سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)

شاطر
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 8/12/2015, 12:06 am

سایت هایوهو : حنطه: نمی دانم چرا مقابل حرف هایم صفر اضافه می کنند/ قرار بود از شنبه تمرینات آغاز شود فارس نیوز |۱۶:۵۰ مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد بولتن نیوز |۱۶:۵۰ هدیه کوچکی که مسیر زندگی بختیار را عوض کرد ورزش سه |۱۶:۵۰ پروژه کهکشانی کردن لواندوفسکی،جدیتر ازهمیشه ورزش سه |۱۶:۵۰ عکس یادگاری بازیکنان استقلال در برف(عکس) ورزش سه |۱۶:۵۰ حنطه: نمی دانم چرا مقابل حرف هایم صفر اضافه می کنند طرفداری |۱۶:۴۹ پیروزی ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه طرفداری |۱۶:۴۹ درخواست 3 فدراسیون برای جذب مربی خارجی بررسی شد ایسنا |۱۶:۴۶ بازی زیر دوش آسمانی (عکس) ورزش سه |۱۶:۴۴ تراکتورسازی در آتش اختلافات خبرگزاری تسنیم |۱۶:۴۴ پس از چند ساعت تاخیر/ پرسپولیسی ها کیش را به مقصد تهران ترک کردند پرسپولیس نیوز |۱۶:۴۴ گزارش تمرین امروز بارسلونا؛ سفر کردن 6 بازیکن از تیم های پایه به آلمان طرفداری |۱۶:۴۳ پوستر اختصاصی طرفداری؛ جان تری، اسطوره خط دفاع آبی پوشان لندن طرفداری |۱۶:۴۳ بازگشت یایا توره به تمرینات منچستر سیتی طرفداری |۱۶:۴۳ پرسپولیسی ها کیش را به مقصد تهران ترک کردند طرفداری |۱۶:۴۳ اجنبی های لیگ برتر روی لبه تیغ ! جهان نیوز |۱۶:۴۲ کار جالب دروازه بان آگسبورگ در خراب کردن نقطه پنالتی + عکس تیتر1 |۱۶:۴۲ نتایج هفته هجدهم لیگ دسته یک ایلنا |۱۶:۴۱ کلوزه شایده قرضی به هانوفر ملحق شود ایفنام |۱۶:۴۱ آلومینیوم هرمزگان 0-0 نساجی مازندران(ویدیو) ایفنام |۱۶:۴۱ گریژمن: به لیگ برتر نمی روم/از زندگی و فوتبال در اسپانیا لذت می برم ایفنام |۱۶:۴۱ تداوم صدرنشینی فجرسپاسی با وجود لغو دیدار شیرازی ها/ هفته ای با 2 برد ایفنام |۱۶:۴۱ پرسپولیسی ها کیش را به مقصد تهران ترک کردند ایفنام |۱۶:۴۱ آخرین وضعیت ورزشکاری که 18 بار جراحی شد مشرق نیوز |۱۶:۴۱ گفتگو صمیمی با حمیدرضا قلی پور پرافتخارترین ووشوکار ایران(ویدیو) ایفنام |۱۶:۴۱ خونه به خونه 2-0 شهرداری اردبیل(ویدیو) ایفنام |۱۶:۴۱ عناوین روزنامه توتو اسپورت ایتالیا 16 آذر | یک تکانی بخور | این بازیکن برای متوقف کردن میلان کافی بود پارس فوتبال |۱۶:۴۱ عناوین روزنامه کوریره دلو اسپورت ایتالیا 16 آذر | اتفاق پشت پرده شوک آور | فیورنتینای شگفت انگیز پارس فوتبال |۱۶:۴۱ عناوین روزنامه گازتا دلو اسپورت ایتالیا 16 آذر | اسکودتوی گیج کننده | خشم سرمربی ناپولی پارس فوتبال |۱۶:۴۱ برانکو: از این همه موقعیت خراب کردن در حال دیوانه شدن هستم/طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست/من و مذاکره با طالب لو؟! پرسپولیس نیوز |۱۶:۴۱ جهانیان : به رای کمیته انضباطی اعتراض خواهیم کرد/ مذاکره کننده اصلی نقل و انتقالات جویباری است باشگاه خبرنگاران |۱۶:۴۰ دوری یک ماهه هافبک نفت تهران ورزش سه |۱۶:۳۹ اتفاقاتی که تونی را به فکر واداشت/عکس بولتن نیوز |۱۶:۳۹ افشارزاده: با حضور تاج و کفاشیان در مورد طلبکاران استقلال تصمیم گیری می کنیم نامه نیوز |۱۶:۳۸ مدافع لیگ دسته یک در ترکیب پرسپولیس! تیتر1 |۱۶:۳۶ بازیکن نقش اول نقل و انتقالات نیم فصل را بشناسید تیتر1 |۱۶:۳۶ گزارش تمرین امروز رئال مادرید؛ بازگشت کاپیتان به تمرینات گروهی طرفداری |۱۶:۳۶ کلوزه شایده قرضی به هانوفر ملحق شود فارس نیوز |۱۶:۳۶ پرسپولیسی ها کیش را به مقصد تهران ترک کردند فارس نیوز |۱۶:۳۶ تداوم صدرنشینی فجرسپاسی با وجود لغو دیدار شیرازی ها/ هفته ای با 2 برد فارس نیوز |۱۶:۳۶ سرمربی تیم هندبال نیروی زمینی ارتش : فردا شاهد رقابتی جذاب و دیدنی خواهیم بود واحد مرکزی خبر |۱۶:۳۵ در مورد طلبکاران استقلال تصمیم گیری می کنیم ورزش سه |۱۶:۳۵ پیکان فرصت صدرنشینی را از دست داد/ دو بازی به تعویق افتاد خبرگزاری تسنیم |۱۶:۳۵ پیگیر وضعیت بوفون هم هستم تا به پرسپولیس بیاید!/ به دنبال بازیکن رئال مادرید هم هستم! جام نیوز |۱۶:۳۴ نتایج هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال جهان نیوز |۱۶:۳۴ واکنش طالب لو به شایعه های اخیر؛ من استقلالی ام و به پرسپولیس نمی روم سایت هواداران فوتبال |۱۶:۳۳ گریژمن: به لیگ برتر نمی روم/از زندگی و فوتبال در اسپانیا لذت می برم فارس نیوز |۱۶:۳۳ مبینی: این تور خانوادگی و کاملا شخصی بوده است نسیم آنلاین |۱۶:۳۳ خوشحالی کی روش از تاسیس مرکز تخصصی کمپ/سرمربی تیم ملی از رفتن پشیمان می شود میزان |۱۶:۳۲ نتایج هفته هجدهم لیگ یک/ تساوی پیکان و مس کرمان پیگیر وضعیت بوفون هم هستم تا به پرسپولیس بیاید!/ به دنبال بازیکن رئال مادرید هم هستم! جام نیوز |دیروز نتایج هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال جهان نیوز |دیروز واکنش طالب لو به شایعه های اخیر؛ من استقلالی ام و به پرسپولیس نمی روم سایت هواداران فوتبال |دیروز گریژمن: به لیگ برتر نمی روم/از زندگی و فوتبال در اسپانیا لذت می برم فارس نیوز |دیروز مبینی: این تور خانوادگی و کاملا شخصی بوده است نسیم آنلاین |دیروز خوشحالی کی روش از تاسیس مرکز تخصصی کمپ/سرمربی تیم ملی از رفتن پشیمان می شود میزان |دیروز نتایج هفته هجدهم لیگ یک/ تساوی پیکان و مس کرمان کاپ |دیروز نتایج هفته هجدهم لیگ یک/ تساوی همسایه های جدولی در رفسنجان کاپ |دیروز نتایج هفته هجدهم لیگ یک/ تساوی خیبر و نفت مسجد سلیمان کاپ |دیروز هفته هجدهم لیگ یک/ تساوی پرگل گل گهر و پارسه کاپ |دیروز چهاربار پیشنهاد پرسپولیس را رد کردم کاپ |دیروز نتایج هفته هجدهم و جدول لیگ یک ورزش خوزستان |دیروز صنعت نفت 1 - داماش 0؛ اولین پیروزی با مربیان جدید ورزش خوزستان |دیروز هشدار استاندار خوزستان به فولاد، استقلال و نفت ورزش خوزستان |دیروز خیبر 0 - نفت 0؛ تقسیم امتیازات در خرم آباد ورزش خوزستان |دیروز حاج صفی: گزارشگرها فامیلی من را عوض کردند مشرق نیوز |دیروز از درگیری کاپیتان تراکتور با سرمربی تا درگیری بازیکنان مشرق نیوز |دیروز مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد مشرق نیوز |دیروز افشارزاده: با حضور تاج و کفاشیان در مورد طلبکاران استقلال تصمیم گیری می کنیم/مشکل تقی پور را حل می کنم ایفنام |دیروز فیلم |گل به خودی عجیب در لیگ آرژانتین پارس فوتبال |دیروز عناوین روزنامه اکسپرس اسپورت بریتانیا 16 آذر | حمله کلاغ ها به کلوپ! | حتی اگر منچستریونایتد حذف هم شود... پارس فوتبال |دیروز عناوین روزنامه دیلی میل اسپورت بریتانیا 16 آذر | پر و بال کلوپ چیده شد! پارس فوتبال |دیروز عناوین روزنامه استار اسپورت بریتانیا 16 آذر | مورینیو در آستانه برکناری | آرسنال به دنبال جذب ستاره اینتر پارس فوتبال |دیروز عناوین روزنامه میرر اسپورت بریتانیا 16 آذر | درخشش نابغه پارس فوتبال |دیروز نمایندگان باشگاه نفت به مالزی سفر می کنند شانا |دیروز فرگوسن: اخراج مورینیو کاری احمقانه است وانا نیوز |دیروز برانکو: از این همه موقعیت خراب کردن در حال دیوانه شدن هستم؛ طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست طرفداری |دیروز مهدی رحمتی برنامه 90 را تحریم کرد جمهوریت |دیروز برف فوتبال ایران را غافلگیر کرد بولتن نیوز |دیروز فیلم | حرکات استثنائی زیدان در فوتسال! پارس فوتبال |دیروز اردوی ملی پوشان ساحلی در قشم آغاز شد نسیم آنلاین |دیروز ماموران ، نامه ها و مدارک کفاشیان را ضبط کردند جمهوریت |دیروز درگیری لفظی و کتک کاری در تمرین تراکتور/ تبریز حامی تونی است خبر آنلاین |دیروز افشارزاده: با حضور تاج و کفاشیان در مورد طلبکاران استقلال تصمیم گیری می کنیم/مشکل تقی پور را حل می کنم فارس نیوز |دیروز فتح الله زاده: دو بازیکن طلبکار زمان من جدا نشدند نامه نیوز |دیروز لواندوفسکی به رئال نزدیک شد ورزش11 |دیروز احمدی: بازگشتم ربطی به رفاقت با محرم ندارد ورزش11 |دیروز باشگاه زودتر حواشی را جمع کند/ما تونی را دوست داریم ایلنا |دیروز اختلاف بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش را چه کسی تیتر رسانه ها کرد؟ فردا نیوز |دیروز واکنش پرسپولیس به خبر مذاکره با بازیکن استقلال مشرق نیوز |دیروز مذاکره برانکو برای آوردن بوفون و کاسیاس به پرسپولیس مشرق نیوز |دیروز جلسه نمایندگان نفت و الجیش در مالزی باشگاه خبرنگاران |دیروز پیام تسلیت باشگاه آرسنال برای درگذشت هوادار ۹۰ ساله اش که به دلیل وزش باد درگذشت(+ عکس) عصر ایران |دیروز فیلم | تمرینات ملی پوشان قبل از اعزام به مسابقات آسیایی پارس فوتبال |دیروز فیلم | شلوغی مقابل دروازه و گل تصادفی پارس فوتبال |دیروز بن بست در فسخ قرارداد با اولیویرا جهان نیوز |دیروز برانکو: از این همه موقعیت خراب کردن در حال دیوانه شدن هستم/طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست ایفنام |دیروز اوزیل: امسال بهترین دوره ورزشی ام است/در آرسنال خوب بازی می کنم ایفنام |دیروز فجر سپاسی بدون بازی صدرنشین ماند ورزش سه |دیروز تکلیف تیم را روشن کنید تکلیف تیم را روشن کنید بولتن نیوز |دیروز افتخار تقدیم مدال طلای جهان به مقام معظم رهبری برای سومین بار نصیبم شد آریا نیوز |دیروز نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی تنیس بانوان مشخص شدند آریا نیوز |دیروز والیبالیست های ساحلی باز به دنبال کسب سهمیه المپیک واحد مرکزی خبر |دیروز پیام تسلیت باشگاه آرسنال برای درگذشت هوادار ۹۰ ساله اش که به دلیل وزش باد درگذشت خبرگزاری تسنیم |دیروز دایی با دستیاران کی روش روبه رو نشد+عکس میزان |دیروز استقلالی ها مرا اذیت کردند/ افشارزاده را به نجف دعوت کردم میزان |دیروز پیکه: دوباره قهرمان لالیگا خواهیم شد برنا نیوز |دیروز الکس فرگوسن: رونالدو خانه ای دارد که برای بهترین بازیکن دنیا ساخته شده است! طرفداری |دیروز حمایت موقت سران رم از گارسیا طرفداری |دیروز حمایت فرگوسن از مورینیو: او راه حلی برای بازگشت چلسی پیدا خواهد کرد طرفداری |دیروز فیلم | رقابت های قهرمانی کشور بوچیا پارس فوتبال |دیروز فیلم |یک گل زیبا از بگوویچ دقیقه 1 پارس فوتبال |دیروز پشت پرده عدم بازگشت نکونام به استقلال جام نیوز |دیروز 6 توئیت فوتبالی برتر سال 2015 (عکس) ورزش سه |دیروز اسبقی در آستانه کسب سهمیه المپیک ورزش سه |دیروز در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟ تابناک |دیروز استقلالی ها به جای مسابقه دوستانه،برف بازی کردند سایت هواداران فوتبال |دیروز تایید ورود "نهاد های مسوول" به فدراسیون فوتبال/ حسنی خو: پرونده در مرحله تحقیق است خبر آنلاین |دیروز تغییر زمان بازی تراکتورسازی و استقلال 9 صبح |دیروز مرگ تماشاگر پرسپولیس باید بررسی شود 9 صبح |دیروز برانکو خبر مذاکره با تراکتور را تکذیب کرد 9 صبح |دیروز روز پرحاشیه برای تراکتوری ها 9 صبح |دیروز هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال زنان / بم یک پله به صدرنشینی نزدیکتر شد ارگ نیوز |دیروز درگیری در تمرین تیم تراکتورسازی تابناک |دیروز دستور دادسرای فرهنگ و رسانه برای توقیف 6 ماهه روزنامه خبر ورزشی دانا |دیروز شعار علیه قلعه نویی در تمرین تراکتورسازی دانا |دیروز دیدارهای معوقه لیگ یک فردا برگزار می شوند ورزش سه |دیروز فیلم | واکنش های دیدنی کاسیاس در لیگ قهرمانان اروپا پارس فوتبال |دیروز روزنامه خبرورزشی 16 آذر | می گفتند بیا استقلال، هدف شان سو استفاده از من بود | پرسپولیسی ها را تا صبح بیدار نگه میداشت | بازیکنی تشویق می شود که به او فحش می دادند پارس فوتبال |دیروز اوزیل: امسال بهترین دوره ورزشی ام است/در آرسنال خوب بازی می کنم فارس نیوز |دیروز برانکو: از این همه موقعیت خراب کردن در حال دیوانه شدن هستم/طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست فارس نیوز |دیروز چالش جالب توره و کلیشی در لباس پوشیدن(ویدیو) ایفنام |دیروز غیر رسمی؛ توافق تراکتورسازی با امیر قلعه نویی طرفداری |دیروز در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟ جام نیوز |دیروز مسیمیر بحران زده به همراه کاپیتان نوری مقابل یاران دژاگه/ الجیش مقابل یاران آندو ورزش11 |دیروز باشگاه پرسپولیس: هیچ مذاکره ای با فروزان و طالب لو نداشته ایم ورزش11 |دیروز سجادی: تصمیم گیری ها در کمیته ملی المپیک خیلی طول می کشد/ دستگاه های نظارتی ورود کنند سراج24 |دیروز سراغ بازیکنان ما نیایید؛ فروشی نیستند بولتن نیوز |دیروز مورینیو یک هفته دیگر اخراج می شود بولتن نیوز |دیروز خبر خوب برای سپاهان و استیماچ نامه نیوز |دیروز صادقی: برای تعامل ورزشی میان تهران و اندونزی، کمیته کاری مشترک تشکیل می شود نسیم آنلاین |دیروز فیلم | گل تماشایی لیاییچ برای اینتر پارس فوتبال |دیروز هشدار جدی استاندار خوزستان به تیم های فولاد، استقلال اهواز و نفت آبادان ایسنا |دیروز تایید ورود "نهاد های مسئول" به فدراسیون فوتبال/ حسنی خو: پرونده در مرحله تحقیق است ایسنا |دیروز نودا: با تبادل اطلاعات تکنیکی امیدوارم دوره مفیدی را برگزار کنیم برنا نیوز |دیروز احسانی: باید دانش خود را افزایش دهید تا موفق شوید برنا نیوز |دیروز عرب عامری: باید اطلاعاتتان را به روز کنید برنا نیوز |دیروز بازگشت سرخیو راموس به تمرینات گروهی رئال کاپ |دیروز کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

رد: کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz في 8/12/2015, 12:15 am

تبریک تولد امیرحسین صادقی از سوی آرش برهانی/عکس آریا نیوز |دیروز اسبقی در آستانه کسب سهمیه المپیک/فدراسیون جهانی در حال پیگیری است مهر نیوز |دیروز اسکواش بازان به کشور باز می گردند باشگاه خبرنگاران |دیروز افشارزاده: هیات مدیره استقلال، انتخاب رییس آکادمی را بررسی می کند/ منتظر لیست مظلومی هستیم باشگاه خبرنگاران |دیروز مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد باشگاه خبرنگاران |دیروز توتی قراردادش را با آ اس رم تمدید می کند طرفداری |دیروز دونگا: این بار نوبت نیمار است که برنده توپ طلا شود طرفداری |دیروز احمدی: بازگشتم ربطی به رفاقت با محرم ندارد؛ آمده ام تا خودم را ثابت کنم طرفداری |دیروز جهانیان: شعار برخی تماشاگران احساسی بوده و وابسته به هیچ فردی نیستند طرفداری |دیروز مدیرکل حراست وزارت ورزش خبر تابناک را تایید کرد/ پرونده کفاشیان در مرحله تحقیق است تابناک |دیروز فرگوسن: اخراج مورینیو کاری احمقانه است خبرگزاری تسنیم |دیروز رضاوند: غیرت ایرانی چیز دیگری است شفاف |دیروز بازگشت راموس به تمرینات رئال مادرید شفاف |دیروز پرسپولیس در تهران زمین تمرین ندارد + عکس شفاف |دیروز فیلم |گل به خودی ارسنال پارس فوتبال |دیروز فیلم | دروازه بانی که احساس کرد ستاره هالیوود است پارس فوتبال |دیروز در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟ فردا نیوز |دیروز ممکن است دورتموند قهرمان بوندس لیگاشود آریا نیوز |دیروز سودای ریاست «آقای خنده»/ ماموران یک نهاد امنیتی در دفتر کفاشیان/ پرونده فساد در فیفا به ایران هم رسید؟ آریا نیوز |دیروز به شدت پیگیر طلبم از استقلال هستم افکار نیوز |دیروز دستور توقیف ۶ ماهه روزنامه خبر ورزشی 598 |دیروز دلیل عجیب رحمتی برای غیبت در برنامه 90 598 |دیروز برف بازی بازیکنان استقلال در تمرین +تصاویر 598 |دیروز جلسه برفی آبی ها (عکس) ورزش سه |دیروز علاقه بارسلونا به جذب آقای گل اتریش ورزش سه |دیروز برف فوتبال ایران را غافلگیر کرد (عکس) ورزش سه |دیروز غیبت دایی همزمان با حضور مربیان تیم ملی(عکس) ورزش سه |دیروز روشن: زمین باشد، آکادمی آغاز به کار می کند ورزش سه |دیروز شاهد از غیب رسید! 598 |دیروز زمان بازی تراکتورسازی و استقلال اهواز تغییر کرد خبرگزاری دانشجو |دیروز نامه افشاگرانه هاوالانژ، بلاتر را به مخمصه انداخت 598 |دیروز برگزاری لیگ هند با دستمزدهای ۵۰ هزار دلاری ایلنا |دیروز تصاویر/ درگیری خونین در زمین فوتبال 598 |دیروز احمدی: بازگشتم ربطی به رفاقت با محرم ندارد وانا نیوز |دیروز خلیل زاده: با رمزی و هیچ بازیکن دیگری درگیر نشدم/ شرایط خوبی نداریم وانا نیوز |دیروز جهانیان: شعار برخی تماشاگران احساسی بوده و وابسته به هیچ فردی نیستند وانا نیوز |دیروز احمدی: بازگشتم ربطی به رفاقت با محرم ندارد/ آمده ام تا خودم را ثابت کنم ایفنام |دیروز برگزاری مراسم افتتاحیه کلاس مربیگری فوتبال بانوان برنا نیوز |دیروز مسابقه دوی صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور برنا نیوز |دیروز ضبط مدارک دفتر کفاشیان توسط یک نهادبازرسی 598 |دیروز لیگ برتر وزنه برداری؛ کیانوش رستمی وزنه بردار برتر هفته سوم واحد مرکزی خبر |دیروز لیگ برتر وزنه برداری؛ کیانوش رستمی وزنه بردار برتر هفته سوم واحد مرکزی خبر |دیروز نمایندگان باشگاه نفت تهران عازم کوالالامپور می شوند واحد مرکزی خبر |دیروز دو بازیکن طلبکار زمان من جدا نشدند/در امور استقلال دخالت نمی کنم سایت هواداران فوتبال |دیروز درگیری لفظی رحمتی با مربی جنجالی استقلال سایت هواداران فوتبال |دیروز مستند شبکه BBC؛ قطر 117 میلیون پوند برای کسب میزبانی جام جهانی هزینه کرد طرفداری |دیروز گلایه کاپیتان تراکتور از بلاتکلیفی تونی و بی نظمی تمرینات طرفداری |دیروز مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد سراج24 |دیروز فیلم | وقتی که یک گربه مسابقه فوتبال را متوقف می کند پارس فوتبال |دیروز مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد نمایندگان باشگاه نفت تهران عازم کوالالامپور می شوند واحد مرکزی خبر |دیروز دو بازیکن طلبکار زمان من جدا نشدند/در امور استقلال دخالت نمی کنم سایت هواداران فوتبال |دیروز درگیری لفظی رحمتی با مربی جنجالی استقلال سایت هواداران فوتبال |دیروز مستند شبکه BBC؛ قطر 117 میلیون پوند برای کسب میزبانی جام جهانی هزینه کرد طرفداری |دیروز گلایه کاپیتان تراکتور از بلاتکلیفی تونی و بی نظمی تمرینات طرفداری |دیروز مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد سراج24 |دیروز فیلم | وقتی که یک گربه مسابقه فوتبال را متوقف می کند پارس فوتبال |دیروز مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد سراج24 |دیروز تمجید فدراسیون جهانی ووشو از قلی پور سراج24 |دیروز منصوریان: بازیکنان نفت فروشی نیستند سراج24 |دیروز شطرنج بازمطرح تیم ملی اززیرپرچم ایران خارج شد ورزش سه |دیروز دونگا: زمانش رسیده که توپ طلا به نیمار برسد ورزش سه |دیروز سخنگوی استقلال: بودجه ای مخصوص جذب بازیکن داریم سراج24 |دیروز مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد خبر آنلاین |دیروز کادرفنی تیم ملی احترام زیادی برای دایی قائل است/او مربی موفقی است مهر نیوز |دیروز خلیل زاده: با رمزی و هیچ بازیکن دیگری درگیر نشدم/ شرایط خوبی نداریم خبرگزاری تسنیم |دیروز لیگ کانوپولو زنان و مردان قرعه کشی شد خبرگزاری تسنیم |دیروز جدایی ۶ بازیکن میلان در تابستان سال آینده تحلیل ایران |دیروز استقلال یک میلیارد و صد میلیون تومان جریمه شد! 9 صبح |دیروز صادقی: برای تعامل ورزشی میان تهران و اندونزی، کمیته کاری مشترک تـشکـیل می شود برنا نیوز |دیروز حمله خشن به داوران در اهواز/عکس بولتن نیوز |دیروز آکادمی باشگاه تراکتورسازی تبریز در آستانه تعطیلی آناج |دیروز نمایندگان نفت تهران عازم کوالالامپور می شوند ورزش11 |دیروز کورتوا: مشکل چلسی بدشانسی است / تیم من دوباره اوج می گیرد ورزش11 |دیروز گاسپار: کادرفنی تیم ملی احترام زیادی برای علی دایی قائل است ورزش11 |دیروز رد شایعه برکناری یک سرمربی تابناک |دیروز درگیری در تمرین تیم تراکتورسازی فردا نیوز |دیروز حاد شدن مشکلات مالی در استقلال؛ پول کارگر هم ندارند! نامه نیوز |دیروز ضعیف ترین بازیکن استقلال را بشناسید +نمره نامه نیوز |دیروز برانکو به دنبال پدیده مسن تیم استیلی نامه نیوز |دیروز احمدی: بازگشتم ربطی به رفاقت با محرم ندارد/ آمده ام تا خودم را ثابت کنم فارس نیوز |دیروز نعمتی در صدربرترین ورزشکاران منتخب جهان جهان نیوز |دیروز دو بازیکن طلبکار زمان من جدا نشدند/در امور استقلال دخالت نمی کنم مهر نیوز |دیروز ۵ ورزشکار خراسان شمالی در راه رقابت های آسیایی کاراته ستارگان کاراته |دیروز سرمربی پرتغالی تخفیف نمی دهد/ تلاش برای فسخ قرارداد با اولیویرا به بن بست خورد فوتبال ایران |دیروز دختران کشتی گیر ایرانی+عکس خبرگزاری دانشجو |دیروز برترین وزنه بردار هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری مشخص شد خبرگزاری دانشجو |دیروز منچستریونایتد با دو غایب به مصاف وولفسبورگ می رود نسیم آنلاین |دیروز شعار علیه قلعه نویی در تمرین تراکتورسازی صراط نیوز |دیروز مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد صراط نیوز |دیروز رویانیان : وظیفه داریم به خانواده هوادار فقید پرسپولیس کمک کنیم باشگاه خبرنگاران |دیروز برنامه هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران باشگاه خبرنگاران |دیروز سلامت جامعه در گرو توجه به ضرورت ورزش همگانی است دانا |دیروز تصویری از حمله فولادی ها به داور مسابقه! دانا |دیروز نامه کواچ عجیب نبود ورزش سه |دیروز تیم مقاومت بسیج قهرمان لیگ فوتبال ساحلی باشگاه های کشور شد دانا |دیروز رضاوند: غیرت ایرانی چیز دیگری است ورزش سه |دیروز تغییر زمان بازی تراکتورسازی و استقلال اهواز ورزش سه |دیروز تمرینات خاص مارسلو در رئال مادرید خبرگزاری تماشاگر |دیروز بونوچی: یووه می تواند به مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا برسد تهیه بسته طرح توانمند سازی و ارتقاء خدمات داروخانه ها فارس نیوز |۰:۱۳ تلاوت ماندگار استاد ابوالفضل علامی در محضر امام خمینی(ره) + فیلم ایکنا |۰:۱۳ ۱۶ آذر آغاز مقابله با طرح”نفوذ” دشمن است / واکنش تند به لغو یک همایش تابناک |۰:۱۳ انتشار ۱۵.۰۰۰ میلیارد ریال اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری از سوی بانک ملت روزنو |۰:۱۳ وکیل پلاتینی و بلاتر به دادگاه ورزش دعوت شد تحلیل ایران |۰:۱۲ اظهارات خصمانه وزیر خارجه ترکیه درمورد ایران 72عارف |۰:۱۲ پیش نویس قطعنامه 5+1 در اختیار اعضای آژانس بین المللی انرژی اتمی گرفت خبر آنلاین |۰:۱۲ تلاش بی سرانجام جمهوری خواهان برای جلوگیری از لغو تحریم های ایران جمهوری اسلامی |۰:۱۲ رسیدگی به مشکلات معلولان شوش در اولویت است ایران انا |۰:۱۱ دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندانها جمهوری اسلامی |۰:۱۱ خودروساز مشهور ایتالیا در راه ایران؟ هنگام نیوز |۰:۱۱ وزیر دفاع: ایران برای اجرای برجام آماده می شود جمهوری اسلامی |۰:۱۱ وقف، احسان ماندگار جمهوری اسلامی |۰:۱۱ ابراز تاسف جمهوری اسلامی ایران از آتش سوزی سکوی نفتی آذربایجان جمهوری اسلامی |۰:۱۱ دلیلی برای بسته نشدن مسائل گذشته برنامه صلح آمیز هسته ای ایران وجود ندارد جمهوری اسلامی |۰:۱۱ عراقچی: درباره نحوه برداشتن تحریم ها بحث و تبادل نظر کردیم جمهوری اسلامی |۰:۱۱ برگزاری مانور افت فشار گاز در خرم آباد جمهوری اسلامی |۰:۱۰ ملی پوش کشتی ایران گلوله باران شد پانا |۰:۱۰ زمین لرزه 2/7 ریشتری در تاجیکستان جمهوری اسلامی |۰:۱۰ رسول صدرعاملی از «فیلم کوتاه» می گوید میزان |۰:۰۹ سفیر ایران در عراق: عذرخواهی نکرده ام خبر ایرانی |۰:۰۹ تحلیلی بر تک ارتش عراق به بندر فاو در سال پایانی جنگ جمهوری اسلامی |۰:۰۹ به بهانه گزارش تازه آژانس بین المللی انرژی اتمی پایانِ PMD جمهوری اسلامی |۰:۰۹ نشست پاریس و زنگ خطر وضعیت محیط زیست ایران جمهوری اسلامی |۰:۰۹ شلیک هفت گلوله بر پیکر ملی پوش ایران و قهرمان آسیا سیرنیوز |۰:۰۹ نمایشگاه فرهنگی هنری ایران به مناسبت روز دانشجو در آنکارا افتتاح شد ایرنا |۰:۰۸ تاکید شهردار تبریز بر ضرورت استفاده شهرهای بلاروس و تبریز از تجربیات یکدیگر جمهوری اسلامی |۰:۰۸ میانگین مطالعه مفید در کشور قابل قبول نیست جمهوری اسلامی |۰:۰۸ صدور احکام استخدامی نیروی انتظامی به سپاه و ارتش نیز تسری یافت جمهوری اسلامی |۰:۰۸ اسبقی در آستانه کسب سهمیه المپیک جمهوری اسلامی |۰:۰۸ دستیاران کی روش در تمرین تیم علی دایی حاضر شدند جمهوری اسلامی |۰:۰۸ باز هم آشوب، باز هم حمله به داور، این بار در لیگ دسته دو فوتبال جمهوری اسلامی |۰:۰۸ آغاز اردوی ملی پوشان والیبال ساحلی در قشم جمهوری اسلامی |۰:۰۸ فرار یکی از حامیان مالی داعش از انگلیس تحلیل ایران |۰:۰۸ تمام مزایای بیمه ای به جز بیمه بیکاری به اتباع خارجی تعلق می گیرد قم نیوز |۰:۰۸ ظریف و لاوروف تلفنی در مورد اوضاع سوریه گفت وگو کردند شهیدنیوز |۰:۰۷ ربع پهلوی و همکاری با شبکه وهابی شهیدنیوز |۰:۰۷ مِلک بدشگونی که عاقبت به خیر شد/نوستالژی مهرماه ۱۵۰پیرمرد ۸۰ ساله مهر نیوز |۰:۰۷ دولت شجاعت اعلام نرخ رشد اقتصادی نیمه اول سال را پیدا می کند؟ جمهوری اسلامی |۰:۰۷ تفاوت 595 میلیون دلاری واردات پوشاک به ایران با آمار صادرات ترکیه به کشورمان! جمهوری اسلامی |۰:۰۷ دشمن قدرت بسیج را درک کرده است تابناک |۰:۰۷ اراده طرفین مبنی بر اجرای برجام بود/ ارزیابی مثبت از نشست برجام آسمان خبر |۰:۰۷ حتی یک تراکتور هم با وام ۲۵ میلیونی فروش نرفت داغ نیوز |۰:۰۷ گروه دستمال سرخ ها(حدیث دشت عشق) کیهان |۰:۰۶ قطعی شدن حضور3 تکواندوکار ایران در المپیک کیهان |۰:۰۶ خواندنی از ورزش ایران کیهان |۰:۰۶ تولید علم گفتمان اصلی دانشگاه(گزارش روز) کیهان |۰:۰۶ اقتصاد در آینه رسانه ها کیهان |۰:۰۶ صادرات گاز ایران به ترکیه افزایش نمی یابد کیهان |۰:۰۶ ادامه بحران در منطقه به نفع هیچ کشوری نیست

اكنون 19/8/2017, 9:19 pm ميباشد