |۲۱:۲۴ نظر بکهام درباره میزبانی قطر در جام جهانی 9 صبح |۲۱:۲۴ بلان: نباید مانند دیدار برابر رئال مادرید فرصت ها را از دست بدهیم ورزش11 |۲۱:۲۴ عابدزاده:کفاشیان توان ریاست ندارد/بخشی از طلبم از پرسپولیس را بخشیدم پرسپولیس نیوز |۲۱:۲۴ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان سایت هواداران فوتبال |۲۱:۲۳ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود مشرق نیوز |۲۱:۲۱ رسمی؛ ران فلار به آزد آلکمار پیوست طرفداری |۲۱:۲۰ روزنامه خراسان ورزشی 17 آذر | جریمه استقلال به من مربوط نیست! | برانکو به دنبال مدافعی با این مشخصات | خبری که درست است! پارس فوتبال |۲۱:۲۰ تاثیر منفی کم خوابی بر عملکرد ورزشکاران باشگاه خبرنگاران |۲۱:۲۰ تایید ورود "نهاد های مسئول" به فدراسیون جهان نیوز |۲۱:۱۹ عکسی از دختران کشتی گیر ایران فردا نیوز |۲۱:۱۸ مشکل استقلال برای سفر به سوئد کوگانا |۲۱:۱۸ ایران با آذربایجان ، ازبکستان و بلژیک همگروه شد مهر نیوز |۲۱:۱۸ 4 نامزد نهایی ریاست فدراسیون والیبال کوگانا |۲۱:۱۸ احتمال حضور بهنام اسبقی در المپیک قوت گرفت کوگانا |۲۱:۱۷ تایید ورود نهاد های مسئول به فدراسیون فوتبال کوگانا |۲۱:۱۷ تیم محبوب آذری ها در آتش اختلافات کوگانا |۲۱:۱۷ رفاقت با محرم، احمدی را دوباره سپاهانی کرد؟ کوگانا |۲۱:۱۷ پیروزی ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه کوگانا |۲۱:۱۶ بن بست تراکتورسازی با اولیویرا نتایج کامل هفته هجدهم لیگ دسته اول +جدول کوگانا |۲۱:۱۶ ترکیب تیم ملی تکواندو ایران مشخص شد میزان |۲۱:۱۵ مذاکره برانکو برای آوردن بوفون و کاسیاس به پرسپولیس کوگانا |۲۱:۱۵ فروزان به دادگاه احضار شد کوگانا |۲۱:۱۵ گودرزی:دو نامه رهبرمعظم انقلاب را عملیاتی می کنیم کوگانا |۲۱:۱۴ عکس بچگی های بازیکنان (70): رابین فن پرسی طرفداری |۲۱:۱۴ دردسر جدید برای بلاتر کوگانا |۲۱:۱۴ برف بازی بازیکنان استقلال در تمرین +تصاویر کوگانا |۲۱:۱۴ کواچ از فدراسیون والیبال ایران قدردانی کرد کوگانا |۲۱:۱۴ چکی که پیشکسوت آبی ها را ممنوع الخروج کرد+عکس کوگانا |۲۱:۱۳ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان فارس نیوز |۲۱:۱۳ تیراندازی به ملی پوش سابق کشتی در کرمانشاه مشرق نیوز |۲۱:۱۱ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود مشرق نیوز |۲۱:۱۱ حفظ توپ و بازی یک ضرب زیر نظر خاکپور/مرور برنامه های تاکتیکی ایفنام |۲۱:۱۰ روزنامه استقلال جوان 17 آذر | نه به فردوسی پور به خاطر هوادار استقلال | برف بازی استقلالی ها روی جلد | در امور استقلال دخالت نمی کنم پارس فوتبال |۲۱:۱۰ امری: حضور در لیگ اروپا برای ما مهم است ورزش11 |۲۱:۰۸ تغییر زمان دیدار تیم های خوزستانی در هفته چهاردهم تا هفدهم ورزش11 |۲۱:۰۸ فیلم | گلزن ترین گلر جهان دستکش ها را اویخت پارس فوتبال |۲۱:۰۴ دیدار درون گروهی تیم فوتبال امید در ترکیه سایت هواداران فوتبال |۲۱:۰۳ نظری: روحم از حضور در بحث نقل و انتقالات استقلال بی خبر است سایت هواداران فوتبال |۲۱:۰۳ آخرین وضعیت ورزشکاری که 18 بار جراحی شد آفتاب |۲۱:۰۲ توپخانه ارتش سری در تبریز روشن شد باشگاه خبرنگاران |۲۱:۰۱ تیراندازی به ملی پوش سابق کشتی در کرمانشاه ایسنا |۲۱:۰۱ مهدی رحمتی در کنار پرویز پرستویی+تصویر وبگاه قلم |۲۱:۰۰ الکسیس سانچز برترین بازیکن فصل 2015 لیگ جزیره شد ایفنام |۲۱:۰۰ فرگوسن:لیورپول با کلوپ به موفقیت می رسد ورزش سه |۲۰:۵۹ درگیری در تمرین تیم تراکتورسازی/ حمله لفظی یک بازیکن به تونی! سراج24 |۲۰:۵۹ مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد آفتاب |۲۰:۵۸ حفظ توپ و بازی یک ضرب زیر نظر خاکپور/مرور برنامه های تاکتیکی فارس نیوز |۲۰:۵۶ اسبقی شانس حضور در المپیک را از دست داد ورزش سه |۲۰:۵۴ گزارش تمرین عصر تیم ملی امید ورزش سه |۲۰:۵۴ بحران یهودی ستیزی در فوتبال هلند طرفداری |۲۰:۵۳ بلان: امیدوارم بابت فرصت های از دست رفته مقابل رئال مادرید حسرت نخوریم طرفداری |۲۰:۵۳ ملو: همه چیز خوب است، من سرسخت هستم طرفداری |۲۰:۵۳ کشتی گیر ملی پوش را به گلوله بستند طرفداری |۲۰:۵۳ کسانی هستند که با یک پرس غذا، نظرشان عوض می شود! | ترک استقلال یکی از تلخ ترین لحظه های زندگی ام بود | کسی که خودش می داند کیست، سهم زیادی در استقلالی نشدنم داشت! پارس فوتبال |۲۰:۵۳ علاقه دارم درآکادمی استقلال بمانم/هدف راه آهن بقا در لیگ برتر است کاپ |۲۰:۵۲ ویرا سرمربی من سیتی می شود کاپ |۲۰:۵۲ کشتی گیر ملی پوش با شلیک گلوله مورد سوء قصد قرار گرفت کاپ |۲۰:۵۲ برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی کهن و تقوی دانا |۲۰:۵۲ 3 رقیب داورزنی در انتخابات فدراسیون والیبال دانا |۲۰:۵۲ اسبقی شانس حضور در المپیک را از دست داد ایسنا |۲۰:۵۱ علی کفاشیان: با سازمان بازرسی جلسه داشتیم ورزش11 |۲۰:۵۰ رئال با پسری 11ساله قرارداد بست!+عکس صراط نیوز |۲۰:۴۹ تهدید استقلال قبل از سفر به تبریز پارس فوتبال |۲۰:۴۸ فیلم | حنطه در واکنش به رای کمیته انضباطی اگر علی دایی بودم محروم نمی شدم! پارس فوتبال |۲۰:۴۷ بررسی موضوعی که برانکو را ناامید کرده پارس فوتبال |۲۰:۴۷ چه کسی برای استقلال بازیکن می خرد؟! | هرکس رسید یک لگد به کمیته نقل و انتقالات استقلال زد پارس فوتبال |۲۰:۴۷ اتفاقات مهم لیگ دسته اول فوتبال/ ترمز پیکان کشیده شد تابناک |۲۰:۴۵ دلیل عدم حضور رحمتی در 90 مشخص شد سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ الکسیس سانچز برترین بازیکن فصل 2015 لیگ جزیره شد سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ بازگشت کرار به ایران منتفی شد: حضور 90 دقیقه ای مقابل الزورا سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ ۲۰ بازیکن برتر اروپا در ماه گذشته میلادی سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی کهن و تقوی خبرگزاری تسنیم |۲۰:۴۴ پیروزی نفت بر دانشگاه آزاد و تداوم صدرنشینی/ برد پتروشیمی در مشهد مهر نیوز |۲۰:۴۳ اندر حکایت دل بستن مربیان به ستاره های پا به سن گذاشته | فقر پلی میکر درلیگ برتر پارس فوتبال |۲۰:۴۲ همین که کرار از استقلال رفته جا خوشحالی است | تشویق نشدن نکونام خطی بود مثل خیلی اوقات دیگر | بچه رفتگر و بنزسوار را به یک چشم می بینیم پارس فوتبال |۲۰:۴۲ شرط رحمتی برای تمدید قراردادش با استقلال جمهوریت |۲۰:۴۲ " پرسپولیس " صدرنشین جدول بی انضباط ها جام نیوز |۲۰:۴۱ الکسیس سانچز برترین بازیکن فصل 2015 لیگ جزیره شد فارس نیوز |۲۰:۴۱ نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد مشرق نیوز |۲۰:۴۱ نظر جالب بنیتس درباره مقایسه BBC با MSN مشرق نیوز |۲۰:۴۱ محرومیت چهار جلسه ای برای مهاجم لاتزیو در مسابقات اروپایی طرفداری |۲۰:۴۰ پیش بازی رئال مادرید - مالمو؛ تشریفاتی برای مادرید و حیاتی برای مالمو طرفداری |۲۰:۴۰ مونتولیوو به زودی با میلان تمدید می کند طرفداری |۲۰:۴۰ منچستر در آلمان بدون رونی +تصاویر صراط نیوز |۲۰:۳۸ خشم دروازه بان از ضایع شدن(ویدیو) ایفنام |۲۰:۳۸ اخبار کوتاه ؛کنار گذاشتن رونی از ترکیب به دلیل مصرف الکل(ویدیو) ایفنام |۲۰:۳۸ سانچز برترین بازیکن فصل 2015 لیگ جزیره جهان نیوز |۲۰:۳۷ با نتایج ضعیف، شخصیت استقلال را از بین برده بودند | از چیزی نمی ترسم، مثل کوه پشت مظلومی و استقلال هستم | استقلال از هوادارانش توقع دارد حامی اش باشند پارس فوتبال |۲۰:۳۷ ترفند جدید مرد برای افزایش روحیه مهاجم پرسپولیس پارس فوتبال |۲۰:۳۷ اتحاد تکراری پرسپولیسی ها و ماجراهای عجیب پارس فوتبال |۲۰:۳۷ رئال مادرید با پسری 11 ساله قرارداد بست! + عکس فردا نیوز |۲۰:۳۵ ترس استقلال از سرمای یادگار امام جام نیوز |۲۰:۳۳ لوییز: تنها به بازی برابر شاختار دونتسک فکر می کنیم ورزش11 |۲۰:۳۳ تیم منتخب لیگ برتر انگلیس در ماه نوامبر 2015؛ روملو لوکاکو بهترین بازیکن ماه شد ورزش11 |۲۰:۳۳ تغییر زمان دیدار تیم های خوزستانی در هفته چهاردهم تا هفدهم طرفداری |۲۰:۳۲ افتخار می کنم در تیم بزرگ و محبوب پرسپولیس توپ می زنم | از هلی کوپتر و جت اسکی می ترسم پارس فوتبال |۲۰:۳۱ هواداران پرسپولیس باید خوشحال باشند دیگر در فضای مجازی نیستیم پارس فوتبال |۲۰:۳۱ دلیل عدم حضور رحمتی در 90 مشخص شد کاپ |۲۰:۳۱ انریکه به پیکه و اینیستا استراحت می دهد کاپ |۲۰:۳۱ نظری:روحم از حضور در بحث نقل و انتقالات استقلال بی خبر است کاپ |۲۰:۳۱ گلزنی مطهری،ترابی و مهرداد محمدی در بازی درون تیمی شاگردان خاکپور کاپ |۲۰:۳۱ تیم منتخب بوفون در لیگ قهرمانان + عکس کاپ |۲۰:۳۱ پایان مهلت ثبت نام نامزدهای ریاست فدراسیون والیبال/ ۴ نفر ثبت نام کردند وبگاه قلم |۲۰:۲۸ از" پرسپولیس " پیشنهاد دارم ولی مصاحبه نکرده ام جام نیوز |۲۰:۲۷ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود ایفنام |۲۰:۲۷ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود فارس نیوز |۲۰:۲۷ پرونده خلعتبری همان روز بسته شد پارس فوتبال |۲۰:۲۷ جنجال بزرگ بر سر حق پخش تلویزیونی پارس فوتبال |۲۰:۲۷ مظلومی به من لیست می دهد، نه رسانه ها | کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت پارس فوتبال |۲۰:۲۶ دنبال رأی آوردن در نظرسنجی 90 نیستم پارس فوتبال |۲۰:۲۶ فیلم | صدور حکم کمیته انضباطی درباره حواشی دیدار گیتی پسند و منصوری قرچک پارس فوتبال |۲۰:۲۶ کلاس اسپانیایی فرهاد مجیدی در بارسلونا سایت هواداران فوتبال |۲۰:۲۵ پیش بازی منچستر سیتی-گلادباخ؛ میزبان در فکر صدرنشینی و شوبرت در فکر لیگ اروپا طرفداری |۲۰:۲۴ بیرانوند: می خواهم در بازی های بین المللی با دست پاس گل بدهم طرفداری |۲۰:۲۴ جایگاه خبرنگاران در ورزشگاه های ایران! جام نیوز |۲۰:۲۳ نفت برنده بازی و قرعه کشی!/ آبادانی ها پیشاهنگ سوپرلیگ ماندند باشگاه خبرنگاران |۲۰:۲۱ نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

رد: نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 7/12/2015, 11:33 pm

نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد مهر نیوز |۲۰:۲۰ نفت آبادان از دانشگاه آزاد انتقام گرفت/ پیروزی خارج از خانه شاگردان شاهین طبع در مشهد خبرگزاری دانشجو |۲۰:۱۹ تغییر زمان دیدار تیم های خوزستانی در هفته چهاردهم تا هفدهم خبرگزاری تسنیم |۲۰:۱۷ حضور منچستر یونایتد در آلمان بدون رونی و در فضایی امنیتی+گزارش تصویری ایفنام |۲۰:۱۷ بکهام: نفرا انگیز تر از فساد مالی مدیران فیفا وجود ندارد! ورزش11 |۲۰:۱۶ فرگوسن: لیورپول تحت هدایت کلوپ به همه چیز خواهد رسید ورزش11 |۲۰:۱۶ باز هم آشوب و باز هم حمله به داور در اهواز +عکس کوگانا |۲۰:۱۶ فیلم | نتایج هفته اول دور برگشت لیگ برتر بسکتبال پارس فوتبال |۲۰:۱۵ جریمه میلیادری استقلال به خاطر دو بازیکن داخلی کوگانا |۲۰:۱۵ سرپرست بدون مشکلم آرزوست!/ ورود و خروج ها و ارتباطات بین المللی معیارند؟ کوگانا |۲۰:۱۵ گزارشی از وضعیت غیرقانونی مدیریت سرخابی ها کوگانا |۲۰:۱۵ اسامی داوران دیدارهای چهارشنبه شب لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد طرفداری |۲۰:۱۲ ترکیب رویایی ستارگان فوتبال جهان برای افتتاح ورزشگاه، به کویت سفر می کنند طرفداری |۲۰:۱۲ امری: حضور در لیگ اروپا مهم است؛ یوونتوس در سطح بارسلونا و رئال مادرید است طرفداری |۲۰:۱۲ الکسیس سانچس بهترین بازیکن سال انگلیس شد مشرق نیوز |۲۰:۱۱ اعجوبه ای به نام استفان کری (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۲۰:۱۰ اسناد کفاشیان توسط نهاد امنیتی ضبط شد جمهوریت |۲۰:۰۹ نتایج کامل رقابت های انتخابی تیم ملی بوکس میزان |۲۰:۰۹ منوچهری به کاپ خبر داد/مدافع استقلال اهواز به راه آهن پیوست کاپ |۲۰:۰۹ عابدزاده:کفاشیان توان ریاست ندارد/بخشی از طلبم از پرسپولیس را بخشیدم کاپ |۲۰:۰۹ حضور منچستر یونایتد در آلمان بدون رونی و در فضایی امنیتی+گزارش تصویری فارس نیوز |۲۰:۰۸ فان خال: دلیل اعتراض هواداران را نمی فهمم بولتن نیوز |۲۰:۰۸ فتح الله زاده: دو بازیکن طلبکار زمان من جدا نشدند بولتن نیوز |۲۰:۰۸ مظلومی به من لیست می دهد، نه رسانه ها بولتن نیوز |۲۰:۰۸ مهدی رحمتی در کنار پرویز پرستویی+تصویر آفتاب |۲۰:۰۷ قضاوت دیدار لورکوزن - بارسلونا به کلاتنبرگ سپرده شد طرفداری |۲۰:۰۶ ناچو: توئیت پیکه؟ بهترین راه فراموش کردنش است طرفداری |۲۰:۰۶ اردوی دوچرخه سواری در کیش برنا نیوز |۲۰:۰۵ گیتی پسند تا پایان فصل از داشتن حمایت تماشاچیان محروم شد (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۲۰:۰۴ واکنش بنیتز به ادعای علاقه رئال مادرید به خرید لواندوفسکی ورزش11 |۲۰:۰۰ مصرف الکل دلیل کنار گذاشتن رونی از ترکیب منچستر (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۱۹:۵۷ خداحافظی روگریو سینی گلزن ترین دروازبان جهان از فوتبال (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۱۹:۵۷ انتقام پتروشیمی از ثامن؛ دانشگاه آزاد باخت بولتن نیوز |۱۹:۵۷ شکایت فدراسیون فوتبال از صدا و سیما! بولتن نیوز |۱۹:۵۷ استیماچ: پرونده خلعتبری همان روز بسته شد بولتن نیوز |۱۹:۵۷ رضاییان: از هلی کوپتر و جت اسکی می ترسم بولتن نیوز |۱۹:۵۷ اتحاد تکراری پرسپولیسی ها و ماجراهای عجیب بولتن نیوز |۱۹:۵۷ چه کسی برای استقلال بـازیکن می خرد؟! بولتن نیوز |۱۹:۵۷ فیلم | شجاعی از خزانه داری کمیته ملی المپیک استعفا کرد پارس فوتبال |۱۹:۵۵ الکسیس سانچس بهترین بازیکن سال انگلیس شد خبرگزاری تسنیم |۱۹:۵۵ به مناسبت تولد جان تری؛ ویدیو کاپ |۱۹:۵۳ بلان: امیدوارم حسرت باخت به رئال را نخوریم ورزش سه |۱۹:۵۱ داوید لوییز: تمام تمرکزمان بر روی دیدار فرداست؛ لوکاس بازیکن فوق العاده ای است طرفداری |۱۹:۵۰ اینتر علاقه مند به جذب هافبک هلاس ورونا طرفداری |۱۹:۵۰ پایان مهلت ثبت نام نامزدهای ریاست فدراسیون والیبال/ 4 نفر ثبت نام کردند آفتاب |۱۹:۵۰ مدافع استون ویلا همبازی جدید جهانبخش کاپ |۱۹:۴۹ مشکل استقلال برای سفر به سوئد جام نیوز |۱۹:۴۷ برانکو: طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست بولتن نیوز |۱۹:۴۶ برچسب «بداخلاقی» روی پیراهن پرسپولیس بولتن نیوز |۱۹:۴۶ تهدید استقلال قبل از سفر به تبریز فقر پلی میـکر درلیگ برتر بولتن نیوز |۱۹:۴۶ پلیس باید سکوهای ورزشگاه ها را پاک کند بولتن نیوز |۱۹:۴۶ آیین تجلیل از پیشکسوتان هیات نجات غریق آذربایجان شرقی برگزار شد آناج |۱۹:۴۵ شکست خانگی شهرداری تبریز مقابل تیم قعرنشین/ تبریزی ها همچنان روی نوار باخت آناج |۱۹:۴۵ فیلم | نتایج هفته هجدهم فوتبال لیگ دسته یک ایران پارس فوتبال |۱۹:۴۵ حنطه: اگر علی دایی بودم محروم نمی شدم! سایت هواداران فوتبال |۱۹:۴۴ رئال مادرید در یک قدمی جذب لواندوفسکی کوگانا |۱۹:۴۳ تعلیق رئیس فدراسیون جهانی شطرنج به جرم کمک به دولت سوریه کوگانا |۱۹:۴۳ مهدی رحمتی در کنار پرویزپرستویی+عکس صراط نیوز |۱۹:۴۲ اصفهانی ها نقره داغ شدند خبرگزاری دانشجو |۱۹:۴۱ بنیتس: بازیکن مطیع و حرف گوش کن می خواهم/ مقایسه msn و bbc ناعادلانه است/ شاید بیل دفاع چپ باشد! خبر آنلاین |۱۹:۴۱ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه نقره داغ شدند ورزش11 |۱۹:۴۱ توقیف 6 ماهه روزنامه خبر ورزشی آفتاب |۱۹:۴۰ فیلم | پیش بازی اخرین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر اسپانیا پارس فوتبال |۱۹:۴۰ میانگین گل اسفناک در لیگ برتر ورزش سه |۱۹:۳۹ داورزنی در آستانه هت تریک! برنا نیوز |۱۹:۳۵ دیدار هاشمی با سفیر ایران در مکزیک برنا نیوز |۱۹:۳۵ مبینی: تور کویرنوردی خانوادگی و شخصی بوده است برنا نیوز |۱۹:۳۵ خداحافظی گلزن ترین دروازه بان جهان(ویدیو) ایفنام |۱۹:۳۵ معارفه قلعه نویی بعد از بازی با استقلال بولتن نیوز |۱۹:۳۵ ثامن مشهد 83-94 پتروشیمی بندرامام(ویدیو) ایفنام |۱۹:۳۵ مصاحبه بعد از بازی مربی و بازیکنان شیمیدر(ویدیو) ایفنام |۱۹:۳۵ فیلم :پیش بازی اخرین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس پارس فوتبال |۱۹:۳۴ نظر جالب بنیتس درباره مقایسه BBC با MSN جام نیوز |۱۹:۳۴ تراکتورسازی در آتش اختلافات فردا نیوز |۱۹:۳۴ سپاهان مثل یه شیره/ویدئو فولاد مبارکه سپاهان |۱۹:۳۴ پرسپولیس صدرنشین جدول بی انضباط ها ورزش سه |۱۹:۳۴ مسی برترین بازیکن 2015 از نگاه فورفورتو نامه نیوز |۱۹:۳۲ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه جریمه شدند برنا نیوز |۱۹:۲۹ بررسی درخواست 3 فدراسیون برای جذب 7 مربی خارجی برنا نیوز |۱۹:۲۹ قضاوت رضایی و دلیر هروی در فرانسه برنا نیوز |۱۹:۲۹ افشارزاده: بازیکن خارجی در نیم فصل جذب نخواهیم کرد/ بودجه جداگانه ای برای نقل و انتقالات نیم فصل اختصاص خواهیم داد برنا نیوز |۱۹:۲۹ فیلم | یک رسوایی دیگر از فیفا پارس فوتبال |۱۹:۲۹ انتقام پتروشیمی از ثامن و شکستی دیگر برای دانشگاه آزاد دانا |۱۹:۲۸ سانچس بهترین بازیکن سال شد کاپ |۱۹:۲۸ دروازه بان بلژیکی که در فرانسه و اروپا جاودان شد/ 38 سال روی نیمکت داغ کاپ |۱۹:۲۸ حال و روز بد متمول ترین باشگاه ایران/بازیکن سپاهان،دنبال پول جراحی کاپ |۱۹:۲۸ کیک تولد ویژه برای مهاجم منچستریونایتد(عکس) ورزش سه |۱۹:۲۸ هکینگ: برای حذف کردن یونایتد به زمین می رویم کاپ |۱۹:۲۸ تونی:تک تک هواداران تراکتورسازی در قلبم باقی می مانند کاپ |۱۹:۲۸ امیدوارم وجدان دردنگیرند/اگر داور را زده بودم؛ مادام العمر محرومم کنید کاپ |۱۹:۲۸ شایعه پرسپولیسی بودنم صحت ندارد! جام نیوز |۱۹:۲۷ شاکری به دیدار با استقلال می رسد؟ جام نیوز |۱۹:۲۷ مهدی رحمتی در کنار پرویز پرستویی سایت هواداران فوتبال |۱۹:۲۵ طالب لو: وقتی 10 بازی متوالی نداشته ام، چگونه عملکردم را نقد می کنند؟ سایت هواداران فوتبال |۱۹:۲۵ ستار همدانی: قلعه نویی می تواند دوباره امیر پاشای تبریز شود سایت هواداران فوتبال |۱۹:۲۵ واکنش دروازه بان استقلال به پیشنهاد پرسپولیس بولتن نیوز |۱۹:۲۵ ثوری: نماینده والیبال زاهدان قطعاً در لیگ برتر می ماند ایفنام |۱۹:۲۴ فیلم | مثبت شدن تست دوپینگ دوومیدانی کاران روس همچنان ا د ا مه دارد پارس فوتبال |۱۹:۲۳ نژادپرست ترین تیم خاور میانه(شاید جهان!) ملوان حریف خود را شکست داد خبرگزاری تسنیم |۱۹:۲۱ گورش کاران خراسان شمالی به مسابقات جهانی روسیه اعزام می شوند مهر نیوز |۱۹:۲۰ مشکل استقلال برای سفر به سوئد مشرق نیوز |۱۹:۲۰ پیروزی پتروشیمی، شیمیدر و نفت آبادان در روز شکست دانشگاه آزاد نسیم آنلاین |۱۹:۱۹ جنجالی ترین نبرد لیگ فرانسه( مارسی- پاری سن ژرمن)1993/ ویدئو کاپ |۱۹:۱۸ فیلم | پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز پارس فوتبال |۱۹:۱۷ حنطه: اگر علی دایی بودم محروم نمی شدم! ورزش سه |۱۹:۱۷ رای کمیته انضباطی در خصوص دیدارهای لیگ برتر فوتسال و فوتبال واحد مرکزی خبر |۱۹:۱۵ اخبار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بولتن نیوز |۱۹:۱۵ صدرنشینی ذوب آهن در پایان هفته سوم لیگ وزنه برداری میزان |۱۹:۱۵ تغییر ساعت میزبانی سه تیم لیگ برتری خوزستان ورزش خوزستان |۱۹:۱۴ رئال مادرید به دنبال ستاره 24 ساله چلسی جام نیوز |۱۹:۱۴ مراجعه نهادهای مسئول به فدراسیون فوتبال و تحقیقات درباره برخی موارد خبرگزاری تماشاگر |۱۹:۱۳ فیلم | پیش بازی هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال پارس فوتبال |۱۹:۱۳ فیلم | بیست و دومین پیروزی پی در پی گلدن استیت پارس فوتبال |۱۹:۱۳ آرای کمیته انضباطی صادر شد؛ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه نقره داغ شدند طرفداری |۱۹:۱۲ پایان هفته دهم لیگ برتر بسکتبال؛ نفت مثل آب خوردن دانشگاه را برد طرفداری |۱۹:۱۲ میرزاپور: مظاهری، اخباری وبیرانوند بهترینند ورزش سه |۱۹:۱۱ تبعیت دشان از تصمیم فدراسیون در مورد بنزما ورزش سه |۱۹:۱۱ مشکل استقلال برای سفر به سوئد ورزش سه |۱۹:۱۱ نتایج هفته اول دور برگشت لیگ برتر بسکتبال ورزش سه |۱۹:۱۱ آذربایجان شرقی در رده سنی نوجوانان بر سکوی نائب قهرمانی ایستاد آناج |۱۹:۱۰ مسی برترین بازیکن 2015 از نگاه فورفورتو آفتاب |۱۹:۰۹ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه نقره داغ شدند وانا نیوز |۱۹:۰۹ برانکو: از این همه موقعیت خراب کردن در حال دیوانه شدن هستم/طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست سراج24 |۱۹:۰۸ تست الکل فوتبالیست معروف مثبت اعلام شد! سراج24 |۱۹:۰۸ روزنامه بیلد: کلوزه در راه هانوفر ورزش11 |۱۹:۰۷ احتمال حضور بهنام اسبقی در المپیک قوت گرفت فردا نیوز |۱۹:۰۷ زمان 6 مسابقه لیگ برتر تغییر کرد جام نیوز |۱۹:۰۷ لیورپول خواهان جذب جوزپه روسی طرفداری |۱۹:۰۶ کمیته انضباطی آرای خود را اعلام کرد صراط نیوز |۱۹:۰۶ تغییر زمان دیدارهای خوزستانی ها در لیگ برتر ورزش سه |۱۹:۰۵ بیانیه باشگاه استقلال در اعتراض به سودجویی برخی اپراتورهای تلفن همراه واحد مرکزی خبر |۱۹:۰۴ لیگ برتر بسکتبال؛ سرمربی شهرداری گرگان: برابر شیمیدور تنها کوارتر آخر خوب بودیم واحد مرکزی خبر |۱۹:۰۴ لیگ برتر بسکتبال؛ سرمربی شهرداری گرگان: برابر شیمیدور تنها کوارتر آخر خوب بودیم واحد مرکزی خبر |۱۹:۰۴ ترس استقلال از سرمای یادگار امام بولتن نیوز |۱۹:۰۴ وقتی استقلالی ها بچه مدرسه ای می شوند بولتن نیوز |۱۹:۰۴ ثوری: نماینده والیبال زاهدان قطعاً در لیگ برتر می ماند فارس نیوز |۱۹:۰۴ هم پستی قوچان نژاد در لیورپول کاپ |۱۹:۰۳ تغییر ساعت چند بازی لیگ برتر/ جنوبی ها نیم ساعت زودتر بازی می کنند کاپ |۱۹:۰۳ منع حضور تماشاگران اصفهانی در سالن تا پایان فصل و محرومیت 3 جلسه ای حنطه فارس نیوز |۱۹:۰۳ نفت آبادان از دانشگاه آزاد انتقام گرفت/ پیروزی خارج از خانه شاگردان شاهین طبع در مشهد ایفنام |۱۹:۰۲ منع حضور تماشاگران اصفهانی در سالن تا پایان فصل و محرومیت 3 جلسه ای حنطه ایفنام |۱۹:۰۲ نائینی: تهران هستم و پول سفر به زاهدان را ندارم! / داورزنی مهرام را به ما معرفی کرد ایفنام |۱۹:۰۲ پیروزی صدرنشینان/ شهرداری تبریز مغلوب نیروی زمینی شد خبرگزاری تسنیم |۱۹:۰۱ سرمربی استقلال اهواز 3 جلسه محروم شد مشرق نیوز |۱۹:۰۱ کفاشیان: نه دستگیر شدم نه اسناد ضبط شد دانا |۱۹:۰۱ کمیته انضباطی آرای خود را اعلام کرد باشگاه خبرنگاران |۱۹:۰۱ عذر خواهی BBC از مالک سابق استون ویلا پس از مرتبط کردن وی با حزب الله لبنان! طرفداری |۱۹:۰۰ لیگ برتر بسکتبال؛ شیمیدر شهرداری گرگان را شکست داد

اكنون 15/12/2017, 5:56 am ميباشد